18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Mistrzostwa w League of Legends
Mr Dan • 2012-10-14, 16:02
Co prawda nie każdy się tym interesuje, ale jest to jedna z najpopularniejszych gier.

Postanowiłem wstawić kilka filmików, by pokazać, jaki rozmach mają organizatorzy. Mistrzostwa skończyły się dzisiaj i znana jest już drużyna, która wygrała.

Puchar


Przed finałowymi grami - jeden z niewielu filmików pokazujących 'a jako grę dla doświadczonych. Te emocje, te pościgi, te wybuchy


Finałowa gra była jeszcze poprzedzona kilkoma śmiesznymi filmikami kilku znanych YouTuberów.

By jeszcze dorzucić do pieca napiszę, że suma nagród dla wszystkich uczestników, to $2mln dolarów z czego zwycięzcy mają $1mln.

No to nie pozostaje nic, jak tylko zostać "nolife" i wygrywać turnieje. Zarobisz więcej niż na normalnej pracy

A co wy sądzicie o głównej wygranej i całym show z tym związanym, bo dla mnie to trochę za dużo, jak na grę.
Zgłoś
Avatar
Dzichader 2012-10-14, 16:08
Szkoda tylko że relacja z finałowego meczu była o pieprzonej drugiej w nocy -_-
Zgłoś
Avatar
Bard_Zerald 2012-10-14, 16:18 3
Ale zaraz poleci hejt na grę


Co do samych mistrzostw, goście mają rozmach, trzeba im przyznać, jadą po pełnej kurwie. Ale jakoś nie chce mi się tego oglądać. Chociaż ciekawe jak grają tacy najlepsi gracze na świecie
Zgłoś
Avatar
franixxx 2012-10-14, 16:19 6
Bardzo mi się to podoba sam gram w lol'a ale niestety w Polsce nie ma tyle eventów co w innych krajach co sprawia że ciężko nam się wybić na skalę światową. Tak czy inaczej zimny browar dla Ciebie.
Zgłoś
Avatar
Godelo23 2012-10-14, 16:46 2
W sumie ciesze się że skośnookie przegrały już wole tą amerykańską zarazę. Piękny 2 mecz finałowy

/watch?v=Y65aH-A_kPQ&feature=relate Gra 1
/watch?v=FAfHh9LN2Wg&feature=relmfu Gra 2
/watch?v=tffEPApUCaM&feature=relmfu Gra 3
Zgłoś
Avatar
zeto88 2012-10-14, 18:41 2
Mają rozmach skurwisyny.
Zgłoś
Avatar
Nuck4d- 2012-10-14, 19:02 1
Problem z LoLem jest taki że kase sie da zarobić w Chinach/Korei/US, w Europie to raczej nie dają na to. Natomiast polecałbym dota2, po 2 tygodniach grania można nawet wygrać 100$ . Gra wymaga troche skilla w przeciwienstwie do LoL'u, także z nolifami azjatami da rade wygrać. Znacznie łatwiej jest coś wygrać niż w sc2. Także jak przykoksic to polecam w Dota 2.
Zgłoś
Avatar
CzlowiekKupa 2012-10-14, 19:08 1
Mr Dan napisał/a:


No to nie pozostaje nic, jak tylko zostać "nolife" i wygrywać turnieje. Zarobisz więcej niż na normalnej pracy



Ta, tylko że no-lifeów jest wielu, a skilla, żeby wygrac taki turniej ma 0,00x% graczy ^^
Zgłoś
Avatar
Wiatrok 2012-10-14, 19:16
TO nie forum lola tylko SADISTIC KREW , BRAK GŁOWY GŁODNI , Rosja
Zgłoś
Avatar
BiOoSs 2012-10-14, 19:17 11
czy tylko ja mam wyjebane na ten chłam?
Zgłoś
Avatar
Keepo 2012-10-14, 19:18 6
Ogólnie LoL nie przypadł mi do gustu ze względu na Solo Q.

Wole CS'a gdzie rundę a nawet całe spotkanie możesz wygrać sam. W lolku tak się nie da 1. Retard 2.Kido 3. Premade#1 4. Premade#2 5. Ty. Wszystko przegrywasz jak leci. Powinni to jakoś ustabilizować mimo że miałem 100 wygranych na plusie w normalach i elo 14xx to i tak losowało mi retardów. Tak więc jebać lolka.
Kocham CS'a 1.6 zawsze w moim serduszku <3 nioch nioch.
Zgłoś
Avatar
massq 2012-10-14, 19:18 3
Nuck4d- napisał/a:

Problem z LoLem jest taki że kase sie da zarobić w Chinach/Korei/US, w Europie to raczej nie dają na to.


Z tego co czytałem to zawodnik z Hiszpanii, Ocelote za gre w lola utrzymuje całą swoją rodzinę, więc można dobrze zarobić również w Europie. Przecież są sponsorzy

Co do mistrzostw, naprawdę świetnie się oglądało. Wszystko dobrze zorganizowane poza jednym incydentem z brakiem internetu.
Ciekawe jak będą wyglądały następne mistrzostwa.

Cytat:

14xx to i tak losowało mi retardów


A czego się spodziewałeś na 14xx elo? Alexa Ich?

EDIT:// Zresztą w Azji mają swoje domy gejmingowe, gdzie mogą wszystko rzucić w pizdu i trenować 24/7. Potem są rezultaty. W Europie jeszcze esport nie jest tak popularny, ale może kiedyś się coś zmieni.

Dla zainteresowanych dodaję film, w którym pokazany jest taki gaming house drużyny Taipei Assassins
Zgłoś
Avatar
pitarturbull1987 2012-10-14, 19:23
który masz lvl?
Zgłoś
Avatar
Keepo 2012-10-14, 19:26
massq napisał/a:


Przepraszam że nie przegrałem życia tak jak Ty. Czuję się teraz tak beznadziejnie naprawdę aż jest mi obojętne twoje zdanie.
Zgłoś
Avatar
ivra 2012-10-14, 19:29 4
Nuck4d- napisał/a:

Natomiast polecałbym dota2, po 2 tygodniach grania można nawet wygrać 100$ . Gra wymaga troche skilla w przeciwienstwie do LoL'u



Jeśli uważasz, że do LoL'a nie trzeba skilla to zapewne nigdy w tą grę nie grałeś, a jeśli grałeś i nada uważasz, że nie trzeba skilla to po prostu musisz być bardzo słabym graczem. Bo generalnie założenie gier komputerowych jest takie, że do osiągnięcia jakiegoś poziomu w nich trzeba umiejętności.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie