18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Mistrzostwa w League of Legends
Mr Dan • 2012-10-14, 16:02
Co prawda nie każdy się tym interesuje, ale jest to jedna z najpopularniejszych gier.

Postanowiłem wstawić kilka filmików, by pokazać, jaki rozmach mają organizatorzy. Mistrzostwa skończyły się dzisiaj i znana jest już drużyna, która wygrała.

Puchar


Przed finałowymi grami - jeden z niewielu filmików pokazujących 'a jako grę dla doświadczonych. Te emocje, te pościgi, te wybuchy


Finałowa gra była jeszcze poprzedzona kilkoma śmiesznymi filmikami kilku znanych YouTuberów.

By jeszcze dorzucić do pieca napiszę, że suma nagród dla wszystkich uczestników, to $2mln dolarów z czego zwycięzcy mają $1mln.

No to nie pozostaje nic, jak tylko zostać "nolife" i wygrywać turnieje. Zarobisz więcej niż na normalnej pracy

A co wy sądzicie o głównej wygranej i całym show z tym związanym, bo dla mnie to trochę za dużo, jak na grę.
Zgłoś
Avatar
.3lite 2012-10-14, 22:42
Ja jebie, te gówno się wszędzie pojawiło - nawet na sadisticu : /

Znam jednego gościa z real, który z nami napić się nie chcę bo cały czas w to gówno gra i nie ma czasu, już zdążył wylecieć ze studiów i siedzi na utrzymaniu matki ale dalej ciśnie...
Zgłoś
Avatar
COOHk 2012-10-14, 22:50
Pierdolicie farmazony e-sport idzie w dobrym kierunku. Wsumie nigdy nie było ze mnie zajebistego gracza dlatego moge sobie co najwyrzej pogladac tych jebnietych koreancow ale coz dota 2 nie wybije sie nad lola poniewaz riot ma za duzo pieniazkow i zorganizuje biliard lanów zanim dota wyjdzie z wersji beta
Zgłoś
Avatar
VanHelsingPL 2012-10-15, 1:06
.3lite napisał/a:

Ja jebie, te gówno się wszędzie pojawiło - nawet na sadisticu : /

Znam jednego gościa z real, który z nami napić się nie chcę bo cały czas w to gówno gra i nie ma czasu, już zdążył wylecieć ze studiów i siedzi na utrzymaniu matki ale dalej ciśnie...

Zgłoś
Avatar
sliqe 2012-10-15, 4:56
Jak zobaczyłem w komencie ten filmik z Cs'a to aż mi się zachciało znowu grac !
Zgłoś
Avatar
moonmaker05 2012-10-15, 6:31
stracilem 2.25 sekundy na przewiniecie tego gowna...
Zgłoś
Avatar
Lopez 2012-10-15, 13:25
Kurwa że w Tibie nie było takich mistrzostw światowych :s Teraz zamiast siedziec w akademiku i wpierdalac zupke chińską, siedział bym na Malediwach i żucał sie kawiorem z dziwkami :<<
Zgłoś
Avatar
Sessvisto 2012-10-15, 15:52
W Dota 2 za pierwsze miejsce też było milion dolarów a to dopiero beta - to pokazuje jak LoL jest daleko za Dotą. Gra dla low skilli.

Btw. Do gracza, który gra bardzo słabo w Dote mówi się "Back to lol" - to chyba o czymś świadczy ; )
Zgłoś
Avatar
Orissa 2012-10-16, 17:34
Z każdymi kolejnymi mistrzostwami mają coraz większy rozmach, ciekawe czy kiedyś to się zatrzyma. Nie wyobrażam sobie puli prawie 3 milionów za kilka miesięcy, zwłaszcza że sporo graczy odchodzi przez dostosowanie gry tylko do elit z diamond/gold elo

Nie lubię oglądać mistrzostw ani gier high elo, nudne to jak nie wiem. Wszystko to tylko zabezpieczenie terenu i skupienie się na 100% kasowaniu minionów, w pierwszych 20 minutach strach zadać chociaż jeden cios przeciwnikowi, itd. Ja rozumiem że to jest wyższa strategia, kompletna minimalizacja strat, ale to po prostu bycie pizdą i tyle. Dużo lepiej ogląda się normalne mecze, pełne debili i ludzi próbujących czegoś nowego, przynajmniej są jakieś ciekawe akcje, nieraz momenty w których leżysz ze śmiechu. Kto na mistrzostwach wjebałby się Shenem z 50-60% hp w 5 przeciwników i jeszcze wyszedł z tego żywy, kto podjąłby takie ryzyko? Kto zaliczałby supportem quadry i penty? Nie mówiąc już o hybrydowych buildach i nietypowych ustawieniach ekipy

Lubię sobie porównać tradycyjnego kosza i streetball. Tradycyjny jest dość nudny, sztywne reguły... Streetball to sztuka trollowania i robienia cudów z piłką, nie tylko proste zaliczanie kolejnych koszy. Tak właśnie wygląda sprawa z poważnymi meczami i tymi zwykłymi
Zgłoś