18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 34 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:10
🔥 A riva, riva! - teraz popularne
Misza uciekł z Czelabińska po wybuchu SWO i zamieszkał na Bali. Niestety niezmywalna radziecka dusza Miszy w połączeniu z substancjami pobudzającymi skłoniła go do napadu z nożem na taksówkarza. Ten jednak nie dość że się obronił to jeszcze wezwał do pomocy lokalsów i od trafienia na harda uratowała Miszę tylko miejscowa policja. Info [RU]

Zmieniono 1 razy Zgłoś
Avatar
Shinigammi 2024-09-05, 18:54
A mogli Odjebać RUska
Zgłoś
Avatar
Angevil 2024-09-05, 19:34
dżonyłojlker napisał/a:

Wrócisz ze szparagów na ojcowiznę, to sam się przekonasz.

musisz mieć smutne życie robola jeśli obecność Ukraińców ci przeszkadza. Co, szybsi od ciebie w pośredniaku? Przecież ty nawet nie wiesz gdzie to. Za to o socjal biedaku musisz się wystać 2x dłużej bo Swietłany co?
Cóż, widać nie możesz zapomnieć o tych szparagach, zalapales się któregoś lata, myślałeś że złapałeś Boga za pięty. Życzę ci dobrze, spróbuj zbierać suche liście, na tym też można chyba zarobić.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-09-05, 20:13 1
Angevil napisał/a:

musisz mieć smutne życie robola jeśli obecność Ukraińców ci przeszkadza. Co, szybsi od ciebie w pośredniaku? Przecież ty nawet nie wiesz gdzie to. Za to o socjal biedaku musisz się wystać 2x dłużej bo Swietłany co?
Cóż, widać nie możesz zapomnieć o tych szparagach, zalapales się któregoś lata, myślałeś że złapałeś Boga za pięty. Życzę ci dobrze, spróbuj zbierać suche liście, na tym też można chyba zarobić.



Nie produkuj się lewaczku, nie ma czegoś takiego jak "ukraińcy", jest tylko ruSSkie gówno. No i jeszcze jedno, w powiedzeniu jest "chwycić Pana Boga za nogi", nieuku
Zgłoś
Avatar
smc 2024-09-05, 20:48
Ukr to inna rasa niż russcy. Są cywilizowani, pracują i się uczą. Jeden z nich jest u mnie kierownikiem, a pracuje całą jego rodzina, nawet nastoletnie dzieci. Nigdy nie widziałem go pijanego, nigdy nie nawalił w pracy. Bardzo go szanuję.
Zgłoś
Avatar
xv89 2024-09-05, 20:59 2
dżonyłojlker napisał/a:

Wrócisz ze szparagów na ojcowiznę, to sam się przekonasz.



On jeszcze nie wie, że ojcowizna przejęta, a od roku to na alimenty na nieswojego bombelka robi.
Zgłoś
Avatar
Angevil 2024-09-05, 21:06
xv89 napisał/a:

On jeszcze nie wie, że ojcowizna przejęta, a od roku to na alimenty na nieswojego bombelka robi.

ja pierdole co wy bierzecie nie wiem, ale bierzcie pół bo wam łeb zryło równo. Nie jestem lewakiem tylko żyje swoim życiem a nie czyimś. Może kiedyś też będzie was na to stać biedaki. P.S. nie łudźcie się, że za hejt jarek wam coś odpali bo tam pieniążków teraz nie ma a konfa tak jak była tak jebana będzie i też się nie dzielą chętnie swoimi rublami
Zgłoś
Avatar
xv89 2024-09-05, 21:56 3
Angevil napisał/a:

ja pierdole co wy bierzecie nie wiem, ale bierzcie pół bo wam łeb zryło równo. Nie jestem lewakiem tylko żyje swoim życiem a nie czyimś. Może kiedyś też będzie was na to stać biedaki. P.S. nie łudźcie się, że za hejt jarek wam coś odpali bo tam pieniążków teraz nie ma a konfa tak jak była tak jebana będzie i też się nie dzielą chętnie swoimi rublami



W sumie to nie wiedziałem pisząc tego posta, że jesteś lewakiem, ale post scriptum, w którym koniecznie musiałeś pochwalić się swoimi preferencjami politycznymi, rozwiało wszelkie wątpliwości.
Zgłoś
Avatar
Angevil 2024-09-06, 1:27
xv89 napisał/a:

W sumie to nie wiedziałem pisząc tego posta, że jesteś lewakiem, ale post scriptum, w którym koniecznie musiałeś pochwalić się swoimi preferencjami politycznymi, rozwiało wszelkie wątpliwości.

może lepiej być wg. Twojego robolskiego mniemania lewakiem niż mieć jak ty mózg wywinięty na drugą stronę jak skarpety z dupy na hardzie
Zgłoś
Avatar
xv89 2024-09-06, 15:01
Angevil napisał/a:

może lepiej być wg. Twojego robolskiego mniemania lewakiem niż mieć jak ty mózg wywinięty na drugą stronę jak skarpety z dupy na hardzie



Domyślam się, że mieszkając w Łodzi trudno o dobrą pomoc psychologiczną czy psychiatryczną, za to dużo łatwiej o audycję na żywo z życia codziennego patologii, ale może jeszcze nie jest dla Ciebie za późno i jakoś te kompleksy zawodowe i niskie poczucie wartości z dobrym specjalistą przepracujesz?
Zgłoś