18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
evan 2013-09-29, 9:09 13
zbiera sie jak punto z gazem
Zgłoś
Avatar
ostatni 2013-09-29, 9:15 72
Gercio napisał/a:

Wiedziałem że w bmkach jeżdżą idioci ale ten film przekonał mnie bardziej,



jakby to była wina BMW, że te 20 letnie upatrzyły sobie wiejskie dresiwa. Generalizując w ten sposób można to samo powiedzieć o golfach, civicach i co tam jeszcze wsiury męczą styropianowymi spoilerami. Z resztą zależy po jakiej okolicy się przejdziesz, ja bym powiedział, że w bmkach jeżdżą lekarze, prawnicy i bankierzy, ale to w tych nie starszych niż 5 lat.

BMW zawsze były konstruowane tak, żeby nawet wersje z najsłabszymi silnikami miały pazur. To, że patologia nawet z z dzieła geniuszu inżynieryjnego zrobi gówno to już nie wina marki. Ja bym radził czepiać się dresików i ich utylizować, bo nie ważne czym jeżdżą i gdzie się pojawią zawsze zmieniają okolicę w syf.
Zgłoś
Avatar
Rocky_V8 2013-09-29, 9:17 5
ostatni : No trzeba przyznać racje.... Wieśniak zburaczy każdy samochód...
Zgłoś
Avatar
Debeel 2013-09-29, 9:22 7
Od 1minuty to golf 3 spece.
Zgłoś
Avatar
Gercio 2013-09-29, 9:26 2
ostatni napisał/a:



BMW zawsze były konstruowane tak, żeby nawet wersje z najsłabszymi silnikami miały pazur. To, że patologia nawet z z dzieła geniuszu inżynieryjnego zrobi gówno to już nie wina marki. Ja bym radził czepiać się dresików i ich utylizować, bo nie ważne czym jeżdżą i gdzie się pojawią zawsze zmieniają okolicę w syf.



za to masz piwo może faktycznie nie ma co generalizować i wrzucać każdy ochłap do tego samego worka
Zgłoś
Avatar
Marllix 2013-09-29, 9:30 7
Kiedyś taki się spotka z tirem i już nie będzie tak kozaczył.
A my będziemy mieli przepiękny filmik na hardzie.
Zgłoś
Avatar
sunnychris 2013-09-29, 9:31 5
a czemu z tirem ? gość będzie miał opóźnienia, tłumaczenie w pracy.... niech se walnie w kamień - tych to nie rusza.
Zgłoś
Avatar
Gercio 2013-09-29, 9:31
zastanawia mnie jedno czy sam nagrywa mając telefon w mordzie czy jedzie z kimś bo na jakimś statywie nie telepało by tak
Zgłoś
Avatar
Sutowendlin 2013-09-29, 9:32 8
Komentarz i refleksja:

Po obejrzeniu filmiku nie widać na nim żadnej rewelacji. Większość manewrów wyprzedzania przeprowadzona prawidłowo. Faktem jest, że zbiera się rzeczywiście jak punto w gazie. Kierowca młody i niedoświadczony to widać przy manewrach wyprzedzania ( nie mówię tu o wpierdalaniu się jak burak zakazanymi drogami ). Zaczyna startować od niskich obrotów więc tak naprawdę gówno wie o wyprzedzaniu a i nie wie co to redukcja. Kupił burakowuz i szpanuje. Mój Saab w dieslu 2.2 TiD się lepiej zbiera i przypierdala przy wyprzedzaniu niż to. Ale czego oczekiwać po kretynie.

Reasumując wypowiedź, chciałem podkreślić iż jeżdżąc seicento 900 przy dobrej redukcji i zmianie biegów bylem wstanie bujnąć nim do 140... więc nie sztuką jest mieć furę lecz wydobyć z niej jej prawdziwą moc i defakto nad nią zapanować.

Problem polega na tym, że nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka. On nie pożyje długo więc tak naprawdę, gówniane nasienie nie pójdzie w świat ( jeśli już nie poszło ).

Ave.
Zgłoś
Avatar
Debeel 2013-09-29, 9:45
@ up
nie ma jak porównywać walnossącą benzyna pewnie na gazie z dieslem na sterydach (turbo)
wiadome od dawna jest że diesel bierze od dołu i dodatkowo dmucha mu turbina która pomaga się szybciej wkręcić. Po za tym diesel ma krótsze przełożenia.
Naczytałeś się uj wie czego a nie potrafisz myśleć i argumentów dobrać by potwierdzić swoją rację.
Zgłoś
Avatar
Zawulon 2013-09-29, 10:18 1
No niestety, BMW to świetna marka tylko wstyd nią jeździć.
Zgłoś
Avatar
Sutowendlin 2013-09-29, 10:20 2
Cytat:

Naczytałeś się uj wie czego a nie potrafisz myśleć i argumentów dobrać by potwierdzić swoją rację.



Tak tak, i jeszcze dodaj, że moment obrotowy mam większy n/c ... kurwa przecież on nie jechał od zera t... ciemny człowieku.
Przeczytaj loginie co na pisałem i pomyśl a następnie komentuj to co napisałem bo widocznie mój tekst ma wyższe IQ od ciebie dlatego nie jesteś wstanie a) ogarnąć go b) tym bardziej zrozumieć.

Ja pierdole jakie to przykre jest, że ktoś przeczyta i chuja zrozumie a chce zabłysnąć. hejters gona hejt...
Zgłoś
Avatar
grot 2013-09-29, 10:33
Czekamy na hardzie
Zgłoś
Avatar
rew123321 2013-09-29, 10:35 1
i co w tym takie łał? przy idealnej widoczności i prostych jak blat stołu drogach to może zgrywać hardkora...

dam szczocha bo tytuł wprowadza w błąd - powinno być: "jestem hartkorem w bemce"

a tu zdjęcie kierowcy:
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie