18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Krótka rozmowa na temat podatków, czyli czy lepiej ich pobierać więcej i państwo decyduje na co mają iść, czy pobierać ich jak najmniej żeby obywatele decydowali na co chcą wydawać zarobione pieniądze:


Można na Panią Agatę Banasik
Zgłoś
Avatar
andrewerty 2013-06-01, 18:39
jebana, siedzi jak jaworowicz
Zgłoś
Avatar
Stoho 2013-06-01, 18:41
Gdzieś czytałem ze Korwin osiąga 5% i wchodzi do sejmu WKOŃCU
Zgłoś
Avatar
Caban1908 2013-06-01, 18:46
@up
przed wyborami go tefałen i inne gówna będa przedstawiać pozytywnie peło i negatywnie korwina i społeczeństwo wierzące telewizji zagłosuje na tuska :/
Zgłoś
Avatar
x................s 2013-06-01, 19:56
"podatki prostrze i efektywne" każda książka od ekonomii mówi, że w dobie kryzysu trzeba zmniejszyć podatki ale ta kurwa wie lepiej. myśli, że zwiekszą podatki, bedzie krótkoterminowy zastrzyk, ściemnione statystyki ale po paru latach jebnie wszystko w gruzach.

może i dobrze, z powodu biedy muslimy jeszcze nas nie najechały
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2013-06-01, 21:45
na pierwszym roku każdych studiów każdy wykładowca-ekonomista mówi że większe podatki powodują zmniejszenie popytu bo ludzie mniej mają w kieszeniach. Ludzie zaczynają oszczędzać czyli powodują mniejszy popyt a to z kolei oznacza konieczność zwiększenia cen, zmniejszenia produkcji i/lub zwolnienia pracowników a dalej spowolnienie gospodarki a docelowo NĘDZĘ obywatela.

Co się dzieje w Polsce dzisiaj? Zwiększa się podatki, wprowadza nowe, zwiększa się opłaty pod pretekstem "UE kazało bo mamy zbyt tanio".

A dzisiaj w TV słyszałem z drugiego pokoju (bo nie oglądam) jak to jajogłowi się kłócili o wysokość płacy minimalnej. Doszli do wniosku że zwiększenie minimum będzie oznaczało "pogorszenie i katastrofę" dla gospodarki oraz "masowe zwolnienia ludzi bez kwalifikacji". Ta ich logika opiera się na "BO TAK KURWA!" "BO KRYZYS" "BO DZIURA BUDŻETOWA!"

tak tak.

Niech nam zabiorą najlepiej wszystko poprzez podatki, kto wie - może kiedyś będziemy dopłacać do naszej wypłaty bo cała będzie szła na podatki i inne zusy... Skąd wtedy brać pieniądze? A co ich to kurwa obchodzi? Dzisiaj mają w dupie najwyraźniej wszystkich i nie zanosi się na zmiany.
Zgłoś
Avatar
R................s 2013-06-01, 22:34
nie chce mi się gadać o polityce bo i tak niczego to nie zmieni..

powiem tylko jak prostak, że bym ją wyruchał.
Zgłoś
Avatar
l................z 2013-06-01, 22:35
kurwa, odpowiedz jak zawsze. kompletnie nie na temat.
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2013-06-02, 4:34
To w KNP jest ktoś poza Korwinem?
Zgłoś