18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:54
Avatar
Janko 2023-08-23, 20:36 2
Jebany apaślak miękkim chujem robiony
Zgłoś
Avatar
Riikko 2023-08-23, 21:05 2
to jest typ czlowieka, co sie potyka o wlasne nogi na plaskiej przestrzeni...
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2023-08-23, 21:08 25
Na miejscu starego bym się nie śmiał, tylko martwił: gdzie popełniłem błąd i czy tam faktycznie występują moje geny...
Zgłoś
Avatar
Czorsky 2023-08-23, 21:11
Na miejscu starego, poszedł bym do sklepu po mleko
Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2023-08-23, 22:47
Geraldinio napisał/a:

Na miejscu starego bym się nie śmiał, tylko martwił: gdzie popełniłem błąd i czy tam faktycznie występują moje geny...



Matka nagrywa dowody i w sądzie przy rozwodzie powie:

Patrz co żeś kurwa zrobił?!
Zgłoś
Avatar
robsonx79 2023-08-23, 23:54 2
Jak z młodego taka ciapa, to stary powinien się wziąć za niego jak ojciec - poszkolić, potrenować - a nie śmiać się razem z kolegą. Chuj ze starego, to i młodziak dupowaty.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2023-08-24, 0:03 6
Tata przywiózł synowi suweniry z frontu, a pod Bahmutem jakaś sabaka szuka swojej piłki do zabawy
Zgłoś
Avatar
sej_maj_nejm_bicz 2023-08-24, 8:57
Pralka w salonie.
Zgłoś
Avatar
PhantomMask 2023-08-24, 11:21
Bul_od_bytu napisał/a:

Tata przywiózł synowi suweniry z frontu, a pod Bahmutem jakaś sabaka szuka swojej piłki do zabawy



Ta, chyba zapierdolił w polskim markecie i policja szuka sprawcy

Zgłoś
Avatar
maddog77 2023-08-24, 15:22
Stary z wujasem mają ubaw z retarda.
Zgłoś
Avatar
katarnoxi 2023-08-24, 19:58 2
Jak można robić ze swojego dziecka błazna i śmiać się z tego, że się pod naszą aprobatą wydurnia, a nawet robi sobie krzywdę. Nie rozumiem jak można nie mieć jakiegoś respektu dla swojego dziecka i pozwalać na to, by rosła z niego ciamajda i nieudacznik? Dziecko chce autentycznie zdobyć uwagę swojego ojca a jego nieszczęściem jest to, że ma tak gnuśną rodzinę...
Zgłoś
Avatar
Cyjanek 2023-08-25, 8:27 2
katarnoxi napisał/a:

Jak można robić ze swojego dziecka błazna i śmiać się z tego, że się pod naszą aprobatą wydurnia, a nawet robi sobie krzywdę. Nie rozumiem jak można nie mieć jakiegoś respektu dla swojego dziecka i pozwalać na to, by rosła z niego ciamajda i nieudacznik? Dziecko chce autentycznie zdobyć uwagę swojego ojca a jego nieszczęściem jest to, że ma tak gnuśną rodzinę...



Nikt nic na to nie poradzi, że wiele osób przez los dostało zakompleksionego zjeba na ojca.
Zgłoś