18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
e................y 2015-01-19, 1:06 2
Ten młody lewak ma przejebane, ale ogólnie to normalny gość. Pałętałem się kiedyś po debatach różnych przed wyborami do europarlamentu to widziałem go parę razy, to normalnie zbijał piątki z gośćmi z KNP, nawet narodowcami.
Ogólnie to mi go nawet szkoda, bo tak na prawdę, to poza pierwszą słynną masakrą Korwina, która była całkiem śmieszna, to potem do tego Szczotkowskiego się zwyczajnie dojebano. Kuce nie zdołały dostrzec, że druga i trzecia "masakra" to było dno w wykonaniu JKM, a o ich czwartym spoktaniu to nawet nie wspomnę, bo nie bardzo Janusz wiedział co ma powiedzieć.

Oczywiście podejrzewam, że rurururkowiec też chce podreperować swój wizerunek, stąd właśnie takie wystąpienia jak to z Palikotem.
Zgłoś
Avatar
D................1 2015-01-19, 1:47 1
Cytat:


Nawet jakby krul w ramach argumentacji rzucił gównem, to i tak byście pisali "ale go zmasakrował, ale zaorał' xD

Będzie taki dzień w waszym życiu, że doznacie chwili autorefleksji. Zdacie sobie sprawę, jakimi sami śmiesznymi lemingami jesteście, a ten stary dziad w muszce manipulował wami jak chciał - podczas gdy wy wszystko łykaliście jak młode pelikany.


Cytat z komentarza który pojawił się na yt pod słynną ''masakrą''.Miałem cos pisać od siebie ale koleś jak dla mnie w 100% wyczerpał temat,korwin się popluł,pojakał a kuce i tak biją brawo bo są po prostu lemingami prawicy.

Dla mnie rurkowiec spoko gość,kto wie może kiedyś zrobi jaką kariere w polityce w przeciwieństwie do starego jebaki janusza
Zgłoś
Avatar
PlenerPłocki 2015-01-20, 11:07
Hehe, po jego prawicy siedzi znajomy mój, były kuc i działacz UPR z Chorzowa, który tradycyjnie we wszystkich wyborach startuje z list RAŚu.
Zgłoś
Avatar
midnightc 2015-01-25, 10:39
Czy to młody Ryszard Kalisz, w dodatku na dopalaczach?
Zgłoś