18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 44 minuty temu
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Nie od dziś znamy awersję muzułmanów do wieprzowiny.
Nie od dziś znamy też bezczelność niektórych wyznawców islamu.

Sprawa nie jest świeża, a sprzed 2 lat, jednak dla mnie warta uwagi.

Otóż pewnego dnia, w mieście Linea de la Concepcion na lekcji geografii w szkole nauczyciel opowiadał o klimacie górskim. Gdy przyszła kolej na opowiedzenie o paśmie Sierra Nevada, wtrącił ciekawostkę na temat wpływu suchego klimatu na produkcję tamtejszego regionalnego wyrobu - pysznej suchej szynki w mieście Trevlez...



- Plosę pana, plosę nie mówić o szynce, bo to oblaza moja uczucia leligijne i zablaniam panu bo świnie są złe i nie chcę o nich slyseć (moje wyobrażenie o tej sytuacji, nie cytat).

Tak, ten mały muzułmanin poczuł się urażony usłyszeniem informacji na temat szynki od nauczyciela w szkole na tyle, że otwarcie zabronił mu o tym mówić. To pokazuje w jakiej mentalności wychowywana jest część młodych muzułmanów. Roszczenia od kołyski.

Nauczyciel się nie ugiął i przypomniał uczniowi, że nie będzie dostosowywał się do jednego na trzydziestu, a to on ma się dostosować.

- Co ty lub ktokolwiek je, nie jest dla mnie ważne. Twoja lub czyjakolwiek religia jeszcze mniej mnie obchodzi. W klasie jest 30 uczniów i to ty powinieneś dostosować się do 29, a nie oni wszyscy do ciebie jednego. (to już cytat)

Powiedział też uczniowi, że droga wolna - ta szkoła nie jest jedyna i jeśli mu nie odpowiada, może ją zmienić.



Czego można się spodziewać, rodzice ucznia oburzeni incydentem wnieśli sprawę do sądu. Oskarżyli nauczyciela o rasizm i ksenofobię. (i pytam 30-sty raz, co ma rasa do wyznania?)

Rodzice zarzucili mu też, że miał powiedzieć "jeśli nie lubisz szynki, wyjedź do swojego kraju, jesteś bezużyteczny". Tego nie udowodniono.

Całe szczęście dla nauczyciela, szkoły, Hiszpanii i Europy - władze szkoły udzieliły pełnego poparcia nauczycielowi. Już widzę setki, czy tysiące podobnych "oburzonych" uczniów w Hiszpanii i poza nią ośmielonych precedensem suchej szynki z Trevlez. Przecież to by mogło doprowadzić do dyktowania "od dołu" treści nauczanych w szkołach wprost pod dyktando Koranu. Dyktowania o czym może mówić nauczyciel na lekcji, a o czym nie. I czym też powinien i tak dalej...
Wyobraźcie sobie taką sytuację, że nauczyciel na historii mówi o chrześcijanach, biologii o narządach płciowych kobiety na to uczeń wyciąga Koran i czyta lub wymyśla wersy, które zabraniają mu o tym słuchać, a nauczyciel przecież nie zna arabskiego i w obawie przed pozwem ugina się.
(Swoją droga, to słaba religia skoro nawet wzorowy muzułmanin po całym wzorowym muzułmańskim życiu przed śmiercią w razie kontaktu z wieprzowiną nie pójdzie do raju)
Ciekawe jak zachowałyby się władze szkoły w Strasburgu, jak uważacie?

Sprawa nie weszła na wokandę, bo prokurator Juan Cisneros w Algeciras zamknął śledztwo. "To uczeń zachował się kapryśnie, sekciarsko, niedopuszczalnie. Próbował cenzurować treści nauczania w szkole, narzucając swoją wolę nauczycielowi i innym uczniom", jak podał w treści uzasadnienia do postanowienia o umorzeniu śledztwa.

Ciekaw jest argumentów broniących tutaj ucznia

więcej na facebook.com/stop.islamizacji.eu
Zgłoś
Avatar
jabolowy-jazzman 2013-01-23, 14:13 9
@Rottensparrow: źle. Musisz napisać z użyciem swoich słów kluczy: leming, porażka, gimnazjum, gimbus, gimbaza, popieram, zło, debilizm, islam, wiara, LOL, OMFG.

Masz, poskładaj sobie zdania
Zgłoś
Avatar
r................d 2013-01-23, 14:16 3
@jabolowy-jazzman

Niestety to zdarzenie nigdy nie miało miejsca a szkoda.

urbanlegends.about.com/library/bl_black_jack_pershing.htm
Zgłoś
Avatar
discokomandor 2013-01-23, 14:18 3
kurwa tu nie chodzi o to czy ich jebac czy nie, ale o to ze sie wpierdalaja tam gdzie nikt im nie kazal ani nie zapraszal i maja pretensje. zawsze moga wrocic tam skad pochodza i robic co im sie podoba. proste.

europa to europa, mamy swoje tradycje i zwyczaje i niech sie do nich nie wpierdalaja, nikt mu na sile tej szynki nie wpychal do ryja przeciez. ani nawet nie namawial.. wiec gdzie jest problem...

@rottensparrow- lemingi... kurwa zes dojebal.
Zgłoś
Avatar
jabolowy-jazzman 2013-01-23, 14:21
@raksod: w takim razie, ktoś jeszcze może zostać pionierem tej metody
Zgłoś
Avatar
virdem 2013-01-23, 14:21 3
Smieszy mnie przytaczanie wypraw krzyzowych, palenia na stosie itp. w kazdej rozmowie o religi zwlaszcza burdasy vs chrzescijanstwo...kurna to bylo setki lat temu!swiat poszedl do przodu ale oni ciagle sa w sredniowieczu ze swoimi wartosciami i zasadami.
Zgłoś
Avatar
GenerousVitttake 2013-01-23, 14:23 5
Spokojnie, jak pierdolone ciapaki zaczną "kolonizować" Europę, to (jak ktoś niedawno napisał) Niemcy przypomną sobie w czym byli kiedyś dobrzy. Był czas na Żydów, będzie i na Muzułmanów.
Zgłoś
Avatar
MrOmnibus 2013-01-23, 14:26
Gdzieś kiedyś czytałem (możliwe, że tutaj nawet), o jakiś tam starciach wojennych, kiedyś tam, ludzi z tymi zwierzętami (czyt. muzułmanami.). Gdzie dowódca wojsk ludzi, by rozwiązać konflikt z tymi insektami, maczał naboje w świńskiej krwi, co dało ponoć natychmiastowy efekt. A to właśnie dzięki temu, że te oszołomy uważają, że po zetknięciu z mięsem/krwią, czy czymkolwiek pochodzenia świńskiego nie trafią do raju. Dzięki temu, zaraz ustały ataki terrorystyczne czy tam inne starcia z nimi.
Ale do czego zmierzam, może sposobem na tych poyebów islamistów, jest właśnie walczyć z nimi w ten sposób by ich wiara została zachwiana, w tym kierunku że nie pójdą do nieba. Bezcześcić zwłoki mięskiem świnki, krwią, oblewać ich krwią świni, czy j/w moczyć pociski w niej ). Myślę, że jednemu czy drugiemu poyebanemu terroryście odechce się wysadzania.

Ps. Jak ktoś zna tą historię niech mnie poprawi, bo na pewno coś pominąłem, albo coś dodałem nieświadomie od Siebie. A najlepiej niech cały temat, czy fakt historyczny o tym przytoczy. Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
croyna 2013-01-23, 14:27
GenerousVitttake napisał/a:

Spokojnie, jak pierdolone ciapaki zaczną "kolonizować" Europę, to (jak ktoś niedawno napisał) Niemcy przypomną sobie w czym byli kiedyś dobrzy. Był czas na Żydów, będzie i na Muzułmanów.



Niestety kolonizują pełną parą już od ładnych kilku lat i nic nie wskazuje na drastyczną zmianę polityki w tym zakresie.
Zgłoś
Avatar
PostScriptum 2013-01-23, 14:29 2
Ten facet to mój bohater
Zgłoś
Avatar
Alexi 2013-01-23, 14:38 1
Najgorsze jest to że gdybym miał taki kaprys i zatłukł jednego albo dwóch brudasów, to dla nich byłby to zaszczyt - w świetle ich religii zostaliby męczennikami i dymali sobie te 70 dziewic w raju. Ale przecież dla nich jakikolwiek kontakt z prosiakiem grozi piekłem - także kiełbasa w dłoń i do ataku

@Rottensparrow - wykurwiaj

@lisciasty - nie znasz się, to się nie wypowiadaj. Chrześcijanie mieli wiele powodów żeby urządzać sobie krucjaty, ale na pewno nie taki jak ciapaci - oni nie mają tu ziemii świętej ani nic takiego. poza tym oczyszczenie Jerozolimy z brudasów to była tylko przykrywka. poczytaj o tym i pomyśl logicznie
Zgłoś
Avatar
zielonydarian 2013-01-23, 14:43
pewien angielski człowiek miał problemy z muzułmanami w Indiach, złapał kilku,zabił i dał ich ciała do zjedzenia głodzonym świniom,jednego zostawił , kazał mu się przyglądać i póżniej go wypuścił żeby podzielił się wrażeniami z współwyznawcami
żaden gnojek już mu w drogę nie wszedł.
Zgłoś
Avatar
Konrad26b 2013-01-23, 14:45 3
heavy-r.com/video/115489/ Beheading_in_Syria/ usuńcie sobie spacje. I teraz osoby, które wyrażają się pozytywnie o tych brudasach niech obejrzą i zrobią to jeszcze raz...

Uwaga mocne!
Zgłoś
Avatar
MCL 2013-01-23, 14:45 4
Mnie tylko zastanawia jedno... jakie korzyści dla lewaków są z tego, że ciapaci wpierdalają się z butami do europy i wielce chcą się rządzić? To tak jakbym ja wszedł do domu jakiegokolwiek sadola, rozpierdolił się z butami na kanapie, wziął pilota do tv i zażądał od niego zimnego browara z lodówki. Jeżeli to samo działo się powoli w dwudziestoleciu międzywojennym, nie dziwię się wujkowi Adolfowi, że kazał wypierdolić wszystkich żydów do gazu. I zastanawia mnie jeszcze jedno: dajmy na to, że będzie holocaust v2.0 na ciapatych. Czy ludzie po stu latach dalej będą im współczuć jak dziś żydom (już pomijam fakt, że teraz to ciapaci wypierdalają żydów i im choć trochę należy współczuć, z tego powodu. Z ich pazerności i kłamstw oświęcimskich nie) ? Nie żyłem w tamtych czasach, co jeśli podręczniki i ludzie kłamią i to Hitler miał rację, a lewactwo uznało go za najgorszego zbrodniarza? Co jeśli pojawi się taki Hitler v2.0, ludzie też będą na tyle ślepi, że nie widzą, że to ciapaci panoszą się po tym świecie żadająć wszystkiego a sami nic nie robią? Dzisiejsze społeczeństwo jest coraz bardziej ślepe.
Zgłoś
Avatar
djpolb 2013-01-23, 14:51 3
Za to ich fiut w kozie dupie jest już OK. Podobno w Europie na widok brudasa zwierzęta zapobiegawczo na dupach siedają.
Zgłoś
Avatar
GenerousVitttake 2013-01-23, 15:06
croyna napisał/a:



Niestety kolonizują pełną parą już od ładnych kilku lat i nic nie wskazuje na drastyczną zmianę polityki w tym zakresie.



Nie przesadzaj. Sprawa z ciapatymi nie jest jeszcze tak tragiczna jak mogłoby się wydawać. Dopóki Turcja nie wejdzie do Unii (miejmy nadzieje, że to się nigdy nie stanie) sytuacja w Europie powinna być w miarę stabilna.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie