18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
🔥 Wodowanie samochodu - teraz popularne
Nie od dziś znamy awersję muzułmanów do wieprzowiny.
Nie od dziś znamy też bezczelność niektórych wyznawców islamu.

Sprawa nie jest świeża, a sprzed 2 lat, jednak dla mnie warta uwagi.

Otóż pewnego dnia, w mieście Linea de la Concepcion na lekcji geografii w szkole nauczyciel opowiadał o klimacie górskim. Gdy przyszła kolej na opowiedzenie o paśmie Sierra Nevada, wtrącił ciekawostkę na temat wpływu suchego klimatu na produkcję tamtejszego regionalnego wyrobu - pysznej suchej szynki w mieście Trevlez...



- Plosę pana, plosę nie mówić o szynce, bo to oblaza moja uczucia leligijne i zablaniam panu bo świnie są złe i nie chcę o nich slyseć (moje wyobrażenie o tej sytuacji, nie cytat).

Tak, ten mały muzułmanin poczuł się urażony usłyszeniem informacji na temat szynki od nauczyciela w szkole na tyle, że otwarcie zabronił mu o tym mówić. To pokazuje w jakiej mentalności wychowywana jest część młodych muzułmanów. Roszczenia od kołyski.

Nauczyciel się nie ugiął i przypomniał uczniowi, że nie będzie dostosowywał się do jednego na trzydziestu, a to on ma się dostosować.

- Co ty lub ktokolwiek je, nie jest dla mnie ważne. Twoja lub czyjakolwiek religia jeszcze mniej mnie obchodzi. W klasie jest 30 uczniów i to ty powinieneś dostosować się do 29, a nie oni wszyscy do ciebie jednego. (to już cytat)

Powiedział też uczniowi, że droga wolna - ta szkoła nie jest jedyna i jeśli mu nie odpowiada, może ją zmienić.



Czego można się spodziewać, rodzice ucznia oburzeni incydentem wnieśli sprawę do sądu. Oskarżyli nauczyciela o rasizm i ksenofobię. (i pytam 30-sty raz, co ma rasa do wyznania?)

Rodzice zarzucili mu też, że miał powiedzieć "jeśli nie lubisz szynki, wyjedź do swojego kraju, jesteś bezużyteczny". Tego nie udowodniono.

Całe szczęście dla nauczyciela, szkoły, Hiszpanii i Europy - władze szkoły udzieliły pełnego poparcia nauczycielowi. Już widzę setki, czy tysiące podobnych "oburzonych" uczniów w Hiszpanii i poza nią ośmielonych precedensem suchej szynki z Trevlez. Przecież to by mogło doprowadzić do dyktowania "od dołu" treści nauczanych w szkołach wprost pod dyktando Koranu. Dyktowania o czym może mówić nauczyciel na lekcji, a o czym nie. I czym też powinien i tak dalej...
Wyobraźcie sobie taką sytuację, że nauczyciel na historii mówi o chrześcijanach, biologii o narządach płciowych kobiety na to uczeń wyciąga Koran i czyta lub wymyśla wersy, które zabraniają mu o tym słuchać, a nauczyciel przecież nie zna arabskiego i w obawie przed pozwem ugina się.
(Swoją droga, to słaba religia skoro nawet wzorowy muzułmanin po całym wzorowym muzułmańskim życiu przed śmiercią w razie kontaktu z wieprzowiną nie pójdzie do raju)
Ciekawe jak zachowałyby się władze szkoły w Strasburgu, jak uważacie?

Sprawa nie weszła na wokandę, bo prokurator Juan Cisneros w Algeciras zamknął śledztwo. "To uczeń zachował się kapryśnie, sekciarsko, niedopuszczalnie. Próbował cenzurować treści nauczania w szkole, narzucając swoją wolę nauczycielowi i innym uczniom", jak podał w treści uzasadnienia do postanowienia o umorzeniu śledztwa.

Ciekaw jest argumentów broniących tutaj ucznia

więcej na facebook.com/stop.islamizacji.eu
Zgłoś
Avatar
DarkSlayer 2013-01-23, 11:24 4
Niedługo nie będziesz mógł słuchać muzyki, grać w gry, oglądać telewizji, całe dnie będziesz czytał Koran i modlił się do Allaha, wkrótce tak będzie... mnożą się jak króliki
Zgłoś
Avatar
lisciasty 2013-01-23, 12:02 21
NIE, NIE i jeszcze raz NIE dla ciapatych i ich pojęcia życia.
Swoja drogą "chrześcijanie" robili podobne rzeczy i nazywali to wtedy wyprawami krzyżowymi...
Zgłoś
Avatar
croyna 2013-01-23, 12:05 24
lisciasty napisał/a:

NIE, NIE i jeszcze raz NIE dla ciapatych i ich pojęcia życia.
Swoja drogą "chrześcijanie" robili podobne rzeczy i nazywali to wtedy wyprawami krzyżowymi...



Wyprawy krzyżowe były w obronie ziemi świętej przed najazdami muzułmanów własnie.
Zgłoś
Avatar
A................N 2013-01-23, 12:26 15
Kurwa ile jeszcze te brudne skurwysyny będą tolerowane?
Zgłoś
Avatar
androgenius 2013-01-23, 12:38 3
@up muzułmanie dokonują ablucji 5 razy dziennie, przed każdą modlitwą. Zakładam, że jak raz dziennie dupsko umyjesz to dobrze. Ale fakt faktem jebać ciapatych.
Zgłoś
Avatar
adresikpuma 2013-01-23, 12:38 34
dobra to teraz wystarczy zaszlachtowac pare tysiecy swin,krew zlać do cysterny i pryskac tych brudasow jak sie modla np we francji na drogach i chodnikach i nie pójdą do nieba ?
Zgłoś
Avatar
McMenel 2013-01-23, 13:07 7
croyna napisał/a:



Wyprawy krzyżowe były w obronie ziemi świętej przed najazdami muzułmanów własnie.


Z tymże wtedy te "brudasy" były o wiele bardziej rozgarnięte i humanitarne od krzyżowców.
Co nie zmienia sensu tego że należy każdy przejaw wpychania na siłę jakiejkolwiek religii ucinać w zarodku. Czy to teorię inteligentnego projektu forsowaną przez chrześcijan czy próby zakazu rozmowy o szynce. Dlatego uważam iż każde państwo powinno zapewniać pełną świeckość swoich instytucji. Precz z religią w szkołach.
Zgłoś
Avatar
ru_ziolo 2013-01-23, 13:42 2
Teraz modne stało się jechanie muzułmanów. Gimbusy podchwyciły trend i jadą - pierdoląc głupoty.
Z żydkami jak widzę przeszło. A no tak bo przecież w TVNnie cisza na temat koszernych skurwysynów. A no tak przecież media naszym kraju należą do żydowskiego gówna.
Zgłoś
Avatar
Elandar 2013-01-23, 13:56 13
ru_ziolo, Co Ty pierdolisz kurwa klasyk gimbusy to i tamto a mówi to typ który jest przekonany o istnieniu syjonistycznego spisku na całym świecie. Założyć się mogę, że żyda żeś nigdy na oczy nie widział.
Zaskoczę Cie bo ja brudasów się już naoglądałem i wiem co te pasożyty robią z Europą.
Zgłoś
Avatar
Massdeath 2013-01-23, 14:01 24
Odgrodźmy nasz kraj pastwiskami świń żaden muslim się nie zbliży
Zgłoś
Avatar
jabolowy-jazzman 2013-01-23, 14:08 13
śmiejcie się śmiejcie, ale w tym motywie ze świniami jest patent, jakby nasze elity były zainteresowane trzymaniem muzłumanów na dystans Wzdłuż Odry i gór, strefa buforowa pastwisk, druga linia wzdłuż Wisły i dużych miast i problem sam się rozwiązuje

Taka ciekawostka: jeden z krajów borykał się jeszcze w XX wieku z terrorystami. Zamiast negocjować czy też ustąpić im pola, zrobili bardzo prosty myk: złapali sobie parudzesięciu terrorystów, wymazali ich w świńskiej krwi i rozwalili wszystkich...za wyjątkiem jednego, którego wypuścili, żeby przekazał tę wiadomość współbraciom w wierze. "Brudny" muzłumanin nie idzie do nieba, wędruje wprost na ostatni poziom piekła gdzie obrabia szatanowi. W ten sposób problem z terroryzmem zakończył się przy znikomej ilości ofiar. Można? Można.
Zgłoś
Avatar
szymon_g 2013-01-23, 14:08
"(..)Oskarżyli nauczyciela o rasizm i ksenofobię. (i pytam 30-sty raz, co ma rasa do wyznania?)(..)"

wszystko rozbija sie o definicje rasizmu.
Zgłoś
Avatar
Rottensparrow 2013-01-23, 14:09 3
I co lemingi, boli was że muzulmanie czegoś chcą a nie tylko pełnej miski i budy jak u psa?
Zgłoś
Avatar
wrc1 2013-01-23, 14:11
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
wrc1 2013-01-23, 14:11
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Przejdź to ostatniego posta w temacie