18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 34 minuty temu
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Nie od dziś znamy awersję muzułmanów do wieprzowiny.
Nie od dziś znamy też bezczelność niektórych wyznawców islamu.

Sprawa nie jest świeża, a sprzed 2 lat, jednak dla mnie warta uwagi.

Otóż pewnego dnia, w mieście Linea de la Concepcion na lekcji geografii w szkole nauczyciel opowiadał o klimacie górskim. Gdy przyszła kolej na opowiedzenie o paśmie Sierra Nevada, wtrącił ciekawostkę na temat wpływu suchego klimatu na produkcję tamtejszego regionalnego wyrobu - pysznej suchej szynki w mieście Trevlez...



- Plosę pana, plosę nie mówić o szynce, bo to oblaza moja uczucia leligijne i zablaniam panu bo świnie są złe i nie chcę o nich slyseć (moje wyobrażenie o tej sytuacji, nie cytat).

Tak, ten mały muzułmanin poczuł się urażony usłyszeniem informacji na temat szynki od nauczyciela w szkole na tyle, że otwarcie zabronił mu o tym mówić. To pokazuje w jakiej mentalności wychowywana jest część młodych muzułmanów. Roszczenia od kołyski.

Nauczyciel się nie ugiął i przypomniał uczniowi, że nie będzie dostosowywał się do jednego na trzydziestu, a to on ma się dostosować.

- Co ty lub ktokolwiek je, nie jest dla mnie ważne. Twoja lub czyjakolwiek religia jeszcze mniej mnie obchodzi. W klasie jest 30 uczniów i to ty powinieneś dostosować się do 29, a nie oni wszyscy do ciebie jednego. (to już cytat)

Powiedział też uczniowi, że droga wolna - ta szkoła nie jest jedyna i jeśli mu nie odpowiada, może ją zmienić.



Czego można się spodziewać, rodzice ucznia oburzeni incydentem wnieśli sprawę do sądu. Oskarżyli nauczyciela o rasizm i ksenofobię. (i pytam 30-sty raz, co ma rasa do wyznania?)

Rodzice zarzucili mu też, że miał powiedzieć "jeśli nie lubisz szynki, wyjedź do swojego kraju, jesteś bezużyteczny". Tego nie udowodniono.

Całe szczęście dla nauczyciela, szkoły, Hiszpanii i Europy - władze szkoły udzieliły pełnego poparcia nauczycielowi. Już widzę setki, czy tysiące podobnych "oburzonych" uczniów w Hiszpanii i poza nią ośmielonych precedensem suchej szynki z Trevlez. Przecież to by mogło doprowadzić do dyktowania "od dołu" treści nauczanych w szkołach wprost pod dyktando Koranu. Dyktowania o czym może mówić nauczyciel na lekcji, a o czym nie. I czym też powinien i tak dalej...
Wyobraźcie sobie taką sytuację, że nauczyciel na historii mówi o chrześcijanach, biologii o narządach płciowych kobiety na to uczeń wyciąga Koran i czyta lub wymyśla wersy, które zabraniają mu o tym słuchać, a nauczyciel przecież nie zna arabskiego i w obawie przed pozwem ugina się.
(Swoją droga, to słaba religia skoro nawet wzorowy muzułmanin po całym wzorowym muzułmańskim życiu przed śmiercią w razie kontaktu z wieprzowiną nie pójdzie do raju)
Ciekawe jak zachowałyby się władze szkoły w Strasburgu, jak uważacie?

Sprawa nie weszła na wokandę, bo prokurator Juan Cisneros w Algeciras zamknął śledztwo. "To uczeń zachował się kapryśnie, sekciarsko, niedopuszczalnie. Próbował cenzurować treści nauczania w szkole, narzucając swoją wolę nauczycielowi i innym uczniom", jak podał w treści uzasadnienia do postanowienia o umorzeniu śledztwa.

Ciekaw jest argumentów broniących tutaj ucznia

więcej na facebook.com/stop.islamizacji.eu
Zgłoś
Avatar
croyna 2013-01-23, 15:08
GenerousVitttake napisał/a:



Nie przesadzaj. Sprawa z ciapatymi nie jest jeszcze tak tragiczna jak mogłoby się wydawać. Dopóki Turcja nie wejdzie do Unii (miejmy nadzieje, że to się nigdy nie stanie) sytuacja w Europie powinna być w miarę stabilna.



Jak stabilna może pozostać sytuacja, skoro przeciętna np. francuska para ma statystycznie 1-2 dzieci a muzułmańska przeciętnie od 5 do 12? Przewyższą samą liczebnością, w końcu nabędą prawa wyborcze, będą mieli swoich ludzi na listach wyborczych, rada miasta->województwa->parlament->zmiana konstytucji (czy jakie oni tam mają organy administracji publicznej)
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2013-01-23, 15:20
Rottensparrow napisał/a:

I co lemingi, boli was że muzulmanie czegoś chcą a nie tylko pełnej miski i budy jak u psa?


O ile wiem to lemingi są pro-unijne czy pro-islamskie. Czyżbyście próbowali zmienić znaczenie oryginalne?
Zgłoś
Avatar
kkubam 2013-01-23, 16:42
ru_ziolo napisał/a:

Teraz modne stało się jechanie muzułmanów. Gimbusy podchwyciły trend i jadą - pierdoląc głupoty.
Z żydkami jak widzę przeszło. A no tak bo przecież w TVNnie cisza na temat koszernych skurwysynów. A no tak przecież media naszym kraju należą do żydowskiego gówna.



Już raz o tym pisałem: ten ru_ziolo to kurwa ciapate-lover!
Zgłoś
Avatar
viader80 2013-01-23, 17:53
europa jest już skończona bo jak nazwać sytuację we francji gdzie policja ma zakaz wjazdu do dzielenic muzułmańskich żeby nieprowokować zamieszek, a nawet jak wjadą to są zaraz przepędzane. dali sobie narobić we własnej piaskownicy
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2013-01-23, 18:28
croyna napisał/a:



Wyprawy krzyżowe były w obronie ziemi świętej przed najazdami muzułmanów własnie.


To tak jakby Polska wypowiedziała dziś wojnę Szwecji w obronie przed Potopem. Żeś się o ładnych kilkaset lat przeliczył!
Zgłoś
Avatar
rusofil 2013-01-23, 18:30 1
Całe szczęście, że nie ugięli się pod naciskiem tych ścierw. Tak powinni robić wszyscy Europejczycy, którzy muszą znosić pierdolenie tych brudasów.
Zgłoś
Avatar
dth 2013-01-23, 20:36 1
Cytat:

Mnie tylko zastanawia jedno... jakie korzyści dla lewaków są z tego, że ciapaci wpierdalają się z butami do europy i wielce chcą się rządzić? To tak jakbym ja wszedł do domu jakiegokolwiek sadola, rozpierdolił się z butami na kanapie, wziął pilota do tv i zażądał od niego zimnego browara z lodówki. Jeżeli to samo działo się powoli w dwudziestoleciu międzywojennym, nie dziwię się wujkowi Adolfowi, że kazał wypierdolić wszystkich żydów do gazu. I zastanawia mnie jeszcze jedno: dajmy na to, że będzie holocaust v2.0 na ciapatych. Czy ludzie po stu latach dalej będą im współczuć jak dziś żydom (już pomijam fakt, że teraz to ciapaci wypierdalają żydów i im choć trochę należy współczuć, z tego powodu. Z ich pazerności i kłamstw oświęcimskich nie) ? Nie żyłem w tamtych czasach, co jeśli podręczniki i ludzie kłamią i to Hitler miał rację, a lewactwo uznało go za najgorszego zbrodniarza? Co jeśli pojawi się taki Hitler v2.0, ludzie też będą na tyle ślepi, że nie widzą, że to ciapaci panoszą się po tym świecie żadająć wszystkiego a sami nic nie robią? Dzisiejsze społeczeństwo jest coraz bardziej ślepe.


Nie chodzi o to by przekonać ludzi do ciapatych i pozwalać im się do nas wpierdalać z butami, tylko o to by siać niezgodę. Dzielić na obozy. My jesteśmy za islamizacją, my jesteśmy przeciwko, a my mamy wyjebane. Tak samo z czarnymi, tak samo z pedałami i ze wszystkim innym. Chodzi o to by wytworzyć sztucznych wrogów, aby społeczeństwo miało się czym zajmować w momencie gdy lewactwo zniszczy wszystkie wartości jakie jeszcze istnieją. Potem zrobią z nas niewolników bez tożsamości. Im większa niezgoda w społeczeństwie tym lepiej, bo istnieje mniejsze prawdopodobieństwo, że zbuntuje się ono przeciwko władzy... gdyż nie będą w stanie dojść do porozumienia.
Łatwo to zauważyć na przykładzie narodowców w Polsce. Niby wszyscy patrioci, niby wszyscy chcą dla kraju jak najlepiej i inne takie tam, ale się nie dogadają, dlaczego? Bo jedni to katolicy, inni poganie, inni ateiści. Nawet jeśli na polu religii się dogadają, to jedni z drugimi nie będą mogli na siebie patrzeć, dlatego że oni są za aborcją a tamci już nie. Z kolei trzeci ruch jest za wypędzeniem imigrantów, czemu stanowczo się sprzeciwia inny ruch, który z pewnością dogadałby się z jeszcze innym, gdyby nie fakt, że tamci tolerują kolesi z długimi włosami, a według nich mężczyzna powinien mieć włosy krótkie. Narodowcy są podzieleni na obozy, które wzajemnie się ze sobą kłócą o to który ma rację i prędzej się zagryzą niż będą ze sobą współpracować. Udało się? Jasne, że tak.
Tak samo z ciapatymi. Kolejna religia w kraju, kolejny obóz do walki. Ciapaci w pewnym momencie też zmienią swoją mentalność i pojawią się tacy, którzy np. sprzeciwiają się szykanowaniu heretyków, wtedy wytworzy się dodatkowy spór w ich społeczności... z resztą sami ciapaci dzielą się już teraz na różne gatunki. Nie wiem na czym polega różnica, ale miło widzieć, że wzajemnie się zabijają.
Efekt? Podzielone społeczeństwo niezdolne do zorganizowanego działania przeciwko władzy.

Ot, cała zagadka.
Zgłoś
Avatar
thoms0n 2013-01-23, 21:07 6
O KURWA. Olśniło mnie.
Gdy już nawali tego do Europy i sytuacja zrobi się bardzo zła, czyli tak po prawdzie za parę dni, wyciągamy tajną broń!
SZYNKĘ.
Będziemy szynką napierdalać w nich. Miotacze wieprzowiny, mielone z zapalnikami, baty ze słoniny.
Zaraz się kurwa odechce kozakowania.
Zgłoś
Avatar
dth 2013-01-24, 0:03
@up
Miotacze wieprzowiny mnie rozjebały, piwo masz ode mnie
Zgłoś
Avatar
GangBang 2013-01-24, 1:43 1
Wypierdolić ich wszystkich tam skąd się rozplenili. Nic dobrego w nasze strony nie wnieśli od siebie, tylko najebali brudu i syfu. Niech wracają do swojej zacofanej rzeczywistości w swoim kraju.
@2up Opcja z miotaczem wieprzowiny brzmi zachęcająco, pomiotałbym
Zgłoś
Avatar
lisciasty 2013-01-24, 16:41
Alexi napisał/a:

nie znasz się, to się nie wypowiadaj. Chrześcijanie mieli wiele powodów żeby urządzać sobie krucjaty, ale na pewno nie taki jak ciapaci - oni nie mają tu ziemii świętej ani nic takiego. poza tym oczyszczenie Jerozolimy z brudasów to była tylko przykrywka. poczytaj o tym i pomyśl logicznie



I właśnie jednym z tych powodów było propagowanie chrześcijaństwa, ergo narzucanie "innowiercom" swojej wiary i poglądów, uznanej za jedyną słuszną. Dokładnie to samo dzieje się w tym przypadku z nauczycielem i uczniem, tyle że nikt tu nikogo nie zmusza do wiary bezpośrednio, lecz chodzi o to, że próbuje zmusić nauczyciela do poddania się zasadom jego religii.
Nie wszystkie wyprawy miały charakter zbrojny.
Teraz pomyśl logicznie i połącz moją wypowiedź z wyżej wymienionym tłumaczeniem. Prościej się niestety nie da, jeśli nie rozumiesz, to jest mi strasznie przykro.
Zgłoś