18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 20:29
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:01
To co mi się ostatnio przytrafiło, może być przestrogą dla wszystkich "kozaków", którzy lubia sobie znaleźć w szkole kogoś, kogo będą mogli gnoić ile wlezie.
Ale od początku.
Gówniarzem będąc, zawsze trzymałem w szkole z "łobuzami" (dzisiaj nazwałbym to bydłem, którego ktoś przez pomyłkę nie wyskrobał). No i mieliśmy w klasie takiego szczurka - okularnika. Kujon typowy, zawsze piątki i paski na koniec roku. Chłopak miał u nas przejebane, od 4 do 8 klasy dostawał regularny wpierdol za nic.
Szkoła się skończyła, każdy poszedł w swoją stronę, sprawy poszły w niepamięć.
A tu nagle, 3 tygodnie temu zaczął mnie napierdalać brzuch, parę dni pochodziłem na ketonalach i innych gównach, ale w końcu przyszedł zjazd i trza było jechać do szpitala. Karetka, SOR, żona wypełniła papiery i od razu na stół. Wyrostek się zapalił i pierdyknął. Niemiła sprawa, ale nieważne.
Po operacji, przychodzi na obchód chirurg, lekarz prowadzący, pyta czy wszystko OK, czy boli, po co dren i żebym się nie bał, że mi rurka z puszką wisi, bo płyn musi się odprowadzać. Patrze na gościa i kurde, morda znajoma, patrzę na identyfikator i, kurwa mać, to był ten sam koleś, któremu jebaliśmy życie przez 4 lata. Tak niesmiało zapytałem, czy mnie pamięta i że przepraszam za to wtedy itp, a on "Pamiętam za dobrze, ale to jest moja praca, nie ma miejsca na sentymenty". Zajebiście mnie pokroił i zszył, do końca pobytu w szpitalu był dla mnie w porządku. Kurwa, tak mi wstyd było, że jak miał poranny obchód, to udawałem że spałem.

W końcu wczoraj wysłałem mu flaszkę i bombonierkę, bo tylko tak mogłem "naprawić" to co zjebałem.

I stąd mój apel do obecnych "napinaczy" - zanim znajdziecie sobie kozła ofiarnego, na którym będziecie mogli wyładować swoje frustracje, to się zastanówcie, czy kiedyś wasze zdrowie lub życie nie będzie w jego rękach. Bo kac moralny po czymś takim jest przejebany.
Zgłoś
Avatar
grave22 2014-04-05, 12:43 22
Byles zwyklym niedorozwojem mam nadzieje ze koles te bombonierke i flache wy**bal do kosza.
Zgłoś
Avatar
nervous-_- 2014-04-05, 12:46 80
Ciekawe czy coś dodał do twojego ciała, gdy cię zaszywał? Zawsze wkurwiały mnie cwaniaczki twojego pokroju, teraz miej wyrzuty sumienia przez to, że gość pokazał taką klasę pomimo twojego zjebania.
Zgłoś
Avatar
józekdeluxe 2014-04-05, 12:49 8
Też spotkałem paru takich na mieście i dwie dziewczyny, które przezywałem, bo nie były zbyt piękne. Za każdym razem jak widzę kogoś takiego, zastanawiam się czy pamięta, chociaż wiem że tak. Z ludźmi jest tak, że lepiej pamiętają krzywdy wyrządzone sobie niż innym.
Zgłoś
Avatar
remi1982 2014-04-05, 12:52 198
@up up Was też gnębili, że tak poślady spinacie ? Ważne, że koleś potrafi się przyznać do swojego błędu, że był chujem. Że przeprosił kolesia. Ode mnie piwko za flaszke i bombonierke.
Zgłoś
Avatar
skasowane 2014-04-05, 13:03 25
@up
Normalni ludzie nie popełniają takich błędów tylko jak kolega sam określił - bydło. Nawet teraz honoru mu nie starczy i się od nich odcina, pisze że "trzymał się z bydłem" no ale sam nim nie był
Zgłoś
Avatar
D................d 2014-04-05, 13:07 6
Fajnie, że się ktoś przyznał do bycia łajnem ale bardziej bym się ucieszył jak by ten ktoś zamiast wysłanej flaszki strzelił sobie samobója bo doszło do niego jakim ścierwem był
Nikt mnie nigdy nie gnębił ani ja nikogo nigdy nie zaczepiałem ale kto się skurwił raz kurwą już będzie na całe życie.
P.S.
Pogratulować rodzicom, że wychowali degenerata!
Zgłoś
Avatar
N................o 2014-04-05, 13:21 60
@JesusChytrus

Ale pierdolisz. Lata szkolne to lata młodości, lata w których człowiek żyje beztrosko i popełnia wiele błędów. Ludzie gnębiący i gnębieni w szkołach to chleb powszedni i trzeba to zaakceptować (co nie znaczy nie walczyć z tym!).

Mężczyzna to stworzenie, które musi okazywać siłę. Ale zdecydowanie bardziej cenny jest mężczyzna, który potrafi okazywać siłę umiejętnie.

Bójki szkolne, zbijanie szyb, żarty z młodszych to rzecz normalna i jest nieodzowną częścią dorastania i wkraczania w wiek dorosłości. To nas hartuje, uczy odpowiedzialności. Oczywiście nie mówię tu o kompletnych wykolejeńcach, którzy walili browar w gimnazjum w toaletach, ale o normalnych chłopcach pragnących zabawy i wyładowania emocji. Ważne w tym czasie jest wychowanie i umiejętne poskramianie takich zachowań przez rodziców. Gdyby mój dzieciak pobiłby się z kimś, kto mu dokucza, to bym mu pogratulował za stawienie czoła po męsku, ale z drugiej strony pouczył, że takie pojedynki mają swoje specjalne miejsca i specjalny czas.

Trochę jednak zjechałem z tematu, bowiem dotyczy on tylko gnębienia słabszych. Należy pamiętać, że wina nie tylko leży po stronie gnębiącego, ale też słabszego, bo walczyć z przeciwnościami losu trzeba zawsze, nie wolno się dawać poniżać.

Dla autora piwko za przyznanie się do błędu i podarunek dla znajomego. On na pewno wie, że młodość minęła i ludzie w starszym wieku nabywają coś takiego jak dystans i odpowiedzialność.
Zgłoś
Avatar
z3r0c00l1337 2014-04-05, 13:28 2
Człowiek ucz się na błędach. Najważniejsze to szczery rachunek sumienia z samym sobą i powiedzeniu sobie szczerze wprost parę rzeczy i zamknąć "temat", ewentualnie iść i przeprosić ale to wymaga dużej odwagi - dlaczego ? Bo możesz iść i dla odpierdol powiedzieć przepraszam (a tak naprawdę mieć wyjebane, no ilu tak robiło? ja tak), ale jak szczerze powiesz to poczujesz się jak gówno i dobrze o tym wiesz i nie pozwolisz sobie na to, duma nie puści. Ja osobiście bezbłędnie potrafię rozpoznać kto mówi szczerze przepraszam itp. i żałuje - jestem jebanym Nadczłowiekiem jeśli chodzi o czytanie ludzi. Co do autora tematu - nie tylko tak mogłeś to naprawić ale po przeczytaniu mojego postu chyba wiesz dlaczego ci się wydaje że tylko tak . Idz i wypierdol z nim tą flache i go przeproś - nie bądź pizdą.
ps. młodość kieruje się swoimi zasadami nie każdy wtedy jest ogarnięty. Poza tym tyle patologi.....a patologi to imponuje - taki klimat - jaki i co dokładnie nie chce mi się tłumaczyć ale jest to bardzo silne, i słabi ulegają a później płyną już z prądem - najważniejsze jak pisałem to poczuć się kilka razy w życiu jak szmata a jak już towarzyszą przy tym łzy to jesteście "wygrani".
Zgłoś
Avatar
Lopez 2014-04-05, 13:28 2
A co jeżeli to ja też męczyłem kretów w szkole i teraz sam jestem na kierunku lekarskim? Chyba nie mam się czego obawiać bo z tego co wiem tacy nieudacznicy powyrastali na farmerów, albo są na jakiś podludzkich kierunkach typu dziennikarstwo, politologia. a, wiem - jeden z takich poszedł na księdza...

W sumie to działa tak że samiec alfa zawsze będzie ponad innych, w szkole to działa poprzez dokuczanie innym. Ja gnębiłem innych, ale byli też starsi odemnie którzy próbowali mnie gnębić, na szczęście miałem zawsze w szkole starszego brata i trochę patologicznych kolegów z osiedla obok, więc radziłem sobie z zatargami szkolnymi. Całe szczęście w szkole Licealnej testosteron porzestał tak buzować, a energię wyładowywałem na imprezach i dziewczynach.
Zgłoś
Avatar
nieruchaj andrzej 2014-04-05, 13:43 12
@up Szybki Lopez

ten kolo który został księdzem zemści się kiedyś na Twoim dziecku na spotkaniu przedkomunijnym, także koło w pewnym sensie się zamknie
Zgłoś
Avatar
Lopez 2014-04-05, 13:52
nieruchaj andrzej napisał/a:

@up Szybki Lopez

ten kolo który został księdzem zemści się kiedyś na Twoim dziecku na spotkaniu przedkomunijnym, także koło w pewnym sensie się zamknie



Podobno chrześcijanie przebaczają Ja nie jestem pewien czy kiedykolwiek przyjmę sakrament małżeństwa, tymbardziej czy dzieciaka oddam w łapy batmanów.
Zgłoś
Avatar
Gollum 2014-04-05, 13:53 1
Człowiek za młodu jest nieulepioną plasteliną w rękach rodziców i nauczycieli, wielu z nich po prostu ma wyjebane i dzieje się tak jak się dzieje.
Zgłoś
Avatar
sharqylbj 2014-04-05, 13:57 1
Karma, suko
Zgłoś
Avatar
Spiddy 2014-04-05, 14:01
Kurwa, historia jak z "Byłeś Wilkiem" Porka. Życiowe w chuj. Nie wiem teraz co zrobić... jak inni potrafią wybaczyć, to może i ja powinienem wyjebać cały ten chloran do kibla i zrezygnować z wyjebania w kosmos każdego, kto kiedyś mnie wkurwiał.

Pfft... raczej nie.
Zgłoś