18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Avatar
trambulator 2021-11-23, 9:30
Będzie Pan zadowolooooony - jeździć, obserwować
Zgłoś
Avatar
nowynick 2021-11-23, 9:40 23
to chyba kółko od prądnicy... a te auto to świetny przykład wpływu kobiet na motoryzację - na tor za słabe, w trasę prawie nic nie zabierzesz, spalanie w mieście aż boli... za to blachara mokra na sam widok
Zgłoś
Avatar
hiqq 2021-11-23, 10:06
Klin pewnie wypadł xD
Zgłoś
Avatar
Moto_fan 2021-11-23, 10:55 12
nowynick napisał/a:

to chyba kółko od prądnicy... a te auto to świetny przykład wpływu kobiet na motoryzację - na tor za słabe, w trasę prawie nic nie zabierzesz, spalanie w mieście aż boli... za to blachara mokra na sam widok



Od czego kurwa?
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2021-11-23, 11:23 6
nowynick napisał/a:

a te auto to świetny przykład wpływu kobiet na motoryzację - na tor za słabe, w trasę prawie nic nie zabierzesz, spalanie w mieście aż boli... za to blachara mokra na sam widok



Ja pierdolę, co za ludzie tu siedzą
Zgłoś
Avatar
trambulator 2021-11-23, 11:24 3
nowynick napisał/a:

to chyba kółko od prądnicy... a te auto to świetny przykład wpływu kobiet na motoryzację - na tor za słabe, w trasę prawie nic nie zabierzesz, spalanie w mieście aż boli... za to blachara mokra na sam widok



Nowynick - Ty to chyba przed napisaniem tego komentarza, zaaplikowałeś sobie jednopołówkowy generator fazy
Prądnica
Zgłoś
Avatar
jozue 2021-11-23, 11:34 3
nowynick napisał/a:

to chyba kółko od prądnicy... a te auto to świetny przykład wpływu kobiet na motoryzację - na tor za słabe, w trasę prawie nic nie zabierzesz, spalanie w mieście aż boli... za to blachara mokra na sam widok



to pierwszy rotor turbiny wysokiego ciśnienia, przed nim jest wstępny i dopiero po tym wszystkim turbosprężarka

jeśli ktoś uważa że jest inaczej, to oświadczam iż jestem inżynierem w LOT Aircraft Maintenance Services i wiem lepiej
Zgłoś
Avatar
mbw124 2021-11-23, 12:13 3
Przecież to co odpadło to koło pasowe….
Zgłoś
Avatar
Halman 2021-11-23, 12:28 2
mbw124 napisał/a:

Przecież to co odpadło to koło pasowe….


ekspertów nie przegadasz a wystarczyło żeby zajrzeli w tagi...
Zgłoś
Avatar
nowynick 2021-11-23, 13:01 1


dobrze panowie znafcy koło pasowe alternatora, a alternator to nie przypadkiem prądnica prądu stałego panowie inrzynierowie?
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2021-11-23, 13:10 1
nowynick napisał/a:

dobrze panowie znafcy koło pasowe alternatora, a alternator to nie przypadkiem prądnica prądu stałego panowie inrzynierowie?



Nie, alternator to prądnica prądu przemiennego, i nie koło pasowe alternatora, tylko koło pasowe wału korbowego. Chuj z tym alternatorem i kołem pasowym, ale żeby pierdolić o blacharach w kontekście auta z początku lat 70. to jest trochę dziwne. I te wywody o torze, spalaniu i trasie, tylko baba mogła to wymyślić.
Zgłoś
Avatar
Prof._Kot_Budd 2021-11-23, 14:30 1
mbw124 napisał/a:

Przecież to co odpadło to koło pasowe….



Farołrz napisał/a:

i nie koło pasowe alternatora, tylko koło pasowe wału korbowego. Chuj z tym alternatorem i kołem pasowym.



Kurfa znawcy jebani a nie wiedzą, że mówi się koło ZApasowe
Zgłoś
Avatar
grudzin7 2021-11-23, 15:31 1
nowynick napisał/a:

to chyba kółko od prądnicy... a te auto to świetny przykład wpływu kobiet na motoryzację - na tor za słabe, w trasę prawie nic nie zabierzesz, spalanie w mieście aż boli... za to blachara mokra na sam widok



Niestety, co widzimy na niemal wszystkich tych filmikach, te "blachary" to inni faceci...
Zgłoś
Avatar
emes125 2021-11-23, 22:53
Moto_fan napisał/a:

Od czego kurwa?



Od Liśtmaszyny
Zgłoś