18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Modeleczka w Dubaju
_................_ • 2017-02-18, 10:35
Ma dziewczyna jaja...

A może po prostu głupia ryzykantka ? Fajnie popatrzeć .
Na harda materiał byłby dobry
Najlepsze 2:40 i 4:32


Tutaj jej instagram dla chętnych
instagram.com/viki_odintcova/?hl=pl

Ja w sumie uważam że jest popierdolona
Zgłoś
Avatar
Sinecod 2017-02-18, 20:34 1
Jak ze wschodu to i zobowiązuje do 2 rzeczy- i bycia ładną i pojebaną. Jak widać często to idzie w parze jak ruskie...

No ale fakt, fajna, pukałby ale po usunięciu tych posranych tatuaży. Taka fajna a się bazgrze chuj wie po co... nich ta zjebana moda na dziary przeminie.
Zgłoś
Avatar
Nae 2017-02-18, 22:18 1
Ładna nie jest.. to żeby chociaż troche nabić sobie uwczesnego fejmu potrzebnego jej do "kariery" to musi przyjmować klocki dubajczyków do mordy ale tego nie pokaże w internecie więc wchodzi na dubajskie wieżowce.
Zgłoś
Avatar
_Myszcz_ 2017-02-18, 22:51
Jak yebnie to szkoda takich cyckow:/
Zgłoś
Avatar
Hvsarz 2017-02-18, 23:11 8
Są dwa rodzaje braku strachu - wynikający z głupoty oraz pewnego uszkodzenia mózgu. Brak strachu nigdy nie był i nie jest niczym dobrym - to dzięki niemu jakoś ewolucja postąpiła, gdyby go nie było, dzikie zwierzęta by pozżerały wszystkich naszych praprzodków.
Oczywiście, bywają też ludzie odważni ale odwaga to działanie pomimo strachu, a nie jego brak. Tutaj widzę natomiast po prostu brawurę i głupotę. Co dosyć powszechne również w całej Rosji, te wspinaczki wszędzie i zwieszanie się na łapie. No i te głupie zaufanie ślepe.. ja bym nigdy na tyle nie zaufał i nie chodzi o celowość czyjąś ale to, że się można wyślizgnąć albo spaść razem i w sumie szkoda, że tym razem tak nie było...
Zgłoś
Avatar
riddick1773 2017-02-18, 23:12
PhantomMaskmycie kibli z drabinki to nie praca na wysokości, po za tym teraz ty się tym chwalisz dla fejmu...
Zgłoś
Avatar
stachu12 2017-02-18, 23:15
Sinecod napisał/a:

Jak ze wschodu to i zobowiązuje do 2 rzeczy- i bycia ładną i pojebaną. Jak widać często to idzie w parze jak ruskie...

No ale fakt, fajna, pukałby ale po usunięciu tych posranych tatuaży. Taka fajna a się bazgrze chuj wie po co... nich ta zjebana moda na dziary przeminie.



hmm twierdzenie ze laska ktora posiada pare ladnych tatuazy ktore nie sa ani dziwne ani pojebane, jest bynajmniej dziwne. Co innego jak ktos jest wydziarany caly i w chuj wie jakie tatuaze, ale ona czlowieku zastanow sie chyba ze masz taki dziwny gust:P
Zgłoś
Avatar
suchysongoful 2017-02-18, 23:57
a gdzie koprofilia
Zgłoś
Avatar
R................2 2017-02-19, 0:07 2
Cytat:

Ma dziewczyna jaja...


Nie dziwie się przecież to sadistic
Zgłoś
Avatar
noir 2017-02-19, 0:11 1
Ja nie namowiłbym jej nawet na klapsa w dupe, o ruchaniu nie mówiąc, a kolo szasta jej życiem i jeszcze pewnie poruchał. Przegryw.
Zgłoś
Avatar
Tassadar 2017-02-19, 1:34
Nazwałbym to, modelka puszcza się w dupaju
Zgłoś
Avatar
mateuszsadoltzr 2017-02-19, 2:27
Jak by jebnęła z takiej wysokosci to by jej te silikony powypadały
Zgłoś
Avatar
kotorminator 2017-02-19, 8:29
A może to zwykły fake? Jakoś słabo wieje jak na taką wysokość.
Zgłoś
Avatar
Fdslatghdlks 2017-02-19, 11:22
Bezsensu. Przy obecnych fotoszopach i dokonaniach chirurgii plastycznej można dokonać znacznie lepsze efekty i to bez zbędnego ryzyka.
Zgłoś
Avatar
czarkowski 2017-02-19, 12:22

Zgłoś
Avatar
kompatybilny 2017-02-19, 13:13
Gadacie głupoty, widać wyraźnie przerażenie wymalowane na jej twarzy kiedy puszcza się krawędzi budynku podczas zwisu na ręce tego kolesia. Wydaje mi się, że u młodych i przeważnie bogatych ludzi takie zajęcia są odpowiednikiem zażywania substancji odurzających u reszty świata. Dostarczają one bodźców które są dla nas wszystkich przyjemne, tylko z tą różnicą że oni cenią sobie kontrolę nad swoim ciałem i zawierzenie mu żywota, a ludzie odurzający się mają na celu tę kontrolę stracić.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie