18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Modna herbata
Rockmen • 2013-01-01, 21:33
Ostatnio u mnie w rodzinie zapanowała moda na te zimowe smakowe herbatki. Głównie matka, ciotki które przyjeżdzają, jej koleżanki itd. Chodzi o to że do herbaty dodają kawałki pomarańczy, goździki, soki i inne chuje muje od których kuchnia klei się jak skurwysyn. No i teraz wątek własciwy: mój ojciec nie ogarnia co się dzieje bo zarobiony jest. Sytuacja z wczoraj:
M - matka
O - ojciec

Matka czyta coś przy tv a ojciec własnie wrócił i coś po kuchni buszuje:
M: Aaandrzej, zrób mi herbatkiiii...
O: Dobra.
Wyciąga szklankę i tam torebkę herbaty. Wstawia wodę.
M: Ale tą białą, w drugiej szufladzie jest.
Wywala tamtą torebkę wkurzeony lekko bo sobie robił sam żarcie i gdzies jakiś film oglądać chciał. Wkłąda nową.
M: I wkrój troszeczkę pomarańczy...
Ojciec wkurwiony bierze jedną, ktoi na pół i tam jakąś kostkę wycina.
M:...i cytryny
Cytryna jeb, ojciec juz sie gotuje.
M: A tam jeszcze w szafce na górze goździki są, wsyp kilka.
Ojciec wyjmuje paczke, rozsypuje całość po podłodze, bierze garść i wsypuje do szklanki. Zalewa wodą.
M: No i tam łyżeczkę cukru.A i talerzyk pod poproszę.
Cukier wpadł. Apogeum wkurwienia, podchodzi do lodówki, otwiera, i po chwili:
O: Może ci jeszcze krakowskiej troche wkroić?! Będziesz miała wykurwioną w kosmos herbatkę a la mięsny.

no mnie to rozjebało, jak was nie to do kosza
Zgłoś
Avatar
Draiks 2013-01-01, 22:34 14
Jak ojciec wrócił zarobiony i głodny z roboty to powinien rzucić coś w stylu" Sama rusz dupe" i olać babe.
Zgłoś
Avatar
k................z 2013-01-01, 22:36 3
Ojciec powinien wrócić z roboty i mieć na stole gotowe. Ale piwo dla niego, że tylko tak się skończyło Ma nerwy chłop.
Zgłoś
Avatar
Doomik 2013-01-01, 22:44 6
powiedz ojcu żeby wory poluzował bo mu kiedyś żyłka piźnie. Kurwa, tak ciężko żonie zrobić herbatę ? Ja pierdole, to co będzie za 15 lat kiedy trzeba będzie zakupy przynieść, pomóc w domu, jak on teraz wkurwiony że herbatę zrobi ? Ogarnij ojca, a sam nie bierz z niego przykładu
Zgłoś
Avatar
Lukwap 2013-01-01, 22:48 101
@up Paaaaaaaantoooooooooofeeeeeellll
Zgłoś
Avatar
Elalex 2013-01-01, 23:01 7
@2xUp

Dobrze że w twarz nie dostała za odpierdalanie Chłop zapierdala w pracy a po ma jej jeszcze herbatki robić? Dobrze powiedział! Piwo i pozdrów Ojca
Zgłoś
Avatar
rusofil 2013-01-01, 23:22 1
Zapomniałeś o śmiesznym momencie.

Draiks napisał/a:

Jak ojciec wrócił zarobiony i głodny z roboty to powinien rzucić coś w stylu" Sama rusz dupe" i olać babe.



To, że masz ojca chama, to nie znaczy, że wszyscy tak mają. Niektórzy potrafią zachować się kulturalnie pomimo zmęczenia.

Doomik napisał/a:

powiedz ojcu żeby wory poluzował bo mu kiedyś żyłka piźnie. Kurwa, tak ciężko żonie zrobić herbatę ? Ja pierdole, to co będzie za 15 lat kiedy trzeba będzie zakupy przynieść, pomóc w domu, jak on teraz wkurwiony że herbatę zrobi ? Ogarnij ojca, a sam nie bierz z niego przykładu



Wreszcie ktoś ogarnięty. Widać wg większości facetów, koleś musi być chamem, a jak jest zmęczony, to ma prawo zachować się jak idiota. Uprzejmym trzeba być zawsze, nawet kiedy jest się zjebanym. A kobiety służącymi nie są.
Zgłoś
Avatar
Nest0r171 2013-01-01, 23:29
Pozdrów tatę, bo pozytywny się wydaje!
Zgłoś
Avatar
Doomik 2013-01-01, 23:48 3
Lukwap napisał/a:

@up Paaaaaaaantoooooooooofeeeeeellll



dlatego będziesz mieć pomywaczkę za żonę Niech Ci skutecznie klepie kotlety i przynosi browary. Ja mam trochę odmienne spojrzenie na kobietę z którą będę spędzać resztę życia, proste
Zgłoś
Avatar
Darkstep 2013-01-01, 23:50
Się kurwa uśmiałem dobrze piwkooo
Zgłoś
Avatar
Sessvisto 2013-01-01, 23:50 3
rusofil napisał/a:

A kobiety służącymi nie są.



Jasne, że nie są. Ale powinny się podporządkować to płci lepszej.
Zgłoś
Avatar
Darkstep 2013-01-02, 0:10 1
@rusofil

Nie pierdol, tylko skocz do nocnego po płyn do naczyń, bo się skończył...
Zgłoś
Avatar
Lukwap 2013-01-02, 0:33 4
Doomik,

Zgłoś
Avatar
Qanibal 2013-01-02, 18:49
@rusofil
Kobiety za to mogą tłumaczyć się okresem...
Zgłoś
Avatar
medlove 2013-01-03, 1:54 1
Sessvisto napisał/a:



Jasne, że nie są. Ale powinny się podporządkować to płci lepszej.



Płci lepszej czyli innej kobiecie? Zgadzam się.
Zgłoś