18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
bloodwar 2017-07-20, 7:36 2
Jeszcze do końca nie wie jak profesjonalnie zachowywać się jak pedzio
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-07-20, 7:46 32
Tak się dojebaliśmy do tych gównianych spinnerów ale powiedzcie mi czym ten szajs różni się od badziewia którym nasze pokolenie się bawiło?
W czym to jest gorsze od tych gównianych lepiących łapek którymi się podpierdalało kartki koleżance z ławki?
Też wyrastaliśmy z tonami takiego czegoś a za kilka lat będzie nowa moda na kolejną zabawkę wypromowaną w internecie i znów będziemy się łapali za głowy.
Nawet nie chcę myśleć czym będą się bawiły nasze wnuki i prawnuki.
Zgłoś
Avatar
Zadi_ 2017-07-20, 8:40 1
O, kobieta z autyzmem.
Zgłoś
Avatar
TT4 2017-07-20, 9:51 5
Velture napisał/a:

Nawet nie chcę myśleć czym będą się bawiły nasze wnuki i prawnuki.



Cytat:

Ich weiß nicht mit wel­chen Waf­fen sich die Men­schen im 3. Wel­tkrieg bekämpfen, aber im 4. wer­den es Keulen sein.

Albert Einstein

ukryta treść
Zgłoś
Avatar
Svenlee 2017-07-20, 13:10 1
To jest jedna z takich osób w społeczeństwie, które łapią wszystko z TV. Niby to "relaksuje"
Zgłoś
Avatar
kamuha 2017-07-20, 13:17
przynajmniej jest szczęśliwa i robi to co lubi.
Zgłoś
Avatar
olik110 2017-07-20, 13:48 9
To był spiner a nie jakieś gówno z łożyskiem.

Zgłoś
Avatar
w................3 2017-07-20, 14:02
Bo spinerami bawiło się w podstawówce, a tu rozmaitej maści i niewiadomej płci osobnicy w wieku licealnym napierdalają.
Zgłoś
Avatar
L................Z 2017-07-20, 15:15
Spinery to były z chipsów. Też się tym człowiek bawił w podstawowce. Moze inni ludzie którzy byli wtedy w naszym wieku też sie pukali w glowe widzac kręcące się plastikowe gowna.
Zgłoś
Avatar
jbone 2017-07-20, 15:18
chodzi o to by sprzedać niepotrzebne rzeczy.chińczycy mieli 200 milionów łożysk które miały być montowane w silniczkach mechanizmu obrotu lufy ich czołgów ale nie spełniły wymagań co do wytrzymałości.to chujki wymyślili takie cudeńko i wszystko im zeszło na pniu.
Zgłoś
Avatar
bbs2000 2017-07-20, 21:38
Ma skilla jebana
Zgłoś
Avatar
prawda 2017-07-21, 12:29
Velture napisał/a:

Tak się dojebaliśmy do tych gównianych spinnerów ale powiedzcie mi czym ten szajs różni się od badziewia którym nasze pokolenie się bawiło?
W czym to jest gorsze od tych gównianych lepiących łapek którymi się podpierdalało kartki koleżance z ławki?
Też wyrastaliśmy z tonami takiego czegoś a za kilka lat będzie nowa moda na kolejną zabawkę wypromowaną w internecie i znów będziemy się łapali za głowy.
Nawet nie chcę myśleć czym będą się bawiły nasze wnuki i prawnuki.



nie przypominam sobie abym sie bawil w dziecinstwie zabawkami dla dzieci z autyzmem...
Zgłoś
Avatar
zonk 2017-07-21, 16:57
@Velture, tylko że za moich dziecięcych czasów internet nie był aż tak powszechny i takie gówno nie rozlewało się tak szybko.
Zgłoś