18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 44 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:06
Avatar
Klasyk50 2024-10-08, 0:49
mit2 napisał/a:

Dużo było roboty z blacharką?
Jak go dokończysz to zrób jakieś lepsze zdjęcia



Na dniach skończę "heble" to nim wyjadę o własnych siłach, a jeśli mieszkasz dość blisko, to dam się nawet przejechać...
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-10-08, 1:11 1
Chłopie, tu cię nie docenią. Prędzej zhejtują.
Zgłoś
Avatar
Takafura 2024-10-08, 12:04
Klasyk50 napisał/a:

Na dniach skończę "heble" to nim wyjadę o własnych siłach, a jeśli mieszkasz dość blisko, to dam się nawet przejechać...


Pewnie wiesz że pierwsze Fiaty 125 miały na klapie bagażnika naklejkę "uwaga, hamulce tarczowe" ?
To moje pierwsze auto, miało 5 lat jak kupowałem i początki dziur w progach. Ogólnie było ok ale nie udało mi się skutecznie uszczelnić silnika czy zatrzymać korozji, teraz mamy dostęp do super materiałów. Powodzenia !
Zgłoś
Avatar
mit2 2024-10-08, 17:54
Klasyk50 napisał/a:

Na dniach skończę "heble" to nim wyjadę o własnych siłach, a jeśli mieszkasz dość blisko, to dam się nawet przejechać...


Dzięki za propozycję, ale po tym jak kiedyś koledze rozwaliłem Daewoo Tico mam zasadę, że nie wsiadam za kierownicę nieswojego auta

______________

Hitler był lewakiem
Jebać wszystko na wschód od Polski.
Zgłoś
Avatar
takamahi 2024-10-09, 9:02 1
Nie przejmuj się hejtem piwniczanych zjebów, to przegrywy które nic w życiu nie osiągnęły i jedyny sposób na dowartościowanie siebie upatrują w krytykowaniu i hejtowaniu innych którzy coś robią. Rób swoje, byle solidnie bo to auto to kawał historii naszej motoryzacji, Sam to auto darzę wielkim sentymentem, ojciec je kupi l po tym jak Wartburg się rozsypał, masę czasu w nim z kumplami siedziałem i zastanawiałem się jak to będzie nim jeździć jak już będę miał prawko (nie podkradałem ojcu auta). Masa wycieczek rodzinnych, ach zajebiste czasy. Browar masz, trzymam kciuki za to abyś dał mu drugie życie.

______________

Jebać ruską propagandę, i tych co ją szerzą też.
Zgłoś
Avatar
psyhepl 2024-10-11, 11:17
TwójCzarnyPan napisał/a:

Chłopie, tu cię nie docenią. Prędzej zhejtują.



no! hehe musiałby go odpicować
Zgłoś
Avatar
Pietrushka 2024-10-15, 15:28
Co to gówno robi na sadolu?

ukryta treść
Nie no żartuje. Szacuneczek za fiacika. Taki mały przebieg i nie zgnity <3 Piękna sztuka! Pozdrawiam.


[ Dodano: 2024-10-15, 15:30 ]
PS. Dźwięk zamykania i otwierania drzwi w tych autach jest niepowtarzalny Rozpoznam z zawiązanymi oczami
Zgłoś
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów