18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:55
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:06
Avatar
Geraldinio 2024-10-05, 19:52 3
Ostatnio widziałem kaszlaka na ulicy, ludzie się oglądali bardziej niż za Lamborghini. I pomyśleć, że jeszcze niedawno był to symbol obciachu.

______________

Nie oszukujmy się, mamy III WW.
Zgłoś
Avatar
Pawehan 2024-10-05, 20:56 1
Dobra jeszcze jeden kredens . Zapierdol mu jakiś fajniejszy silnik, może 1.8 turbo. Albo zostaw z gówna bata nie ukręcisz .
Zgłoś
Avatar
KapitanStuleja 2024-10-05, 21:20 2
Jak w PRLu miałes garaż kanałem musiałeś być mechanikiem.

______________

Cześć. Szukam tutaj koleżanek i kolegów.
Zgłoś
Avatar
MansoN 2024-10-06, 7:57 1
Kwintesencja polskiej motoryzacji na licencji włoskiej Fabbrica Italiana Automobili Torino.

Pawehan napisał/a:

Dobra jeszcze jeden kredens . Zapierdol mu jakiś fajniejszy silnik, może 1.8 turbo. Albo zostaw z gówna bata nie ukręcisz .



Tylko po co? kolejny Janusz z warsztatem w stodole. W mózg sobie wsadź te 1.8T a spaliny odbytem wypuść... Jeszcze znaczek mu zmień na cztery zera.
Zgłoś
Avatar
BigLebovsky 2024-10-06, 8:44
Widzę że koc też masz z epoki. Super. Wszystko w oryginale.

______________

mam w dupie małe miasteczka
Zgłoś
Avatar
Fx12 2024-10-06, 9:37 3
Podziwiam i szanuję za ogrom włożonej pewnie pracy w odbudowę choć osobiście szczerze i głęboko gardzę PRL`owską motoryzacją
Zgłoś
Avatar
Pawehan 2024-10-06, 12:41
MansoN napisał/a:

Kwintesencja polskiej motoryzacji na licencji włoskiej Fabbrica Italiana Automobili Torino.
Tylko po co? kolejny Janusz z warsztatem w stodole. W mózg sobie wsadź te 1.8T a spaliny odbytem wypuść... Jeszcze znaczek mu zmień na cztery zera.



Pewnie tylko po co. Silnik były ok a reszta szmelc
Zgłoś
Avatar
eliveruss 2024-10-06, 16:38
Jakbyś miał sprzedać, to za ile?
Zgłoś
Avatar
n1ck.ee 2024-10-06, 17:07
Coś pięknego.
Zgłoś
Avatar
Długopłetwiec 2024-10-06, 17:09
Fajny, coraz mniej takich samochodów
Zgłoś
Avatar
TrajDoBuziDaj 2024-10-06, 18:43
Fajnie. I huj z tym, ja dzis nie robilem kupy. Tak samo fajne.
Zgłoś
Avatar
Klasyk50 2024-10-07, 16:02
Jeśli jest jakiś z dolnego Śląska (najlepiej z Karkonoszy) praktykant/uczeń mechaniki tutaj, chętnie pomogę, przyucze nieodpłatnie (za darmo) do zawodu. Nie będziesz tzw. "Wymieniaczem", tylko prawdziwym mechanikiem, pokażę ci m.in. jak można na trzech podporach wału wymienić w takim pojeździe panewki bez wyjmowania i rozbierania silnika, zawieszenie, spawanie itp.
Zgłoś
Avatar
batiz 2024-10-07, 18:17
jak już odkurzysz pod kierownicą to pamiętaj, żeby zawiesić choinkę zapachową i będzie GIT

______________

Majster Bieda
Zgłoś
Avatar
mit2 2024-10-07, 21:00 1
Dużo było roboty z blacharką?
Jak go dokończysz to zrób jakieś lepsze zdjęcia

______________

Hitler był lewakiem
Jebać wszystko na wschód od Polski.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie  
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów