18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Mój coming out
Konfedernacja • 2020-08-13, 22:02
Też byłem mężczyzną uwięzionym w ciele kobiety...

spoiler

Se...........cz
2020-08-13, 22:26
Później to sie zesrałeś.

2020-08-13, 22:53
Sej_maj_nejm_bicz, przestań się mazać tęczowa c**o :roll:

2020-08-13, 23:20
A może cały ten Margot to po prostu typ, który ma mniej niż 180 cm wzrostu?

Ho...........er
2020-08-14, 00:04
Nie mieliście h*je z konfederacji zająć się obniżaniem podatków ? a zamiast tego fetor intelektualnego kału i szkalowanie LGBT tacy z was wolnościowcy

2020-08-14, 00:07
Hogger napisał/a:

Nie mieliście h*je z konfederacji zająć się obniżaniem podatków ? a zamiast tego fetor intelektualnego kału i szkalowanie LGBT tacy z was wolnościowcy



Se k***a obniż podatki gdzie PiS ma j***ną większość w Sejmie a prezydencki to Duduś. Wiesz jak to działa, czy za młody jesteś?

2020-08-14, 00:10
freaky napisał/a:

A może cały ten Margot to po prostu typ, który ma mniej niż 180 cm wzrostu?



Też mam mniej niż 180 cm i nie jestem niedorozwinięty

2020-08-14, 00:14
Hogger napisał/a:

Nie mieliście h*je z konfederacji zająć się obniżaniem podatków ? a zamiast tego fetor intelektualnego kału i szkalowanie LGBT tacy z was wolnościowcy



Póki co sejmowa komisja regulaminowa, spraw poselskich i immunitetowych (serio to istnieje) wystąpiła z inicjatywą ustawodawczą dot. projektu zakładającego podwyżkę wynagrodzeń dla parlamentarzystów, którą przyjęła jednogłośnie. Dlaczego jednogłośnie?
Bo tak przedstawia się skład komisji:
PiS - 8
PO-KO - 5
Kukiz15 - 1
PSL-KP - 1
Konfederacja - 0

2020-08-14, 00:41
Hogger napisał/a:

Nie mieliście h*je z konfederacji zająć się obniżaniem podatków ? a zamiast tego fetor intelektualnego kału i szkalowanie LGBT tacy z was wolnościowcy



Ja pie**ole ty jesteś po prostu kompletnym debilem który o polityce ma tyle pojęcia co ja z szyciem na maszynie. A po bólu dupy wnioskuję, że jedynymi twoimi zainsteresowaniami są pedaly, faceci w sukienkach i spasione lesby... :facepalm:

2020-08-14, 01:32
mnie rozbawiło :) a co do gadki o polityce, to ja pojęcia nie mam czemu padałki nie popierają Korwina, skoro on widzi równość na zasadzie deregulacji przepisów i nawet takich jak związki małżeńskie, gdzie każdy miałby wówczas równe prawa w związkach, nawet w 16 osób, jak się podoba :) no ale trzeba by najpierw naprawić sądownictwo oraz prawo spadkowe, ale to i tak nie działa za dobrze... :)

2020-08-14, 01:49
Hogger napisał/a:

Nie mieliście h*je z konfederacji zająć się obniżaniem podatków ? a zamiast tego fetor intelektualnego kału i szkalowanie LGBT tacy z was wolnościowcy



:shock: :shock: :shock: :facepalm:
:ubawdolez: :brawo: :ubawdolez:

Jak w 7 klasie będziecie mieć WOS czy coś podobnego to się dowiesz dlaczego. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ho...........er
2020-08-14, 02:30
mtxdvr napisał/a:

Se k***a obniż podatki gdzie PiS ma j***ną większość w Sejmie a prezydencki to Duduś. Wiesz jak to działa, czy za młody jesteś?



Wiem jak k***a działa polityka mam namyśli że nikt nie głosuje na tak zwanych wolnościowców bo własnie zajmujecie się odpałami jak szkalowanie kobiet niepełnosprawnych i gejów zamiast edukować o ekonomi i niskich podatkach

2020-08-14, 04:54
Hogger napisał/a:

Wiem jak k***a działa polityka mam namyśli że nikt nie głosuje na tak zwanych wolnościowców bo własnie zajmujecie się odpałami jak szkalowanie kobiet niepełnosprawnych i gejów zamiast edukować o ekonomi i niskich podatkach



Weź się spakuj z całą rodziną na taczkę i zjedź z górki...
Kolejny troll, polecam ignorowanie typa...

2020-08-14, 07:02
Hogger, gówno wiesz. Jakbyś wiedział to byś nie zadawał durnych pytań. Odmelduj się łosiu...

2020-08-14, 07:38
Jak się nazywa zwolennik Końfederacji?
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Kuc