18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 27 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
W pracy mamy jehową. Ogólnie nikt się do niej nie przywala i przez zespół jest traktowana normalnie. Pewnego dnia kolezanka z pracy, jako że obchodziła urodziny, przyniosła do firmy tort. Wszyscy zadowoleni, zlożyli życzenia, ale nie nasza jehowa... Wg jej przekonań, jak stwierdziła "takich świąt się nie obchodzi". No nic, olewamy ją i jemy tort. Około 13 przyszedł Pan dyrektor. Z okazji urodzin i pewnie pod wpływem miłej atmosfery, pozwolił pracownikom skończyć pracę właśnie o 13 (normalnie pracujemy do 16). Wszyscy zadowoleni, zaczynamy się ubierać, a wraz z nami nasza jehowa ... I tutaj nasz wspaniały dyrektor mówi: "Pani nie obchodzi, więc Pani to nie dotyczy, proszę wracać do pracy". Brawo! Jej mina bezcenna

Jest to mój pierwszy temat i uważam, że na ten portal się nadaje. Przecież sadistic tępi takie ewenementy jak cyganie, żydzi, jehowi itp
Zgłoś
Avatar
PapaGienio 2014-04-05, 16:01 1
KONRADJAM napisał/a:

tak jest, Wszystkie święta kościelne powinni również nie obowiązywać ateistów, skoro obnoszą się z tym, że nie wierzą i wszystkich dotego przekonują to powinni również zapierdalać w święta do roboty i to by było najlepsze świadectwo ich ateizmu. Gimboateiści również w wigilię najlepiej obowiązkowa klasówka z pszyry i pytanie z maty.



Ale Ty zapierdalaj do swojego przedszkola 1 i 3 maja do to nie święta dla katooszołomów
Zgłoś
Avatar
janczar2520 2014-04-05, 16:05 1
Jehowi to zwykła sekta. Wierzą, np. w to że Jezus nie umarł, ale rozbił się na atomy. Trzeba być debilem żeby w to uwierzyć.
Zgłoś
Avatar
kuslaw 2014-04-05, 16:14
Jehowi nie są żadnymi chrześcijanami. Oni chcieliby być, ale tak jak janczar2520 napisał, to jest sekta. Swoją drogą dyrektor nieźle złamał przepisy prawa pracy jeszcze się jehowa wkurwi i do sądu pójdzie - "świadka" na pewno jakiegoś znajdzie
Zgłoś
Avatar
FieraSS 2014-04-05, 16:23
Jehową, jehowa. Do kurwy nędzy, przecież to się tak nie odmienia! Świadkową Jehowy albo Świadkowa Jehowy. Czy to takie trudne? Po co robić z siebie niewyedukowanego imbecyla? A może się nim jest? Hmm?

BTW. Żeby nie było, nie jestem Świadkiem Jehowy

W komentarzach to samo...

Świadkowie Jehowy a nie jehowi xD
Zgłoś
Avatar
grzanewino 2014-04-05, 16:32
@up,
oj tam oj tam, nakaż tez wszystkim uzywac polskich znakow :p
Zgłoś
Avatar
Achel 2014-04-05, 16:34 14
Cytat:

To samo tyczy wierzących.


Yyy, nie rozumiem? Jak możesz to rozwiń tą myśl.

chmielu666 napisał/a:

A co do świąt, jestem ateistą i uważam ,że święta są zajebiste, są prezenty, jest masa dobrego jedzenia, a ,że sponsorowane przez religię no cóż.
I tak usiądę do stołu, niech lecą kolędy, ba nawet opłatkiem się połamię, ateistą jestem dla samego siebie a jak rodzina chcę ,żebym wziął z nimi udział w czymś co jest dla nich ważne, to to zrobię.
Oni uszanowali moją decyzję, ja uszanuję ich zwyczaje.


Ostatnie zdanie - słowo klucz. Uszanowanie... Dlatego uwierz mi, że żaden myślący i prawdziwy chrześcijanin nie będzie Ci miał tego za złe. Wysłucha nawet Twojej opinii (tej krytycznej też) o ile tylko do tego się ograniczasz. A to, że świętujesz razem z nim, na pewno ich cieszy i cieszyć będzie. Wzajemny szacunek i uszanowanie.
Zrobił się, niestety, ostatnio wszędzie wysyp krytykowania chrześcijan (już nie samego kościoła, jako organizacji ale po prostu idei), bo po prostu to jest na topie. Nasza religia ze względu na swoją doktrynę nie zabrania nikomu prawa do własnego zdania i przez to, można zauważyć zwiększoną się ilość prześladowań. Tak - prześladowań i nie wyolbrzymiam. Sam osobiście na rozmowach rekrutacyjnych zostawałem wypytywany o swoją religię i z tego tytułu, kadrowy kończył rozmowę rekrutacyjną. Nie wspomnę już o tym, co się ostatnio działo w Częstochowie. Nie wiem komu co zawinił obraz, żeby dokonywać próby jego profanacji.

A że niewłaściwi ludzie zaczęli wykorzystywać i naciągać naszą ideologię to już inna sprawa. Wszędzie się znajdą naiwni ludzie... Zresztą to samo się dzisiaj robi wśród całego narodu jak i samych ateistów (fenomen ruchu palikota).

A jeżeli nie potrafisz uszanować czyjegoś wyznania i jeszcze przeciwko temu walczysz, to chociaż bądź spójny.
Na Sadisticu pojawił się kiedyś temat, w którym rowerzysta narzekał na to, że akurat w jego wolnym dniu od pracy, katolicy rozstawili ołtarz na ścieżce rowerowej. Wszystko by było ok, bo mogli to zrobić inaczej, gdyby nie plucie jadem w tamtym temacie. A to, że fakt wolnego dnia zawdzięcza właśnie chrześcijanom - o tym zapomniał wspomnieć (jak ktoś nie uwierzy i poprosi, to mogę potem poszukać tego tematu, jako dowodu).

Przepraszam za offtop i zbyt duży wywód, ale jak chociaż jedna osoba (chrześcijanin czy ateista) zrozumie czym jest uszanowanie do czyjegoś zdania i ideologii, to znak, że nie produkowałem się na darmo.
Zgłoś
Avatar
t................t 2014-04-05, 16:47 7
chmielu666 napisał/a:


To samo tyczy wierzących.
A co do świąt, jestem ateistą i uważam ,że święta są zajebiste, są prezenty, jest masa dobrego jedzenia, a ,że sponsorowane przez religię no cóż.
I tak usiądę do stołu, niech lecą kolędy, ba nawet opłatkiem się połamię, ateistą jestem dla samego siebie a jak rodzina chcę ,żebym wziął z nimi udział w czymś co jest dla nich ważne, to to zrobię.
Oni uszanowali moją decyzję, ja uszanuję ich zwyczaje.



Mam takie samo zdanie jak Ty. Uważam, że jeżeli dla kogoś coś jest bardzo ważne, w to wierzy i chce sobie tak a nie inaczej poukładać życie, to ja nie mam prawa mu się w jego życie wpierdalać i narzucać swoich poglądów. Jestem ateistą dla siebie, ja uważam tak, a nie inaczej, jednakże szanuje czyjeś poglądy. A święta, owszem, bardzo lubię. Nie przeszkadza mi sponsorowanie ich przez religię, skoro ktoś mnie zaprasza do świętowania wraz z nim, to czemu mam być niemiły i nie przyjść, tylko z tytułu jego wiary w Boga. Przesłanie dla wszystkich Niewierzących i dla Katolików: ważne, żeby szanować czyjeś poglądy i się z nimi liczyć, a nie narzucać je komuś. Pozdrawiam wszystkich Sadoli.
Zgłoś
Avatar
mekarolly 2014-04-05, 16:57 1
Piwko leci za dyrektora. I nie powiem żeby z niego był sadysta. To było moim zdaniem uczciwe po prostu.
Zgłoś
Avatar
Black Snake 2014-04-05, 17:02 1
Jeśli mam nie obchodzić świąt bo nie wierzę to spoko. Ale za to żądam tylu samych dodatkowych dni wolnych w ciągu roku lub niech katolicy w święta zapierdalają do roboty.
Zgłoś
Avatar
M................i 2014-04-05, 19:48 3
@ up
W święta które są ustalone przez katolików? Life is brutal-jako ateusz masz w dupie wszystkie święta oprócz państwowych. Albo jesteś konsekwentny w swoich poglądach albo jesteś jebanym hipokrytą. Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
KONRADJAM 2014-04-05, 19:53
Wojujący ateiści, a jak babcia poprosi to na pasterkę pójdzie i jajka poświęci.
Zgłoś
Avatar
chmielu666 2014-04-05, 20:30
Achel napisał/a:


Yyy, nie rozumiem? Jak możesz to rozwiń tą myśl.


Chodziło o to
Achel napisał/a:


PS: Żeby nie było - ateiści są spoko, o ile nie próbują jak ciapaci, narzucać swoje zdanie innym...


Osoby religijne też są spoko o ile nie narzucają swojego zdania innym.
Zgłoś
Avatar
BmaC 2014-04-05, 20:50 2
.3lite napisał/a:


Może idź się pomódl do chujka z brodą i każ mu zesłać plagi na tych bezbożników!



Ty niedowartościowany ateisto! pomijając fakt, że nasze państwo ma korzenie chrześcijańskie itd. i nie powinieneś obrażać Jezusa - pomijam (ja tez jestem ateista ale są pewne granice chamstwa i pierdolenia od rzeczy na forach publicznych). Jezus nie miał brody niedouczona miernoto. Jak już coś piszesz to przynajmniej się upewnij czy twoje sklepane zdania będą miały jakiś sens i pokrycie...
Zgłoś
Avatar
chmielu666 2014-04-05, 21:16
BmaC napisał/a:


pomijając fakt, że nasze państwo ma korzenie chrześcijańskie


Eeee ok, korzenie to Polska ma pogańskie
Zgłoś
Avatar
KingOfDarkness 2014-04-05, 21:36
Luka jest taka, że jakby wolne w święta mieli tylko chrześcijanie, to powstałoby multum innych religii z różnymi dniami wolnymi
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie