18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
W pracy mamy jehową. Ogólnie nikt się do niej nie przywala i przez zespół jest traktowana normalnie. Pewnego dnia kolezanka z pracy, jako że obchodziła urodziny, przyniosła do firmy tort. Wszyscy zadowoleni, zlożyli życzenia, ale nie nasza jehowa... Wg jej przekonań, jak stwierdziła "takich świąt się nie obchodzi". No nic, olewamy ją i jemy tort. Około 13 przyszedł Pan dyrektor. Z okazji urodzin i pewnie pod wpływem miłej atmosfery, pozwolił pracownikom skończyć pracę właśnie o 13 (normalnie pracujemy do 16). Wszyscy zadowoleni, zaczynamy się ubierać, a wraz z nami nasza jehowa ... I tutaj nasz wspaniały dyrektor mówi: "Pani nie obchodzi, więc Pani to nie dotyczy, proszę wracać do pracy". Brawo! Jej mina bezcenna

Jest to mój pierwszy temat i uważam, że na ten portal się nadaje. Przecież sadistic tępi takie ewenementy jak cyganie, żydzi, jehowi itp
Zgłoś
Avatar
OCB 2014-04-05, 14:29 69
Jak to prawda to spoko szef. Rzadko się taki pewnie trafia
Zgłoś
Avatar
arkanoid 2014-04-05, 14:56 13
Jehowi to też chrześcijanie więc nie bardzo widzę jakikolwiek powód by się z nich nabijać.
Fakt, próbują wpierdalać się do chaty ale w końcu każda wiara ma jakieś tam minusy.
Grunt, że w imię wiary i pokoju nie ucinają innowiercom głów a do domów nie wchodzą zaminowani.
Zgłoś
Avatar
Siemieniu 2014-04-05, 15:08 236
@up,

gadasz tak, jakby Twoja matka sama była świadkiem jehowy
Zgłoś
Avatar
uszatok 2014-04-05, 15:12 2
Ale co oni kurwa widzieli tę jehową, że są świadkami? Pojeby
Zgłoś
Avatar
grubyzamo@o2.pl 2014-04-05, 15:13
dobre,dobre
jak nie uważają urodzin to do roboty...hehe
Zgłoś
Avatar
Achel 2014-04-05, 15:18 25
To samo powinno się zrobić z tymi bojowniczymi ateistami walczącymi o "wolność" w święta kościelne i pseudopatriotom w święta narodowe.

Dziękuję...

PS: Żeby nie było - ateiści są spoko, o ile nie próbują jak ciapaci, narzucać swoje zdanie innym...
Zgłoś
Avatar
angeloparty 2014-04-05, 15:20
teraz tort dla szefa i znowu bedzie krócej
Zgłoś
Avatar
dmnklg 2014-04-05, 15:23
a kierowca autobusu bił brawo?
Zgłoś
Avatar
idymy 2014-04-05, 15:27 5
u mnie w firmie jest kilku jehowych i zawsze jak ktoś ma urodziny czy też imieniny bądź jest inna okoliczność to częstowanie zaczynamy od nich ot to taka nasz firmowa tradycja
Zgłoś
Avatar
vodka100g 2014-04-05, 15:28 2
@up ponoć bił brawo, jak odwoził cię do gimbazy - ale to tylko mit, który został obalony
Zgłoś
Avatar
Qudi79 2014-04-05, 15:36
jak nie obchodzą narodzin? A urodziny domniemanego Chrystusa to co? Chuj?! Obchodzą hipokryci!
Zgłoś
Avatar
KONRADJAM 2014-04-05, 15:47 10
tak jest, Wszystkie święta kościelne powinni również nie obowiązywać ateistów, skoro obnoszą się z tym, że nie wierzą i wszystkich dotego przekonują to powinni również zapierdalać w święta do roboty i to by było najlepsze świadectwo ich ateizmu. Gimboateiści również w wigilię najlepiej obowiązkowa klasówka z pszyry i pytanie z maty.
Zgłoś
Avatar
.3lite 2014-04-05, 15:55 4
KONRADJAM napisał/a:

tak jest, Wszystkie święta kościelne powinni również nie obowiązywać ateistów, skoro obnoszą się z tym, że nie wierzą i wszystkich dotego przekonują to powinni również zapierdalać w święta do roboty i to by było najlepsze świadectwo ich ateizmu. Gimboateiści również w wigilię najlepiej obowiązkowa klasówka z pszyry i pytanie z maty.



Tylko się nie posikaj z tego podniecenia, chrześcijaństwo ci do łba uderzyło i nawet kościół nie pomoże.

Może idź się pomódl do chujka z brodą i każ mu zesłać plagi na tych bezbożników!
Zgłoś
Avatar
chmielu666 2014-04-05, 16:00 28
Achel napisał/a:

To samo powinno się zrobić z tymi bojowniczymi ateistami walczącymi o "wolność" w święta kościelne i pseudopatriotom w święta narodowe.

Dziękuję...

PS: Żeby nie było - ateiści są spoko, o ile nie próbują jak ciapaci, narzucać swoje zdanie innym...


To samo tyczy wierzących.
A co do świąt, jestem ateistą i uważam ,że święta są zajebiste, są prezenty, jest masa dobrego jedzenia, a ,że sponsorowane przez religię no cóż.
I tak usiądę do stołu, niech lecą kolędy, ba nawet opłatkiem się połamię, ateistą jestem dla samego siebie a jak rodzina chcę ,żebym wziął z nimi udział w czymś co jest dla nich ważne, to to zrobię.
Oni uszanowali moją decyzję, ja uszanuję ich zwyczaje.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie