18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 33 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
W pracy mamy jehową. Ogólnie nikt się do niej nie przywala i przez zespół jest traktowana normalnie. Pewnego dnia kolezanka z pracy, jako że obchodziła urodziny, przyniosła do firmy tort. Wszyscy zadowoleni, zlożyli życzenia, ale nie nasza jehowa... Wg jej przekonań, jak stwierdziła "takich świąt się nie obchodzi". No nic, olewamy ją i jemy tort. Około 13 przyszedł Pan dyrektor. Z okazji urodzin i pewnie pod wpływem miłej atmosfery, pozwolił pracownikom skończyć pracę właśnie o 13 (normalnie pracujemy do 16). Wszyscy zadowoleni, zaczynamy się ubierać, a wraz z nami nasza jehowa ... I tutaj nasz wspaniały dyrektor mówi: "Pani nie obchodzi, więc Pani to nie dotyczy, proszę wracać do pracy". Brawo! Jej mina bezcenna

Jest to mój pierwszy temat i uważam, że na ten portal się nadaje. Przecież sadistic tępi takie ewenementy jak cyganie, żydzi, jehowi itp
Zgłoś
Avatar
KONRADJAM 2014-04-05, 21:39
Drodzy ateiści, w waszym insteresie jest istnienie chrzescijanstwa w Polsce. Kiedy islam zajmię europe, innowiercy zostaną obciązeni tylko niewielkim podatkiem, natomiast ateisci to najgorszy wróg ciapaków i tacy są uśmiercani.
Zgłoś
Avatar
kordi 2014-04-05, 22:47
jehowi są pojebani, transfuzji zabraniają i chuje krwi nie oddają, jakiś zakaz mają od głównego guru ;P
Zgłoś
Avatar
abcdefgz 2014-04-05, 23:03
Achel napisał/a:

To samo powinno się zrobić z tymi bojowniczymi ateistami walczącymi o "wolność" w święta kościelne i pseudopatriotom w święta narodowe.

Dziękuję...

PS: Żeby nie było - ateiści są spoko, o ile nie próbują jak ciapaci, narzucać swoje zdanie innym...


Nie odbieraj tego jako żaden atak, a jedynie sprostowanie o które musiałem się pokusić czytając twe komentarze.

Ateiści, czy może szerzej: ludzie nie zawierzający księgom czy przekazom teistycznym, w przeciwieństwie do wierzących NIGDY nie spróbują naginać w jakikolwiek sposób obiektywnej rzeczywistości, w przeciwieństwie do was. Prawdziwy ateista/agnostyk nigdy nie będzie czegoś narzucał. Zawsze swoje zdanie narzucają albo osoby religijne albo jacyś lewaccy troglodyci/pseudoateiści, bo to "modne".

I tu należy zauważyć, że dyskusje o tematyce religijnej w której ateiści nabijają się z wierzących bądź próbują przemówić komuś do rozsądku to wcale nie jest "narzucanie" (wiele ludzi tak to odbiera bo wolność słowa kończy się dla nich tam gdzie w nich godzi) tylko po prostu ...dyskusja. Mam prawo "nie szanować" czyjejś religii do woli jak tylko mi się podoba, jedyną granicą jest zainicjowanie agresji w stronę wierzących (i na odwrót oczywiście).

Nikt nie ma prawa instytucjonalizować niczego co ma oparcie jedynie w zawierzeniu religijnym, bo to atak na obiektywną rzeczywistość, a w konsekwencji na wolność człowieka. Dlatego nie pierdziel o bojowniczych ateistach, bo mają tutaj absolutnie racje. Chuj mnie obchodzi nawet jakby 99,99% na terenie państwa było Katolikami to i tak nikt nie ma prawa narzucać dni wolnych od pracy w święta ani innych wymysłów
Zgłoś
Avatar
_InVictus_ 2014-04-05, 23:17 2
kordi napisał/a:

jehowi są pojebani, transfuzji zabraniają i chuje krwi nie oddają, jakiś zakaz mają od głównego guru ;P



Ale co to ma do rzeczy? Oglądałeś "lekarze"?, akurat ten odcinek widziałem jak to jehowy jest zawzięty i nawet krwi nie odda.
Ogólnie co do samych jehowy, pracuje z jednym, mówi prawde i tylko prawde, nie przeklina, miły spokojny gościu. Nigdy nie powiedział nic o swojej religii, nawet go lubię bo idzie z nim normalnie pogadać.
Co do tych co przychodzą pod dom i pukają, na początek zawsze jakiś żart walną, to zależy jeszcze co się robi, ale jak zaczynają mówić tam już swoje rzeczy to ja dziękuję i tyle, dają swoją ulotkę, życzą miłego dnia i idą dalej.

Jest jehowy to niech jest, jest ateistą to niech jest, jest katolikiem to niech jest, dopóki nie robią zamętu to wszystko ok.
Tak samo pedały, geje itd. jak są to niech są, mi to nie przeszkadza, nie widzę to jest ok, ale te parady to mnie wkurwiają, zamiast normalnie żyć jak człowiek, nie oznajmiając kim się jest to muszą się afiszować skurwysyny itd
Zgłoś
Avatar
WroomWroom 2014-04-06, 18:48
Powinno sie tepic rowniez debili ktorzy nie precyzuja swich polecen
Zgłoś
Avatar
t................t 2014-04-06, 23:01
Świadkowie Jehowy są całkiem spoko ludźmi, pod warunkiem, że akurat nic nie robisz, a oni mają coś ciekawszego do powiedzenia, niż rzucanie cytatami z Biblii i tym podobnych materiałów.
Ogólnie nic do nich nie mam, religia jak religia, wierzą w co wierzą i trzeba to uszanować, a że akurat muszą głosić Dobrą Nowinę, co wynika z ich religii, to szanuję to szanuję to. To tylko dobrze o nich świadczy, widać, że konsekwentnie pokazują, że wierzą. Denerwują mnie jedynie ci Świadkowie Jehowy, którzy wpierniczają się za ogrodzenie, bo furtka jest otwarta po ostatnim gościu, bez pytania i zaczynają ewangelizację (a uwierzcie, ze 3 razy spotkałem się z takimi, powiem szczerze, że ciut mniej gorsi od ciapaków). Nienawidzę jedynie islamu, niby religia pokoju, ale trzeba zrobić ze siebie fajerwerek, żeby jakiś srallach poczuł się lepszy, bo jego wyznawca wysadził niewinnych ludzi. I tylko w kwestii islamu jestem nietolerancyjny.
Zgłoś
Avatar
contowsky 2014-04-07, 0:26
i dobrze tak suce
Zgłoś
Avatar
alienhater 2014-04-07, 23:33
Qudi79 napisał/a:

jak nie obchodzą narodzin? A urodziny domniemanego Chrystusa to co? Chuj?! Obchodzą hipokryci!


hahaha urodziny Chrystusa to obchodzą katolicy.
zobacz na wiki hasło Pamiątka Śmierci Jezusa Chrystusa
Zgłoś