18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Mój kot jej nie lubi..
bananalny • 2013-08-18, 0:22
Poznałem śliczną dziewczynę, jak to mówił klasyk "dupcia, buzia, cycki - wszystko tak jak chciałem". Miała świetnie poczucie humoru, była mądra i w ogóle ideał. Po 2 miesiącach, gdy byliśmy jak papużki nierozłączki, zaprosiłem ją do mnie do domu. Kilka pocałunków i wylądowaliśmy u mnie w łóżku. Rozebrała się u mnie w salonie. Rano, po wszystkim, budzimy się z uśmiechem na twarzy. Szybko poszedłem zrobić nam śniadanie. Ona w tym czasie znalazła swój stanik. Szybko go założyła i nagle wrzasnęła. Zapomniałem o Majkim - moim kocie. Majki przywitał moją dziewczynę dobitnie - narzygał jej do stanika...

Z góry odpowiadając:
Nie, nie jesteśmy już razem i tak, kot jeszcze żyje.
Zgłoś
Avatar
Ciesin 2013-08-19, 14:53
Kot poniuchał stanik i puścił pawia. No cóż, jeśli ssałeś jej cycki tamtej nocy, to radzę się przebadać.
Zgłoś
Avatar
luxik1988 2013-08-19, 14:54
Urzekła mnie Twoja historia.

Nie wierzę, że muszę pisać to po raz drugi już dzisiaj, bo banda popierdoleńców piszących takie gówno ostatnio na sadisticu rośnie jak grzyby po deszczu.
Zgłoś
Avatar
lolownik 2013-08-19, 17:15
Eth
zniszczyłeś system - masz browca xD
Zgłoś
Avatar
musaraj 2013-08-20, 0:00
Robiłeś śniadanie? Uuu, dałeś się wrobić.
Zgłoś
Avatar
sodo88 2013-08-20, 9:15
potrzebujesz dwoch miesiecy, zeby zaprosic ja do siebie ? no to ladnie..
Zgłoś
Avatar
bananalny 2013-08-20, 23:01
sodo88, bullshit. Była wcześniej u mnie, ale do niczego nie doszło.
Majozen, dokładnie, jeszcze komeżkę przyniosła i maść na ból dupy w razie wypadku też.
luxik1988, z tym popierdoleńcem to przesadziłeś, już wolę pojeba.
Zgłoś