18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 29 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
donkapusta 2023-01-17, 21:55
Jak się psa nie socjalizuje to tak jest. Jak się nie wie co to kantar dla psa to jest się ciągniętym jak szmata.
Zgłoś
Avatar
Lobo24 2023-01-17, 22:09 1
PhantomMask napisał/a:

Mam ałabaja ale w wieku 11 miesięcy, jest jeszcze na etapie ,że kocha wszystkich



Bądź czujny. Socjalizuj to pomoże w jakimś stopniu ale bądź czujny. Przyjdzie taki dzień ( i to nie długo), że wyrwie się do przodu z taką siłą, że nie zdążysz zareagować. Na spacerze z alabajem to ty musisz obserwować otoczenie. Lepiej żebyś pierwszy zauważył kota albo psa którego nie lubi.
Mi mój raz złamał mały palec u ręki (szczeknął na niego buldog francuski) .Raz 2 kości śródręcza w prawej ręce - zobaczył psa który ugryzł go gdy był szczeniakiem.
Zgłoś
Avatar
ZajętyPelikan 2023-01-17, 22:17 1
Lobo24 napisał/a:

Bądź czujny. Socjalizuj to pomoże w jakimś stopniu ale bądź czujny. Przyjdzie taki dzień ( i to nie długo), że wyrwie się do przodu z taką siłą, że nie zdążysz zareagować. Na spacerze z alabajem to ty musisz obserwować otoczenie. Lepiej żebyś pierwszy zauważył kota albo psa którego nie lubi.
Mi mój raz złamał mały palec u ręki (szczeknął na niego buldog francuski) .Raz 2 kości śródręcza w prawej ręce - zobaczył psa który ugryzł go gdy był szczeniakiem.



ahh zazdroszczę Wam tych psów, ale cóż na razie wiodę życie nastawione na podróże więc jeszcze przyjdzie czas

Też od dziecka miałem owczarki niemieckie / belgijskie, w życiu małego psa bym nie wziął, bo co to za pies którego ty musisz bronić
Zgłoś
Avatar
PhantomMask 2023-01-17, 22:32
Lobo24 napisał/a:

Bądź czujny. Socjalizuj to pomoże w jakimś stopniu ale bądź czujny. Przyjdzie taki dzień ( i to nie długo), że wyrwie się do przodu z taką siłą, że nie zdążysz zareagować. Na spacerze z alabajem to ty musisz obserwować otoczenie. Lepiej żebyś pierwszy zauważył kota albo psa którego nie lubi.
Mi mój raz złamał mały palec u ręki (szczeknął na niego buldog francuski) .Raz 2 kości śródręcza w prawej ręce - zobaczył psa który ugryzł go gdy był szczeniakiem.



Jest silny jak jasna cholera, używam szelek z podpięciem z przodu, teoretycznie dla psów ciągnących. Na koty jest cięty jak jasna cholera, dostaje szału i odgłosy jak rozjuszony niedźwiedź. Do ludzi zero agresji ale no czas pokaże.
Zgłoś
Avatar
lysout 2023-01-17, 22:48 3
Mam psa 80 kilo żywej wagi. W życiu by mi niczego nie złamał, bo w trakcie wychowywania używałem kolczatki. Jak widze psy ras agresywnch wyprowadzane na "szelkach", to aż mam ochotę dac w ryj włascicielowi. Ręce opadają...

PhantomMask napisał/a:

Jest silny jak jasna cholera, używam szelek z podpięciem z przodu, teoretycznie dla psów ciągnących. Na koty jest cięty jak jasna cholera, dostaje szału i odgłosy jak rozjuszony niedźwiedź. Do ludzi zero agresji ale no czas pokaże.



Właśnie się przyznałes, że jesteś debil, obym nie spotkał Twojegfo psa na szekach na swojej drodzę.Używaj prezerwatyw - tak na przyszłość.
Zgłoś
Avatar
smc 2023-01-17, 23:44 2
Na wasze psy zawsze mam w kieszeni gaz pieprzowy.
Zgłoś
Avatar
mit2 2023-01-18, 0:00 2
Jaki by wielki i zły piesio nie był, to nie zagryzie rozpędzonej ołowianej pastylki fi 9mm, lecącej prosto w jego pusty, kudłaty łeb.
Zgłoś
Avatar
kocur 2023-01-18, 0:29
smc napisał/a:

Na wasze psy zawsze mam w kieszeni gaz pieprzowy.



z iq piasku pewnie sobie w pysk nim psikniesz, o ile zdążysz go wyciągnąć i użyć. tylko folder otwierany jedną ręką.
Zgłoś
Avatar
nagniotki_bolesne_i_syfilis 2023-01-18, 0:30 1
Lobo24 napisał/a:

Raz 2 kości śródręcza w prawej ręce - zobaczył psa który ugryzł go gdy był szczeniakiem.



Mściwy - już mi się podoba
Zgłoś
Avatar
PhantomMask 2023-01-18, 0:39
lysout napisał/a:

Mam psa 80 kilo żywej wagi. W życiu by mi niczego nie złamał, bo w trakcie wychowywania używałem kolczatki. Jak widze psy ras agresywnch wyprowadzane na "szelkach", to aż mam ochotę dac w ryj włascicielowi. Ręce opadają...
Właśnie się przyznałes, że jesteś debil, obym nie spotkał Twojegfo psa na szekach na swojej drodzę.Używaj prezerwatyw - tak na przyszłość.



Mówisz, że mam nie popełniać błędów twojego starego ?
Zgłoś
Avatar
ChomikAdrian 2023-01-18, 10:02
Do utylizacji, jedno i drugie.
Zgłoś
Avatar
pablohasan 2023-01-18, 15:14
Jestem dosyć sprawny fizycznie mam 82kg i czasem ciężko jest mi utrzymać mojego wilka 43kg.
Tymczasem błazen z filmu wyprowadza wściekłego niedzwiedzia. Powodzenia!
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2023-01-18, 19:14 2
Jakiekolwiek agresywne zachowanie psa w stosunku do człowieka powinno się kończyć uśpieniem. Eliminować wszystkie te agresywne geny z puli rasowej. Nie żyjemy do chuja w średniowieczu, gdy te rasy były tworzone!
Zgłoś
Avatar
Toperson1 2023-01-20, 0:00
Do uśpienia, i pies i właściciel
Zgłoś
Avatar
pipi71 2023-01-20, 11:59
ale cudo ale facet w ogóle nie potrafi go prowadzić
Zgłoś