18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (14) Soft (6) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:36
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:01
Avatar
Kriski 2023-01-17, 19:37 37
Po co temu psu krasnal?
Zgłoś
Avatar
8marca 2023-01-17, 19:45 9
Pewnie w bloku na 48m2 trzyma tego niedźwiedzia
Zgłoś
Avatar
AbdulWisiMiLacha 2023-01-17, 20:14 1
Pewnie jak go kupował to sprzedający powiedział " Panie ten szczeniaczek max będzie miał 40 cm wzrostu" chyba że to jest jeszcze szczeniaczek...
Zgłoś
Avatar
chucksfd 2023-01-17, 20:42 4
pan sie nie boi on sie tak bawi
Zgłoś
Avatar
Lobo24 2023-01-17, 20:54 1
AbdulWisiMiLacha napisał/a:

Pewnie jak go kupował to sprzedający powiedział " Panie ten szczeniaczek max będzie miał 40 cm wzrostu" chyba że to jest jeszcze szczeniaczek...



Ja mama Alabaja. Jak go kupiłem to jako szczeniak 4,5 miesiąca miał 70cm i 40 kilo wagi. Obecnie ma prawie 3 lata i 78 kilo oraz 84 cm w kłębie i jest to średniak na tę rasę.
Zgłoś
Avatar
onucek 2023-01-17, 20:58 2
wredne bydle
Zgłoś
Avatar
kikutnik666 2023-01-17, 21:09 7
ladny alabai, ale jeszcze nie olbrzymi- taki sredniak.

aczkolwiek gosciu nie powinien go miec jesli nie umial psa wychowac i/lub utrzymac.

wiem co mowie- mam doga kanaryjskiego, wychowanego- nazywa sie Puszek.

Zgłoś
Avatar
encoder178 2023-01-17, 21:12 13
kikutnik666 napisał/a:

ladny alabai, ale jeszcze nie olbrzymi- taki sredniak.
aczkolwiek gosciu nie powinien go miec jesli nie umial psa wychowac i/lub utrzymac.
wiem co mowie- mam doga kanaryjskiego, wychowanego- nazywa sie Puszek.



No i po chuj ci taki duzy pies? Zeby grzmocil cie w dupe?
Zgłoś
Avatar
kikutnik666 2023-01-17, 21:17 4
encoder178 napisał/a:

No i po chuj ci taki duzy pies?


od dzieciaka u mnie byly duze psy- takie przyzwyczajenie. Duze sa stabilniejsze niz te male i maja inny typ osobowosci. Inna sprawa ze lubie sie smiac- jak sprawdzal zlodziej u mnie klamke to tak spierdalal ze buta zgubil. Calkiem zabawne to bylo (pies nie dobiegl, skurkowaniec musial byc lekkoatleta)

encoder178 napisał/a:

Zeby grzmocil cie w dupe?


łeee słabe, mogles sie bardziej postarac z tym pojazdem
Zgłoś
Avatar
nemesisnt 2023-01-17, 21:27
kikutnik666 napisał/a:

ladny alabai, ale jeszcze nie olbrzymi- taki sredniak.
aczkolwiek gosciu nie powinien go miec jesli nie umial psa wychowac i/lub utrzymac.
wiem co mowie- mam doga kanaryjskiego, wychowanego- nazywa sie Puszek.



Najłagodniejsze psy z jakimi kiedykolwiek miałem styczność, mowa ofc o perro de prasa canario. Choć Twój wygląda trochę chudo
Zgłoś
Avatar
kikutnik666 2023-01-17, 21:35 1
nemesisnt napisał/a:

Najłagodniejsze psy z jakimi kiedykolwiek miałem styczność, mowa ofc o perro de prasa canario.


zgodze sie w 100%. Normalnie jak sa wychowane to sa to psy idealne. Pelne milosci, czulosci, delikatnosci dla rodziny i przyjaciol. Przy zagrozeniu dla swoich nie cofaja sie nawet na krok, zycie taki pies poswieci za czlowieka bez mrugniecia okiem

nemesisnt napisał/a:

Choć Twój wygląda trochę chudo



Puszek nie jest ze mna od szczeniaka- to starszy adopciak po zagłodzeniu, z zapaleniem jelit (dokladniej IBD)- jak do mnie trafil wazyl cale 30kg po pol roku odkarmiania po interwencji (a normalnie waza 60kg)... Stracil praktycznie wszystkie miesnie (zeszkieletowany, nie byl w stanie nawet stac na wlasnych nogach). Odkarmilem, odbudowalem ile sie dalo miesni w tym wieku i z ta choroba, "doszlifowalem" calkiem niezle wychowanego psa i w sumie pies idealny. Jak w sumie wszystkie kanary wychowane w sposob normalny.
Zgłoś
Avatar
alahu1 2023-01-17, 21:36 3
Jeden lepszy od drugiego. Właściciel idiota, bo takie bydle powinno mieć kaganiec i być prowadzone na podwójnej smyczy, a autor bez instynktu samozachowawczego
Zgłoś
Avatar
mejkaaa 2023-01-17, 21:43 6
Ugryźć, chuja tam, pobawić się chciał xD

Ugryźć, chuja tam, pobawić się chciał xD

Zgłoś
Avatar
PhantomMask 2023-01-17, 21:53
kikutnik666 napisał/a:

ladny alabai, ale jeszcze nie olbrzymi- taki sredniak.
aczkolwiek gosciu nie powinien go miec jesli nie umial psa wychowac i/lub utrzymac.
wiem co mowie- mam doga kanaryjskiego, wychowanego- nazywa sie Puszek.



Mam ałabaja ale w wieku 11 miesięcy, jest jeszcze na etapie ,że kocha wszystkich
Zgłoś