18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Moja historia.
Eleywan • 2014-01-11, 16:18
Jebie mnie czy mi uwierzycie czy nie. Nie mam czym tego udowodnić, ale możecie przeczytać.

Były urodziny mojej koleżanki. Wynajęła jakąś loże w klubie siedzimy pijemy wszystko fajnie, tylko patrzę ciapaków od chuja i jeszcze trochę. Naruchali się z jakichś erazmusów czy coś. Mniejsza o to. Podbijali trochę na parkiecie do znajomych mi dziewczyn, one też nie słyną z tolerancji do szmatogłowych . Ale kozojebcy nie dawali za wygraną to odepchnąłem typa i powiedziałem, żeby spierdalał. Zrozumiał przekaz, ale pech chciał, iż spotkałem go idąc do kibla. Po alko załącza mi się troszeczkę agresor na brudasów to dostał z bara, poleciał na ścianę. Oczywiście wyskoczył do mnie z łapami coś tam krzycząc po swojemu. Miał chłopak nieszczęście bo ja jestem wysportowaną osobą, od wielu lat trenuje i dostał soczystą bułe na twarz zalał się odrobinę krwią i poleciał na ścianę. Ochroniarz stojący obok sobie tylko zwył.

P.S nikt mi nie klaskał.
Zgłoś
Avatar
McSzczery 2014-01-12, 19:47
up
Do garów.
Zgłoś
Avatar
positif 2014-01-12, 20:00 7
Ale czym Ty sie tutaj chwalisz? Ze jestes burakiem i chamem? Wpierdol bym Ci spuscil jakbym zobaczyl, ze kogolwiek pykasz tak bo, masz agresora... kurwa... bohater sie kurwa znalazl.
Zgłoś
Avatar
Gandafl 2014-01-12, 20:04
plArc napisał/a:

Skoro moda na opowiadania na sadisticu to i ja opowiem. Szedłem ostatnio koło żabki, patrze, a tam 3 tyskie za 6 złotych. Myślę sobie, że nie lubię tyskiego, ale chuj student jestem muszę oszczędzać. Zachodzę tam biorę trzy tyskie (Jeszcze miałem żarcie wzięte na wynos to musiałem położyć) i mówię do dość ładnej kasjerki, że to tego jeszcze reklamówkę. Ona się pyta czy taką tanią czy mocniejszą. To wziąłem mocniejszą bo mi powiedziała, że taka tania to pierdolnie. I potem powiedziałem do widzenia i poszedłem do domu.



Niby student a na lepszą reklamówkę go stać... FAKE!
Zgłoś
Avatar
B................l 2014-01-12, 20:35 6

Nie kurwa nie mogę z takimi opowieściami to spier..dalać do TVN do współczującej Ewy D.
Zgłoś
Avatar
wrobel242424 2014-01-12, 20:43
w Olsztynie jest na odwrót
napierdala się Polak z ciapakiem, to na wejściu Polak dostaje lampę od ochroniarza
srają pieniędzmi na prawo i lewo, więc trzeba dbać o klienta...
Zgłoś
Avatar
C................n 2014-01-12, 20:50
plArc napisał/a:

Skoro moda na opowiadania na sadisticu to i ja opowiem. Szedłem ostatnio koło żabki, patrze, a tam 3 tyskie za 6 złotych. Myślę sobie, że nie lubię tyskiego, ale chuj student jestem muszę oszczędzać. Zachodzę tam biorę trzy tyskie (Jeszcze miałem żarcie wzięte na wynos to musiałem położyć) i mówię do dość ładnej kasjerki, że to tego jeszcze reklamówkę. Ona się pyta czy taką tanią czy mocniejszą. To wziąłem mocniejszą bo mi powiedziała, że taka tania to pierdolnie. I potem powiedziałem do widzenia i poszedłem do domu.



W żabce siatki są za darmo i jest tylko 1 rodzaj. FAKE :<
Zgłoś
Avatar
Eleywan 2014-01-12, 21:45
positif, Kocham internetowych kozaczków. Nie lubię brudasów i chuj mnie to jebie czy komuś się to podoba czy nie. Nie o taki kraj walczyli moi dziadowie. Masz z tym problem to jeb się na ryj
Zgłoś
Avatar
qrvishon 2014-01-12, 21:53
plArc myślałem, że skoro autor tematu pisał o ciapatych to gdy przeczytałem o Twoim jedzeniu na wynos pomyślałem, że Twoja historia zakończy się zapierdoleniem jedzenia przez jakiegoś cyganixa albo innego egzotycznego gatunku ciapatego a tu zdziwko
Zgłoś
Avatar
Rhumun 2014-01-12, 22:03
@Chondron Co ty dupisz, mają takie przezroczyste i mlecznobiałe. Te drugie większe.
Zgłoś
Avatar
Gary Muwaut 2014-01-12, 23:59
Aż spojrzałem na nicka, czy czasem Koli nie wrócił na forum
Zgłoś
Avatar
Snoon 2014-01-13, 10:01
co to jest za pierdolenie, że jesteś wysportowaną osobą i od wielu lat ćwiczysz ? W zawodówce miałem takich kujonów co jak mieli dosyć to w ryj z łokcia dawali, więc skończ się chwalić i wymyślać, bo i tak nie zabłyśniesz, chyba, że nagrasz to i pokażesz.
Zgłoś
Avatar
wajnona 2014-01-13, 21:03 1
McSzczery napisał/a:

up
Do garów.



Kolejny nudziarz z rozwojem mentalnym na poziomie gimbazy, rzucający tekstami starszymi niż sandały Mojżesza...

... do kuchni WiFi przecież też dochodzi
Zgłoś