18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 21 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:18
Moja historia.
Eleywan • 2014-01-11, 16:18
Jebie mnie czy mi uwierzycie czy nie. Nie mam czym tego udowodnić, ale możecie przeczytać.

Były urodziny mojej koleżanki. Wynajęła jakąś loże w klubie siedzimy pijemy wszystko fajnie, tylko patrzę ciapaków od chuja i jeszcze trochę. Naruchali się z jakichś erazmusów czy coś. Mniejsza o to. Podbijali trochę na parkiecie do znajomych mi dziewczyn, one też nie słyną z tolerancji do szmatogłowych . Ale kozojebcy nie dawali za wygraną to odepchnąłem typa i powiedziałem, żeby spierdalał. Zrozumiał przekaz, ale pech chciał, iż spotkałem go idąc do kibla. Po alko załącza mi się troszeczkę agresor na brudasów to dostał z bara, poleciał na ścianę. Oczywiście wyskoczył do mnie z łapami coś tam krzycząc po swojemu. Miał chłopak nieszczęście bo ja jestem wysportowaną osobą, od wielu lat trenuje i dostał soczystą bułe na twarz zalał się odrobinę krwią i poleciał na ścianę. Ochroniarz stojący obok sobie tylko zwył.

P.S nikt mi nie klaskał.
Zgłoś
Avatar
łonder 2014-01-11, 16:23 8
Pokazałeś mu inny sposób rozrywki niż on zna
Btw.
"Podbijali trochę na parkiecie do znajomych mi dziewczyn"
Tutaj kolego ja bym czekał na reakcje dziewczyny.Jak by powiedziała żeby spierdalał to ok, a jak by szukała ciapatego chuja do dupy to już inna historia...
Zgłoś
Avatar
k................1 2014-01-11, 16:34 14
Zgłoś
Avatar
kruczekw90 2014-01-11, 16:39 6
@up
weź się pierdolnij

Jeśli tak było rzeczywiście to browar za tolerancje
Zgłoś
Avatar
plArc 2014-01-11, 16:46 313
Skoro moda na opowiadania na sadisticu to i ja opowiem. Szedłem ostatnio koło żabki, patrze, a tam 3 tyskie za 6 złotych. Myślę sobie, że nie lubię tyskiego, ale chuj student jestem muszę oszczędzać. Zachodzę tam biorę trzy tyskie (Jeszcze miałem żarcie wzięte na wynos to musiałem położyć) i mówię do dość ładnej kasjerki, że to tego jeszcze reklamówkę. Ona się pyta czy taką tanią czy mocniejszą. To wziąłem mocniejszą bo mi powiedziała, że taka tania to pierdolnie. I potem powiedziałem do widzenia i poszedłem do domu.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2014-01-11, 16:50 2
Dobrze. Niech wiedzą, że nie chcemy w naszym kraju nikogo, kto jest innego koloru niż biały.
Zgłoś
Avatar
k................1 2014-01-11, 16:56 1
@UP Zdecydowanie tak, żadne małpy, kozy, panoramixy czy brudasy nie są ty mile widziani.
Zgłoś
Avatar
rksrobert 2014-01-11, 16:57 10
Zapomniałeś o łokciu "Buła i łokieć". @BongMan dlaczego w każdym temacie piszesz o NASZYM kraju jakbyś tu mieszkał. Żyjesz chuj wie gdzie, pewnie w Mozambiku i jeszcze masz czelność udzielać się tutaj w każdym temacie o NASZYM kraju.
Zgłoś
Avatar
dobrygiecik 2014-01-11, 20:09 2
Bardzo dobrze, takich trzeba uspokajac. Jeszcze sie im popierdoli od polskiego dobrobytu typu - polskie cipki i zaczna sie cos wysadzac bomby cos chuj ich wie.
Zgłoś
Avatar
k................a 2014-01-11, 22:33
Leci piwo, chuj czy historia prawdziwa. Niech stanowi podręcznik jak się zachowywać w takiej sytuacji
Zgłoś
Avatar
g................t 2014-01-11, 22:58 4
Pierdolona patologia społeczna.
Zgłoś
Avatar
Blezzer 2014-01-12, 1:35
Byłoby lepsze, gdyby pointa była bardziej sadystyczna, ale ciapaty dostał w ryj, więc chuj. Fejk czy nie - łap lagera.
Zgłoś
Avatar
takija 2014-01-12, 2:06 1
Mam znajomego właściciela firmy ochroniarskiej. Obstawia jeden z większych klubów w okolicy. Ciapaci nie maja wstępu Jedyny wyjątek to imprezy organizowane przez uczelnie Przecież zawsze znajdzie się powód aby kogoś zatrzymac przed drzwiami ;0
Zgłoś
Avatar
YokaFoka 2014-01-12, 18:35
Opowiem wam drogę do kibla, ale hmm.. w sumie chuj was to obchodzi..
Zgłoś
Avatar
wajnona 2014-01-12, 19:20 6
Przepychasz się z jakimś szmatogłowym przy kiblu na dyskotece tym samym zniżając się do jego poziomu. Ależ ociekasz zajebistością
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie