18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Moje miasto takie piękne-Misrt
roma21 • 2015-10-21, 17:06
Z serii Moje miasto takie piękne....

Cytat:

Prawie 70 wykroczeń i 622 punkty karne. To dorobek Marcina B. z Zamościa. Szalał na drogach w latach 2014-2015. Jeśli zechce ponownie przystąpić do egzaminu na prawo jazdy, musi zgłosić się na badania psychologiczne.

33-letni kierowca, który prawo jazdy uzyskał w 2012 r., jeździł volkswagenem. Prawie we wszystkich przypadkach (poza incydentami w Starym Zamościu i Łabuńkach) popełniał wykroczenia w Bodaczowie, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h. Marcin B. często miał na liczniku ponad setkę, a jechał nawet 122 km/h. Kiedy zbliżał się do fotoradaru, przysłaniał oczy i wystawiał środkowy palec.
Główny Inspektorat Transportu Drogowego na podstawie rejestracji ustalił, że właścicielem pojazdu jest mieszkaniec innego województwa. Marcin B. był zaś płatnikiem obowiązkowego ubezpieczenia OC. Okazało się, że właściciel volkswagena do końca 2014 r. był w więzieniu, więc nie mógł popełniać wykroczeń.



Do zapłaty tylko 30 tys zł za mandaty.....
Zgłoś
Avatar
kamuha 2015-10-21, 17:47 34
dało się ukarać i zabrać prawko? dało, a temu cwelowi Frog w dziwny sposób nie potrafili postawić zarzutów mimo iż wszystko było nagrane a typ kilkukrotnie był łapany przez policję.
Zgłoś
Avatar
KrisCFC 2015-10-21, 19:45 10
Że co kurwa? Jak to "Jeżeli zechce ponownie przystąpić..." ? Przecież powinni mu dożywotnio zabronić! Widać, że to debil i ktoś taki będzie stwarzał tylko zagrożenie...
Zgłoś
Avatar
KolekcjonerDobrego 2015-10-21, 20:13
Republika Bananowa
Zgłoś
Avatar
Taz 2015-10-22, 1:21 1
I co, da się? Da się! Aczkolwiek patrząc na żabojada w wymuszonym na ubezpieczeniach bmw, to optowałbym raczej za karą chłosty, zniszczenia wozu i 10 lat prac społecznych w kamieniołomie...
Zgłoś
Avatar
Oponka 2015-10-22, 11:54 7
up
takiemu to powinni dojebać prace społeczne przy sprzątaniu miejsc wypadków, włącznie ze zwłokami takich cwaniaczków jak on.
Zgłoś
Avatar
iamthelaw 2015-10-22, 14:40
Od kiedy zbieramy petycje pod referendum w sprawie podziały kraju? Powinna Być Polska A i B. No i Polska B mogłaby mieć enklawy np: Sosnowiec.
Zgłoś
Avatar
Dziureks 2015-10-22, 15:08
Moje miasto takie piękne <3
I tak pewnie na badaniach psychologicznych poudaje wariata, dadzą mu elegancki zakładzik na miesiąc, wyjdzie i powie "no już czuje się lepiej i będę ostrożniejszy" po czym wróci do normalnego życia..
Zgłoś
Avatar
Radoslaf 2015-10-22, 15:37
Jak się nie przyzna to chuj mu udowodnią...
Zgłoś
Avatar
maniek1340 2015-10-22, 19:37 1
@ iamthelaw

Dobra cwaniaczku, ale do Polski A idzie warszafka, ciapaci i pakiet klimatyczny.
Zgłoś