18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
Avatar
Rebeliant 2020-12-18, 18:16 70
Filmik pokazujący maluteńki fragment ogromnego planu wystrychnięcia szkopów na dudka, skutecznie zrealizowanego z resztą. Filmik ma jakieś 76 lat.

Niestety tytuł i opis zrobił z tego materiału zwyczajne gówno do ususzenia, a można było wrzucić więcej i byłby ciekawy dokument.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2020-12-18, 18:51 26
Operacja Fortitude. W temacie w niecałe 10 minut można się zapoznać poniżej.

Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2020-12-18, 21:19 3
Drewniak to równy gość...
Zgłoś
Avatar
twojastara250 2020-12-18, 21:31 5
Rebeliant napisał/a:

Filmik pokazujący maluteńki fragment ogromnego planu wystrychnięcia szkopów na dudka, skutecznie zrealizowanego z resztą. Filmik ma jakieś 76 lat.
Niestety tytuł i opis zrobił z tego materiału zwyczajne gówno do ususzenia, a można było wrzucić więcej i byłby ciekawy dokument.



Dokładnie dlatego się zalogowałam, żeby napisać że właśnie z tego powodu dam piwo Tobie, a nie autorowi posta.
Zgłoś
Avatar
AdamBrown 2020-12-18, 21:58
Za dmuchany czołg piwo.
Zgłoś
Avatar
tomgw 2020-12-18, 22:09
tak było nie kłamię.
Zgłoś
Avatar
T3RMINATOR 2020-12-18, 22:55
twojastara250 napisał/a:

Dokładnie dlatego się zalogowałam, żeby napisać że właśnie z tego powodu dam piwo Tobie, a nie autorowi posta.



Ale jakbym inaczej to wylądowało w dokumentalnych i mało kto by o tym wiedział.
Zgłoś
Avatar
plastic 2020-12-18, 23:18 1
twojastara250 napisał/a:

Dokładnie dlatego się zalogowałam, żeby napisać że właśnie z tego powodu dam piwo Tobie, a nie autorowi posta.



specjalnie się zalogowałem, żeby napisać ten komentarz
Zgłoś
Avatar
Igorek95 2020-12-19, 0:11 1
Historia bez cenzury to jeden z tych niewielu wartościowych kanałów na yt, szkoda że nie miałem takich nauczycieli w szkole
Zgłoś
Avatar
nowynick 2020-12-19, 0:25 1
Igorek95 napisał/a:

Historia bez cenzury to jeden z tych niewielu wartościowych kanałów na yt, szkoda że nie miałem takich nauczycieli w szkole



od historii - Drewniak
humanistyczne - polimaty
fizyka/chemia SciFun
biologia "było sobie życie" (serio co bardziej obeznani w medycynie niech odpalą to sobie dziś)
matematyka - ???
geografia - ???
WF - mój trener (chodziłem do szkoły sportowej o profilu Judo) - nie dość trzymał sztamę z Gwardią Warszawa i kierował tam co zdolniejszych, to jeszcze organizował pokazowe walki w szkole m.in. z Pawłem Nastulą (w latach kiedy był mistrzem olimpijskim i bohaterem dzieciaków, coś jak mecz z Lewandowskim dzisiaj) - to był kurwa NAUCZYCIEL!!!
angielski - gry komputerowe
Zgłoś
Avatar
T3RMINATOR 2020-12-19, 0:34
nowynick napisał/a:

od historii - Drewniak
humanistyczne - polimaty
fizyka/chemia SciFun
biologia "było sobie życie" (serio co bardziej obeznani w medycynie niech odpalą to sobie dziś)
matematyka - ???
geografia - ???
WF - mój trener (chodziłem do szkoły sportowej o profilu Judo) - nie dość trzymał sztamę z Gwardią Warszawa i kierował tam co zdolniejszych, to jeszcze organizował pokazowe walki w szkole m.in. z Pawłem Nastulą (w latach kiedy był mistrzem olimpijskim i bohaterem dzieciaków, coś jak mecz z Lewandowskim dzisiaj) - to był kurwa NAUCZYCIEL!!!
angielski - gry komputerowe



Astronomia/astrofizyka- Astrofaza
Zgłoś
Avatar
brainiak6667 2020-12-19, 1:33
Matematyka i inne geekowskie okolice - polecam Stand-up Maths (po angielsku), geografia - Geography Now (też po angielsku)
Zgłoś
Avatar
cesarz1982 2020-12-19, 1:48
To tzw "Armia Duchów" bardzo dobrze wyruchali niemcow podążać II wojny światowej
Zgłoś
Avatar
Igorek95 2020-12-19, 8:45
od historii - Drewniak
humanistyczne - polimaty, Mietczyński
fizyka/chemia SciFun
biologia "było sobie życie" (serio co bardziej obeznani w medycynie niech odpalą to sobie dziś)
matematyka - matemaks lub etrapez
geografia - przez świat na fazie
jakiś taki przedmiot bym dał jeszcze - przygotowanie do nie bycia frajerem na drodze - STOP CHAM
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie