18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Avatar
chujex 2022-04-22, 21:18 1
nieanawidze pierdolonych hamburgerowskich smieci wszystkich
Zgłoś
Avatar
t................0 2022-04-22, 22:37 1
Zarejestruj napisał/a:

Typowe lewackie podejście. Wszystko moge i w ogóle konstytucja.



Ale jak glina ci syneczka odstrzeli, to będzie kwik, że masz jakieś prawa ;D
Zgłoś
Avatar
czempion 2022-04-23, 1:53 1
zwierzak30 napisał/a:

-Jak to Panie prokuratorze? Moja osobista kamera nie działała?Nic się nie nagrało?
O jaka szkoda.Ale tak jak mówiłem,stawiał opór i musiałem użyć broni.Czułem się zagrożony.
-No dobrze panie policjancie.Wieżę panu. Śledztwo zostaje umorzone.
ps:
Tak czysto hipotetycznie.



"Wieże panu" ? I rower you? Tej ekspert, poczytaj słownik lepiej



zwierzak30 napisał/a:

-Jak to Panie prokuratorze? Moja osobista kamera nie działała?Nic się nie nagrało?
O jaka szkoda.Ale tak jak mówiłem,stawiał opór i musiałem użyć broni.Czułem się zagrożony.
-No dobrze panie policjancie.Wieżę panu. Śledztwo zostaje umorzone.
ps:
Tak czysto hipotetycznie.



"Wieże panu" ? I rower you? Tej ekspert, poczytaj słownik lepiej

Zgłoś
Avatar
BrainOsw 2022-04-23, 15:17 7
Powinno być prawo, że jeśli nagranie z kamery policjanta się nie nagrało to powinno się uznać wszelkie słowa zatrzymanego za prawdę a wspólną wersję oficerów poddać wątpliwościom bo od nie od dziś wiadomo, że fabrykują dowody oraz niechciane usuwają. Tak długo jak bezpieczeństwa będzie strzegło takie kurestwo jak policja, tak długo bezpieczeństwa i działania zgodnego z prawem nie będzie. Może gdyby rynek mógł stworzyć konkurencję dla policji w postaci prywatnej firmy której pieniądze zależałyby od efektów, zaraz uwidocznionoby ile pięniędzy w policji jest marnowanych na bezsesns i kolesiostwo. Każdy wie, że działają niezgodnie z prawem i nikt z tym nic nie robi/nie może zrobić, przecież tak być kurwa nie może, że w sejmie przed kamerami łamią prawo i mają na wszystko wyjebane, to jest skandal. W dyby na rynek i obrzucać kurwy zgniłymi owocami.
Zgłoś
Avatar
PhantomMask 2022-04-23, 20:37 1
Zarejestruj napisał/a:

Typowe lewackie podejście. Wszystko moge i w ogóle konstytucja.



A by ci kiedyś tonfę w dupę wsadzili

Zgłoś
Avatar
krasnal_hałabała 2022-04-24, 2:40
zwierzak30 napisał/a:

-Jak to Panie prokuratorze? Moja osobista kamera nie działała?Nic się nie nagrało?
O jaka szkoda.Ale tak jak mówiłem,stawiał opór i musiałem użyć broni.Czułem się zagrożony.
-No dobrze panie policjancie.Wieżę panu. Śledztwo zostaje umorzone.
ps:
Tak czysto hipotetycznie.



Dlatego właśnie policjanci i prokuratorzy nie mogą i nigdy nie będą mogli (w żadnym kraju) czuć się bezpiecznie poza siłą przewagi liczebnej swojego "ludu", to samo bandyci, wszędzie na świecie samosądy są wykonywane najczęściej na 1. gangusach i bandziorach 2. na policjantach i prokuratorach 3. na politykach i biznesmenach.

Jeśli u nich jest takie prawo, że czekoladowy mógł nagrywać, to ma prawo nagrywać, dobrze, że trafiło to do sieci, być może uda się ciapatemu coś wywalczyć za to, ale wątpię. Kurwa kurwie, łba nie urwie.
Zgłoś
Avatar
K................w 2022-04-24, 6:35
kula w łeb powinna się należeć za taką niesubordynację :/ skandal
Zgłoś
Avatar
BambiPMT 2022-04-24, 22:43
zwierzak30 napisał/a:

-Jak to Panie prokuratorze? Moja osobista kamera nie działała?Nic się nie nagrało?
O jaka szkoda.Ale tak jak mówiłem,stawiał opór i musiałem użyć broni.Czułem się zagrożony.
-No dobrze panie policjancie.Wieżę panu. Śledztwo zostaje umorzone.
ps:
Tak czysto hipotetycznie.


A co ty kurwa myślisz że w USA psy tylko brązowych zatrzymują żeby ich odjebać? Przestrzelić ta łapę i po problemie.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2022-04-25, 18:29 2
John-Flopp napisał/a:

No ok, co ma geneza do mojej wypowiedzi? Chodzi mi o to że skoro funkcjonariusze mają kamery na sobie i w samochodzie i na bieżąco rejestrują zdarzenie tylko w celu dowodowym i zapewnienia bezpieczeństwa sobie jak i poszkodowanemu/podejrzanemu to po chuj ten pojebany debil będzie to nagrywać telefonem i jeszcze będzie darł mordę że to dla jego bezpieczeństwa? To chyba powinno być takie powszechnie wiadome że jak policjant podejmuję jakiekolwiek działania to ma to udokumentowane i ty nie musisz odpierdalać z smartfonem.



Serio jesteś aż tak głupi? W Polsce facet „powiesił” się w łóżku we śnie w kryminale leżąc kurwa. Klawisz poszedł na fajkę a nagrania z monitoringu niestety uległy uszkodzeniu.

Amerykańska policja to sa takie kurwa łory. Facet trzyma telefon bo się boi ze go zastrzelą za kolor skory a ci się napinają.
Zgłoś