18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Avatar
petru23 2022-04-22, 11:08 6
Prawidłowo. Jeszcze jakiś ładunek by zdetonował telefonem.
Zgłoś
Avatar
Zarejestruj 2022-04-22, 11:18 27
Typowe lewackie podejście. Wszystko moge i w ogóle konstytucja.
Zgłoś
Avatar
John-Flopp 2022-04-22, 11:49 2
Logiczne.. Będę nagrywał dla swojego bezpieczeństwa mimo że policjanci posiadają kamery które nagrywają całą tą sytuację DLA MOJEGO i ich bezpieczeństwa.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2022-04-22, 11:50 24
John-Flopp napisał/a:

Logiczne.. Będę nagrywał dla swojego bezpieczeństwa mimo że policjanci posiadają kamery które nagrywają całą tą sytuację DLA MOJEGO i ich bezpieczeństwa.


Geneza zdarzenia nie ma znaczeni. Osobnik jest etnicznie podejrzany
Zgłoś
Avatar
John-Flopp 2022-04-22, 12:29 2
baronturbina napisał/a:

Geneza zdarzenia nie ma znaczeni. Osobnik jest etnicznie podejrzany



No ok, co ma geneza do mojej wypowiedzi? Chodzi mi o to że skoro funkcjonariusze mają kamery na sobie i w samochodzie i na bieżąco rejestrują zdarzenie tylko w celu dowodowym i zapewnienia bezpieczeństwa sobie jak i poszkodowanemu/podejrzanemu to po chuj ten pojebany debil będzie to nagrywać telefonem i jeszcze będzie darł mordę że to dla jego bezpieczeństwa? To chyba powinno być takie powszechnie wiadome że jak policjant podejmuję jakiekolwiek działania to ma to udokumentowane i ty nie musisz odpierdalać z smartfonem.
Zgłoś
Avatar
zwierzak30 2022-04-22, 12:49 63
John-Flopp napisał/a:

No ok, co ma geneza do mojej wypowiedzi? Chodzi mi o to że skoro funkcjonariusze mają kamery na sobie i w samochodzie i na bieżąco rejestrują zdarzenie tylko w celu dowodowym i zapewnienia bezpieczeństwa sobie jak i poszkodowanemu/podejrzanemu to po chuj ten pojebany debil będzie to nagrywać telefonem i jeszcze będzie darł mordę że to dla jego bezpieczeństwa? To chyba powinno być takie powszechnie wiadome że jak policjant podejmuję jakiekolwiek działania to ma to udokumentowane i ty nie musisz odpierdalać z smartfonem.



-Jak to Panie prokuratorze? Moja osobista kamera nie działała?Nic się nie nagrało?
O jaka szkoda.Ale tak jak mówiłem,stawiał opór i musiałem użyć broni.Czułem się zagrożony.
-No dobrze panie policjancie.Wieżę panu. Śledztwo zostaje umorzone.
ps:
Tak czysto hipotetycznie.
Zgłoś
Avatar
~DMT 2022-04-22, 13:00 1
Patrząc na niego, istnieje uzasadnione podejrzenie, że w telefonie mogła być bomba...
Zgłoś
Avatar
Halman 2022-04-22, 13:07 16
DMT napisał/a:

Patrząc na niego, istnieje uzasadnione podejrzenie, że w telefonie mogła być bomba...


a w dokumentach zdjęcie ukochanej...
Zgłoś
Avatar
Payan 2022-04-22, 15:42 2
Dziwie się, że psiarski nie odjebał klienta, bo mógłby go uznać za terrorystę.
Zgłoś
Avatar
KFCnigget 2022-04-22, 15:52 2
Pajan napisał/a:

Dziwie się, że psiarski nie odjebał klienta, bo mógłby go uznać za terrorystę.



a nie uważasz że mógł podzielić się z nim swoimi obawami zamiast w kółko wydawać to polecenie? powszechna opinia wobec polskich policjantów jest taka że można ich nagrywać na służbie, a jeśli im to przeszkadza to znaczy że coś chcą odjebać
Zgłoś
Avatar
Noct 2022-04-22, 17:54 8
John-Flopp napisał/a:

No ok, co ma geneza do mojej wypowiedzi? Chodzi mi o to że skoro funkcjonariusze mają kamery na sobie i w samochodzie i na bieżąco rejestrują zdarzenie tylko w celu dowodowym i zapewnienia bezpieczeństwa sobie jak i poszkodowanemu/podejrzanemu to po chuj ten pojebany debil będzie to nagrywać telefonem i jeszcze będzie darł mordę że to dla jego bezpieczeństwa? To chyba powinno być takie powszechnie wiadome że jak policjant podejmuję jakiekolwiek działania to ma to udokumentowane i ty nie musisz odpierdalać z smartfonem.



młody, głupi i naiwny. Korzystaj, te lata już nie wrócą
Zgłoś
Avatar
shoe5maker 2022-04-22, 19:04 5
Do rutynowej kontroli nie celują do ciebie z broni, nawet w USA, więc musiał coś przeskrobać, a teraz zgrywa ofiarę.
Zgłoś
Avatar
ElPieso 2022-04-22, 20:33
Pajan napisał/a:

Dziwie się, że psiarski nie odjebał klienta, bo mógłby go uznać za terrorystę.



A ciebie za zjeba
W sumie tym bardziej do odstrzału
Zgłoś
Avatar
andysmith 2022-04-22, 20:35 1
nie rozumiem tych idiotow co nie wykonuja polecenia policjanta . w usa jest tak ze oni maja prawo cie odstrzelic jak nie wykpnasz ich polecen. ten naro d jest durniejszy z pokolenia na pokolenie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie