18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-27, 23:13
Avatar
kuczej 2013-09-04, 21:24 1
kama.... morosutra? O.o
Zgłoś
Avatar
Navalony 2013-09-05, 6:35 4
To nie moro tylko pantera w kobiece kształty laiku;p
Zgłoś
Avatar
n................a 2013-09-05, 7:59 2
Gewcio napisał/a:

Moro? No nie sądzę.



Ja też kurwa nie
pl.wikipedia.org/wiki/Kamufla%C5%BC_wz._68_%22Moro%22
doedukuj się
Zgłoś
Avatar
trebeter 2013-09-05, 8:01 16
Zgłoś
Avatar
lasyk 2013-09-05, 8:26 1
"Patrz dokładnie" Tutaj zawodowi onaniści zdążyli zobaczyć sylwetki lasek zanim w ogóle ujrzeli ten obrazek.
Zgłoś
Avatar
mazoke 2013-09-05, 8:50
ok tyle ze ten obrazek ni **uja nie jest sadystyczny. Dlaczego z obrazkami tego typu nie pojdziecie na kwejka albo inny szit. Przeciez ani to smieszne, ani ciekawe, ani sadystyczne. Tu maja byc polamane rece, wypadki, krew i wszystko co najgorsze, a nie obrazek z koszula ktora zamiast moro ma zarysy kobiet. OMFG Quo vadis Sadisticu
Zgłoś
Avatar
Alonso 2013-09-05, 9:56 3
Nam tylko jedno w głowie
Zgłoś
Avatar
POW667 2013-09-05, 11:46 6
@trebeter pełna wersja :



Po drugie: Kurwa, nigdy się nie nauczą. To jest MORO:

Zgłoś
Avatar
modyf 2013-09-05, 14:12 1
up brawo jednak kliknąłeś link do wiki
taaak, ja też
ale bawią mnie takie 'spece' - pozostałe 98% rozumie o co chodzi i używa tego określenia, często wiedząc, że nie jest ono do końca precyzyjne. Dla ludzi moro=kamuflaż, tak samo jak TIR=samochód ciężarowy. I chuj, masz rację - nigdy się nie nauczą, bo gówno to kogo obchodzi jak wiadomo o co chodzi.
Zgłoś
Avatar
Leginek 2013-09-05, 14:54 1
@modyf taki tok rozumowania przedstawiają ludzie ze wsi (nie ubliżając tym samym) a język często na tym cierpi. nie próbuj usprawiedliwiać swojej ignorancji bo w sumie można by było nazwać Ciebie "gównozjebem" i przecież ,i tak każdy wiedziałby o co chodzi. Jeżeli jest jakaś terminologia to się nią powinno posługiwać ,zwłaszcza że to nie są tajemne sztuki ukrywane przed zwykłym człowiekiem.
Dementuję jak reszta, to nie jest moro.
Zgłoś
Avatar
modyf 2013-09-05, 17:24 1
@Leginek, uwierz mi, ludzie mają większe problemy niż moro czy tiry.
Powiedz mi więc, jak podpisałbyś poprawnie obrazek????
Mundur wojskowy wz. JKW-18? Patrz dokładnie?
No jak należałoby to podpisać purysto językowy, obrońco czystości języka polskiego, który nie wie gdzie i jak stawia się przecinki?

Dlaczego czepiaczu w swoich postach używasz słów "fele", "jump scare'ów", "krata browarów", (tak na 4 ostatnie Twoje posty patrząc)?? Sam baranie zdania poprawnie nie potrafisz napisać (zwłaszcza interpunkcja leży po całości), ale tutaj musisz się dojebać, żeby wyjść znawcę. Obrońca polskiego kurwa go mać.
A kompletny brak logiki wykazałeś w akapicie (wiesz co to?) o gównozjebie - ale chciałeś mnie na siłę obrazić rozumiem; tym niemniej wyjaśnie Ci baranku - wzór na obrazku znany będzie 95% ludzi jako moro, jak napiszesz kamuflaż wz. SE-12 zrozumie cię może 2%... Jak nazwiesz mnie gównozjebem będzie dokładnie na odwrót.
Ehhhh, zapomniałeś dopisać "jestę ekspertę"
Zgłoś
Avatar
H88tman 2013-09-05, 18:05
Zaiste potrzebowałem dwutygodniowego kursu fotoszopa i pięciu godzin na usunięcie adresu. Za lenistwo piwka nie ma

Zgłoś
Avatar
Leginek 2013-09-05, 18:54
@modyf Staram się używać odpowiedniej terminologii ,która często nie ma odpowiedników w języku polskim. nasz język jest bogaty w synonimy i można by zaprzestać na napisaniu "kamuflaż" . Co do moich przecinków i konstrukcji zdań to nie twierdzę, że jestem ekspertem. W stawianiu przecinków jestem beznadziejny ale stawiam je tam gdzie wiem, że będą. Bronię języka ojczystego gdyż już mam znajomych, którzy wychodząc z tego samego założenia, obecnie mówią beznadziejnie. Często uniemożliwia to jakiekolwiek porozumienie się. I nie ... nie usiłuję Cię obrazić, lecz dobitnie przedstawić ową sprawę, jeżeli Cię to uraziło to przepraszam
Zgłoś
Avatar
Fredoo 2013-09-05, 20:32
dobra dobra ale gdzie to kupic?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie