18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Most Grota-Roweckiego
ASAKKU • 2013-05-14, 14:36
Nie ma to jak "Stolyca" i atrakcje fundowane przez bufetową



Jeżeli chodzi o cenzurę, to tłumaczę pikacze: "Kurwa zaraz wszyscy wpadniemy i chuj"
Zgłoś
Avatar
Bila 2013-05-15, 14:36 1
pawed napisał/a:

Srednia pensja 9,5 tys zl. W Warszawie nic specjalnego, w Lublinie masa kasy.



Znasz kogoś z taką pensją
Zgłoś
Avatar
ASAKKU 2013-05-15, 14:55
Sotev napisał/a:



Ja pierdole. Jak mozna ocenzurowac cenzure?



Może geniuszu się zaloguj najpierw albo powiedz mamie, żeby Ci wyłączyła filtr rodzinny???
Zgłoś
Avatar
Misiek_ 2013-05-15, 21:55
Uważaj żeby Ci słoiki z żarciem nie powypadały przez te barierkę.
Zgłoś
Avatar
Paul_finch 2013-05-15, 22:47
Za co te piwa??
Zgłoś
Avatar
hogg 2013-05-16, 0:13 3
Słoje na wycieczce. Największe atrakcje i kolejność zwiedzania:

-Zobaczyć most, który jest dłuższy od najdłuższej ulicy w Łukowie, Krasnymstawie czy innych Kozojebach Górnych.
-Zrobić zdjęcia przed Pałacem Kultury i wejściem do metra
-Koniecznie przejechać się tramwajem
-Zobaczyć straszną Pragę
-Koniecznie narzekać na Warszawę przez CB radio tworząc zajebiste korki w piątek wracając na Chamowo
-Przysrywać warszawiakom, że też są na pewno słojami bo ich pra pra kurwa pra dziadek dziesięć pokoleń czy chuj wie tam ile nie urodził się w Warszawie... LOL.

Banda chui panie.

Teorie słojów:
-Główna siła ekonomiczna Warszawy to napływowe bydło międzyweekendowe, podobno Warszawa bez słojów by padła. Słoje niosą wkład w miasto, itp. bla bla bla...

Jesteście jak kurwa szambo w eleganckiej willi z ogrodem. Owszem, ta willa i jej mieszkańcy nie mogliby funkcjonować bez szamba czy kanalizacji. Mieszkańcy tej willi mają do dyspozycji ogród, altankę, grilownię i hamak... niestety szambo też mają, bo taka jest konieczność, co wcale nie znaczy, że chcą i lubią przebywać w pobliżu szamba.

I te kurwa teorie o pochodzeniu i pokoleniach... Kiedy chodziłem do podstawówki na Mokotowie, to ze mną w klasie było wiele dzieciaków z pryjutu, tak mówiono na dom dziecka przy ul. Wiśniowej.
Te dzieciaki rodziły się w Warszawie i najczęściej gówno wiedziały o swoich rodzicach czy dziadkach. Wychowywał je dom dziecka i ulice Mokotowa. I co chcesz mi powiedzieć chamie przybłędo międzyweekendowa jedna z drugim, że to nie są Warszawiacy bo kurwa pradziadek jest nieznany?
Zgłoś