18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:06
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:46
Avatar
AH88 2024-08-13, 14:34
Nie miał wyboru sranie pedalska tęczą albo smierc
Zgłoś
Avatar
Nome 2024-08-13, 15:08
Kozłastopa napisał/a:

[..]
A tak serio, most jebnął, bo nie .ogl.zniesc sąsiednich barw wolności i chuja w dupie. Tak było.



ok, skoro tak mówisz

______________

ja tu leczę nadwrażliwość
Zgłoś
Avatar
OpenStreetMaps 2024-08-13, 15:15 1
Niestety debilka nagrywała poziomy most pionowo. Nie ma piwa dla zasady za taki brak pomyślunku i ogłady.

______________

Więcej o mnie na You Tube Na moim niekomercyjnym kanale w playlistach tematycznych.
filmy innych użytkowników które mnie rozbawiły , zaciekawiły lub zbulwersowały

Kanał na Y.T "Km2bp"
Zgłoś
Avatar
LejBrudasa 2024-08-13, 17:41
@Siriuz

Niby pedał i degenerat, ale jednak wie do czego służy bat i użył go na zwierzęciu 🍸
Zgłoś
Avatar
metyoo 2024-08-13, 19:32
CzerstWybut napisał/a:

Gdzie ty tam flagę widzisz? Masz tak samo sprany łeb co zjeby spod znaku LGBT. Jak byś chociaz trochę sie zainteresował a nie powtarzał propagandę idiotów to byś wiedzial że flaga zjebów LGBT posiada 6 kolorów a tradycyjnie tęcza posiada 7 kolorów. Schody sa pomalowane w ułożonej kolejności odcienie kolorów. Pewnie w markecie nie wybierasz koloru farby do domu ze wzornika bo brzydzisz sie pedalstwem.



normalnego człowiek nie interesuje ile ma kolorów flaga zjebańców z LPG!
pochwaliłeś się wiedzą bezużyteczną i dokonałeś coming outu na niewłaściwej stronie
Zgłoś
Avatar
dwakilo 2024-08-14, 0:05
Ostatnio ministrant uratował życie księdzu.

Znalazł mu guz na jądrze.

______________

"Ziemia jest zimna, ziemia jest słodka. Więc kop w niej dół, żydku kop." - Jonathan Littel "Łaskawe"
Zgłoś
Avatar
H8C 2024-08-14, 0:27
Wolałbym żeby jebły schody 👹
Zgłoś
Avatar
olek727373 2024-08-14, 0:34
to już chyba podchodzi pod zanieczyszczanie wód 🤔
Zgłoś
Avatar
CzerstWybut 2024-08-16, 12:19
metyoo napisał/a:

normalnego człowiek nie interesuje ile ma kolorów flaga zjebańców z LPG!
pochwaliłeś się wiedzą bezużyteczną i dokonałeś coming outu na niewłaściwej stronie



Zajmuje sie malowaniem artystycznym i często sie spotykam z czymś kolorowym i rozpierdala mnie juz to ze ludzie jak widzą cos kolorowego to od razu pedalstwo do tego podpinają. Obrzydzili ludziom tak tęcze że nawet dzieci kurwa nie moga miec zabawek kolorowych :/
Zgłoś
Avatar
metyoo 2024-08-17, 20:05
CzerstWybut napisał/a:

Zajmuje sie malowaniem artystycznym i często sie spotykam z czymś kolorowym i rozpierdala mnie juz to ze ludzie jak widzą cos kolorowego to od razu pedalstwo do tego podpinają. Obrzydzili ludziom tak tęcze że nawet dzieci kurwa nie moga miec zabawek kolorowych :/



w punkt, coś, co było niegdyś postrzegane wyłącznie pozytywnie, zostało zawłaszczone przez grupę chorych psychicznie zwyroli i skutecznie obrzydzone! a to, że ty zajmujesz się malarstwem nie znaczy, że wszyscy mają zwracać uwagę na to , na co ty. zwykły zdrowy heteryk zna 3 kolory i tyle wystarczy!
Zgłoś