18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 20:06
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 6 minut temu
Avatar
bleblebator1 2024-08-13, 6:42 47
Też bym popełnił sepuku gdybym miał stać w pobliżu tak zjebanych schodów

______________

Doskonały i nieomylny inżynier to taki, który unika drobnych błędów na drodze do wielkiej katastrofy.
Zgłoś
Avatar
edek_kotek 2024-08-13, 6:54 2
Nie zesrał tylko zawalił i nie przez schody a ze starości
Zgłoś
Avatar
Clistwood 2024-08-13, 7:03 6
edek_kotek napisał/a:

Nie zesrał tylko zawalił i nie przez schody a ze starości



Ekspert d/s chińskich wyjaśnia

Zgłoś
Avatar
Isthistheend 2024-08-13, 7:58 3
Ku chwale boga kontrukcja ta runęła za tą flage wybraną jako dekorację, co przekleło okoliczne tereny a to dopiero początek nadzieję miejmy.
Zgłoś
Avatar
CzerstWybut 2024-08-13, 8:15 4
Isthistheend napisał/a:

Ku chwale boga kontrukcja ta runęła za tą flage wybraną jako dekorację, co przekleło okoliczne tereny a to dopiero początek nadzieję miejmy.



Gdzie ty tam flagę widzisz? Masz tak samo sprany łeb co zjeby spod znaku LGBT. Jak byś chociaz trochę sie zainteresował a nie powtarzał propagandę idiotów to byś wiedzial że flaga zjebów LGBT posiada 6 kolorów a tradycyjnie tęcza posiada 7 kolorów. Schody sa pomalowane w ułożonej kolejności odcienie kolorów. Pewnie w markecie nie wybierasz koloru farby do domu ze wzornika bo brzydzisz sie pedalstwem.
Zgłoś
Avatar
DeLux 2024-08-13, 9:04 1
Chuj z mostem, mamy tęczowe schody to nic nam nie będzie
Zgłoś
Avatar
Love_is_Love 2024-08-13, 9:13 4
A jednak. Tęcza się ostała. Miłość zawsze zwycięży
Zgłoś
Avatar
zbigniewz 2024-08-13, 9:57
Przynajmniej będzie więcej wody w rzece w gównostanie
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-08-13, 10:47 4
Tęcza, flaga, chuj... Wszyscy chyba się zgadzamy, że lgbtzxyz niszczy świat

______________

Kto rządzi przeszłością, w tego rękach jest przyszłość; kto rządzi teraźniejszością, w tego rękach jest przeszłość.
Zgłoś
Avatar
Isthistheend 2024-08-13, 11:20 1
CzerstWybut napisał/a:

Gdzie ty tam flagę widzisz? Masz tak samo sprany łeb co zjeby spod znaku LGBT. Jak byś chociaz trochę sie zainteresował a nie powtarzał propagandę idiotów to byś wiedzial że flaga zjebów LGBT posiada 6 kolorów a tradycyjnie tęcza posiada 7 kolorów. Schody sa pomalowane w ułożonej kolejności odcienie kolorów. Pewnie w markecie nie wybierasz koloru farby do domu ze wzornika bo brzydzisz sie pedalstwem.

A to przepraszam, najwyraźniej Pana znajomość wszelkich oznakowań mniej ważnych organizacji przewyższa moją a nawet przewyższa średnią owych umiejętności.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-08-13, 11:37 14

______________

Kto rządzi przeszłością, w tego rękach jest przyszłość; kto rządzi teraźniejszością, w tego rękach jest przeszłość.
Zgłoś
Avatar
piterpiotrek 2024-08-13, 13:39 1
Środkowy filar sie popsuł U mnie stawiali nowy most na sanie i zamiast wymienić środkowy filar który jest na rzece to go idioci tylko otynkowali i omalowali haha pozniej jak robili test z ciężarówkami to się okazało że most się zapadł kilkanascie centymetrów ale nic z tym nie zrobili i jest przejezdny czego to się nie zrobi by zachapać wiecej kasy dla siebie
Zgłoś
Avatar
Nome 2024-08-13, 13:56 1
wielkie Chiny i ich wielka technologia...

______________

ja tu leczę nadwrażliwość
Zgłoś
Avatar
Kozłastopa 2024-08-13, 14:04 1
@Nome: łatwiej skrytykować arkę niż zbudować tratwę. Ciekawe czy dalbys radę postawić chociaż lepiankę z gówna. Ja jak byłem mały to zbudowałem iglo!
A tak serio, most jebnął, bo nie .ogl.zniesc sąsiednich barw wolności i chuja w dupie. Tak było.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie