18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
zdun 2020-05-13, 7:52 3
Ładnie się zmieścił, bez drasniecia
Zgłoś
Avatar
C0C0JUMBO 2020-05-13, 8:44
zdun napisał/a:

Ładnie się zmieścił, bez drasniecia



Powinien przypierdolić w cokolwiek, a następnie leciały by komentarze "wina kierowcy samochodu"
Zgłoś
Avatar
zdun 2020-05-13, 8:55 2
C0C0JUMBO napisał/a:

Powinien przypie**olić w cokolwiek, a następnie leciały by komentarze "wina kierowcy samochodu"



Rosja to stan umysłu, widzisz że akcja rozgrywa się w mieście Cton
Zgłoś
Avatar
wertuqq 2020-05-13, 9:25
zdun napisał/a:

Ładnie się zmieścił, bez drasniecia



Okulista się o ciebie pytał.
No, chyba, że to Mini zabujało się od podmuchu powietrza.
Zgłoś
Avatar
Sololine 2020-05-13, 9:49 2
Od tego się ma motocykl żeby zapierdalać. Flegmy które piszą o nas
że my to motopizdy to sami są ciotkami na rowerze. Wielka mi sztuka prowadzić samochód, hahhaah śmiech na sali. Zawsze jak jade w korku na motorze i nie mogę przejechać między samochodami to z kopa w samochód a jak mam kask odchylony to jeszcze opluje mu lusterko za to że mnie nie widział jak chciałem przejechać. I pamiętajcie jak motocykl chce przejechać w korku to mu się drogę robi jak dla policji czy karetki na sygnale. Samochody są dla niedorozwój, którzy nie potrafią utrzymać równowagi i są grubasami z piwnymi bębnami.
Zgłoś
Avatar
Halman 2020-05-13, 10:36 17
@Sololine,
toś se tutaj kurwa nagrabił.. generalnie możesz juz usunąć konto...
Zgłoś
Avatar
jasypan 2020-05-13, 10:54 14
@Sololine, ty awansowałeś na motocwela.
Zgłoś
Avatar
IOI 2020-05-13, 11:24 4
@Sololine
brawo, zlapales dwa pelikany
Zgłoś
Avatar
wertuqq 2020-05-13, 12:03 1
Sololine napisał/a:

Od tego się ma motocykl żeby zapierdalać. Flegmy które piszą o nas
że my to motopizdy to sami są ciotkami na rowerze. Wielka mi sztuka prowadzić samochód, hahhaah śmiech na sali. Zawsze jak jade w korku na motorze i nie mogę przejechać między samochodami to z kopa w samochód a jak mam kask odchylony to jeszcze opluje mu lusterko za to że mnie nie widział jak chciałem przejechać. I pamiętajcie jak motocykl chce przejechać w korku to mu się drogę robi jak dla policji czy karetki na sygnale. Samochody są dla niedorozwój, którzy nie potrafią utrzymać równowagi i są grubasami z piwnymi bębnami.



Zgłoś
Avatar
Janusz_k 2020-05-13, 12:12 2
Ooo motocipa się odezwała, jak to mówią uderz w stół . . . .

Sololine napisał/a:

Od tego się ma motocykl żeby zapierdalać.



Czyli niezadługo zobaczymy cię na hardzie, miodzio.
Zgłoś
Avatar
35i 2020-05-13, 12:31 1
zdun napisał/a:

Rosja to stan umysłu, widzisz że akcja rozgrywa się w mieście Cton



To miasto braterskie z niemieckim miastem Ausfahrt.
Zgłoś
Avatar
Nyrewesa 2020-05-13, 12:49 6
Sololine napisał/a:

Od tego się ma motocykl żeby zapierdalać. Flegmy które piszą o nas
że my to motopizdy to sami są ciotkami na rowerze. Wielka mi sztuka prowadzić samochód, hahhaah śmiech na sali. Zawsze jak jade w korku na motorze i nie mogę przejechać między samochodami to z kopa w samochód a jak mam kask odchylony to jeszcze opluje mu lusterko za to że mnie nie widział jak chciałem przejechać. I pamiętajcie jak motocykl chce przejechać w korku to mu się drogę robi jak dla policji czy karetki na sygnale. Samochody są dla niedorozwój, którzy nie potrafią utrzymać równowagi i są grubasami z piwnymi bębnami.



Uważaj cwaniaczku jak będziesz wyprzedzał w korku żeby ktos pasa nie chciał zmienić bez kierunku. Później mamusia z tatusiem motopizdeczki takie ładne małe pomniczki przy poboczach stawiają, a koledzy motopizdeczki takie fikuśne znicze palą.
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2020-05-13, 13:21 4
Nyrewesa napisał/a:

mamusia z tatusiem motopizdeczki takie ładne małe pomniczki przy poboczach stawiają



E tam, nie tak od razu. Częściej przeżyje taki buc, tylko się trochę połamie i oszlifuje rączki i nóżki. Jak go wyjmą z gipsu i odepną wszystkie rurki , to posadzą na wózeczek. Koledzy i rodzice zaraz na "Się pomaga" albo innym takim gównie będą chlipać jaki to ich synek dzielny i ładnie się rehabilituje. Już nawet lewym okiem rusza poziomo i pionowo. "Dejcie piniondze, bo cza naszego synusia leczyć w U ES A, a to kosztuje dużo pieniążkuf. "
Zgłoś
Avatar
AndyC 2020-05-13, 14:53 1
Sololine napisał/a:

Od tego się ma motocykl żeby zapierdalać. Flegmy które piszą o nas
że my to motopizdy to sami są ciotkami na rowerze. Wielka mi sztuka prowadzić samochód, hahhaah śmiech na sali. Zawsze jak jade w korku na motorze i nie mogę przejechać między samochodami to z kopa w samochód a jak mam kask odchylony to jeszcze opluje mu lusterko za to że mnie nie widział jak chciałem przejechać. I pamiętajcie jak motocykl chce przejechać w korku to mu się drogę robi jak dla policji czy karetki na sygnale. Samochody są dla niedorozwój, którzy nie potrafią utrzymać równowagi i są grubasami z piwnymi bębnami.



Następny kurwa troll. A może to poligon wrócił bo świeże konto i nic tylko trolluje. To jest tak bez sensu, że wiadomo, iż Sololine pisze takie posty tylko po to aby wkurwić innych.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie