18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 21 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Mariusz 2021-02-01, 13:20 16
Soczyste pierdolnięcie, dźwięk uderzenia doskonały.
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2021-02-01, 13:28 31
A bo kurwa wymyślają jakieś motokrosy, zamiast dziecko na oazę zapisać
Zgłoś
Avatar
janlew 2021-02-01, 13:44 77
Trzeba być pierdolniętym rodzicem żeby coś takiego wymyślić. Pewnie jakieś niezrealizowane marzenie ojca, co chciał być w wieku 10lat kozakiem na motorku, a że się nie dało to choć z syna takiego zrobi... Tylko zamiast kozaka na motorku, możliwe że zrobił z syna warzywo na wózku.
Zgłoś
Avatar
LaZabawa 2021-02-01, 13:48 28
Raczej śmiertelne pierdolnięcie
Zgłoś
Avatar
banerr 2021-02-01, 13:51 11
Ubity. W najlepszym razie mrożonka z Iglotexu.
Zgłoś
Avatar
nwonigers 2021-02-01, 13:55 15
janlew napisał/a:

Trzeba być pierdolniętym rodzicem żeby coś takiego wymyślić. Pewnie jakieś niezrealizowane marzenie ojca, co chciał być w wieku 10lat kozakiem na motorku, a że się nie dało to choć z syna takiego zrobi... Tylko zamiast kozaka na motorku, możliwe że zrobił z syna warzywo na wózku.



najlepsze to ze nikt z nich nie pomyslal w pore ze gowniak sie zbyt dlugo zbiera a jest kurwa jak cel na strzelnicy. ale no coz, juz zostalo powiedziane ze tam sa sami debile.
Zgłoś
Avatar
Rebeliant 2021-02-01, 13:56 15
Dobry kacap, to martwy kacap, czyli bezapelacyjnie piwo.

A winna jest ta lecąca kurwa, bo było ostrzeżenie, które na pełnej kurwie zignorował, najwidoczniej specjalnie dla Sadoli.
Zgłoś
Avatar
Obejszłem_system 2021-02-01, 14:33 37
Jak kręgosłup uszkodzony to fajnie,że go nosi na rękach. mądry pan.
Zgłoś
Avatar
mencjusz_ 2021-02-01, 14:52 40
janlew napisał/a:

Trzeba być pierdolniętym rodzicem żeby coś takiego wymyślić. Pewnie jakieś niezrealizowane marzenie ojca, co chciał być w wieku 10lat kozakiem na motorku, a że się nie dało to choć z syna takiego zrobi... Tylko zamiast kozaka na motorku, możliwe że zrobił z syna warzywo na wózku.



Współczuję Twoim dzieciakom tak ograniczonego umysłowo starego...
Zgłoś
Avatar
edek_kotek 2021-02-01, 14:55 6
Buty nie spadły będzie żył.
Zgłoś
Avatar
Pralpunkt 2021-02-01, 15:04
Zajebista zabawa, gdzieś w Polsce można obejrzeć
Zgłoś
Avatar
nowynick 2021-02-01, 15:16 8
Pralpunkt napisał/a:

Zajebista zabawa, gdzieś w Polsce można obejrzeć



na Sadisticu
Zgłoś
Avatar
Qunda 2021-02-01, 15:19 4
Pisałem już tutaj kiedyś jak byłem w jednym z aqua parków w Polsce. Wiadomo zjeżdżalnie itd. Jedna właśnie była stroma szybka, a druga, zawinięta i wolniejsza. Przede mną była para, przygotowana do zjazdu, troche takie ślamazary, buzi, buzi, cmok, cmok. On z przodu, ona z tyłu. Zapaliło się zielone, jakoś pojechali. ok. Czekam na swoją kolej. Po ok, ~1,5 min. zielone i jazda! Lece w rurze, fajnie, ciepło, gładko. no właśnie. Przy końcu, ułamki sec, na reakcje, brak progów zwalniających, mordercza walka, o chociaż minimalne spowolnienie mojego ciała!!.... Jebbb!!! Wyprostowanymi nogami w laske, okolice bioder. Jakieś stękanie, ała ała, Nie powinno ich już tam być, licznik pokazał 120km/h. Potem widziałem, i pytałem tej pary czy wszystko spoko. Niby tak odpowiedzieli.
Zgłoś
Avatar
Gitrix 2021-02-01, 15:45 2
Obejszłem_system napisał/a:

Jak kręgosłup uszkodzony to fajnie,że go nosi na rękach. mądry pan.



Jeszcze niech da mu wody.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie