18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
krzychu4554 2013-07-26, 21:25 9
I znowu wymuszenie pierwszeństwa ze strony kierowcy puchy.
Zgłoś
Avatar
bejoPyrohC 2013-07-26, 21:57 2
Nie wiem czy winę kierowcy można uznać za stosowną ponieważ zaczął manewr włączania się do ruchu kiedy jeszcze motocyklisty nie było widać zza zakrętu...Ale zajebał pięknie
Zgłoś
Avatar
andrewerty 2013-07-26, 22:43 1
Oppozz napisał/a:

Nie wiem czy winę kierowcy można uznać za stosowną ponieważ zaczął manewr włączania się do ruchu kiedy jeszcze motocyklisty nie było widać zza zakrętu...Ale zajebał pięknie


motocyklistę było widać.
a brak widoczności nie jest wytłumaczeniem, kiedy wymusza się pierwszeństwo, równie dobrze zamiast motocyklisty mogła jechać rozpędzona ciężarówka i rozjebać puchę w drobny mak
Zgłoś
Avatar
Marllix 2013-07-26, 23:05 1
Nie powiedział bym że motocykl było widac, musiał zapierdalac.
Zobaczmy na filmie,5 sek samochód stoi,dopiero na 7 sek rusza.
9 sek widac juz motor i jest dalej od samochodu niz zakretu.W 11 sek jest uderzenie.
Dlatego jak auto ruszalo to motor musial byc dwa razy dalej,jak nie wiecej.
Nie liczac hamowania to na pewno kierowca go nie widzial jak ruszal.
Zakladajac ze jechal 100 km/h to w ciagu sekundy pokonuje 25m.
Zgłoś
Avatar
Henboh 2013-07-26, 23:06 3
andrewerty napisał/a:


motocyklistę było widać.
a brak widoczności nie jest wytłumaczeniem, kiedy wymusza się pierwszeństwo, równie dobrze zamiast motocyklisty mogła jechać rozpędzona ciężarówka i rozjebać puchę w drobny mak



Motocyklista z odległości 100 metrów jest dość kiepsko widoczny (ma ~1/4 szerokości samochodu), a przy 100 km/h 100m przejeżdża się w niecałe 4s. Wyjeżdżając patrzysz w jedną stronę, w drugą (to już ~2 s) i już motor nie ma szans zahamować. Motocyklista (nie idiota i dawca lub chociaż taki któremu choć trochę na życiu zależy) wie (a przynajmniej powinien zdawać sobie sprawę) jak dać się zauważyć kierowcy.

Akurat w tej sytuacji, też wydaje mi się, że to wina kierowcy, ale często wina leży po obu stronach albo po stronie motocyklisty, nie zawsze kierowcy są wyłącznie winni.
Kierowcy niech patrzą w lusterka, ale motocykliści niech się dają zauważyć, bo w razie wypadku, to oni mają więcej do stracenia. Zdrowy rozsądek to ostatnio towar deficytowy nie tylko w Rosji.
Zgłoś
Avatar
Marxe 2013-07-26, 23:25
ładnie poleciał

Zgłoś
Avatar
Coby 2013-07-27, 0:48
sam jestem motocyklistą no ale tym razem nie będe bronił motorniczego, nie ma co ukrywać - nieco zapierdalał w nieodpowiednim miejscu i jest sobie winny. Kierowca niby też mógłby się uważniej rozejżeć...
Zgłoś
Avatar
gruchens 2013-07-27, 2:51
Ja wiem doskonale, że to jest Sadol, ale mimo wszystko smutno mi oglądać śmierć na miejscu
Zgłoś
Avatar
TRQPL 2013-07-29, 14:05
strzeż się bus blaszak jest wszędzie
Zgłoś
Avatar
K................3 2013-07-29, 14:36
Zdrowo przypierdolił
Zgłoś
Avatar
ukcioo 2013-07-29, 14:43
bardzo słabe hamulce w tych motocyklach montuja... 50km/h i takie problemy z hamowaniem? przypadek?
Zgłoś
Avatar
mr_9mm 2013-07-29, 14:44
Czy mi się zdaje, czy motocyklista jechał w krótkim rękawku i "zwykłych" spodniach?
A koleś co wysiadł z autobusu pewnie gacie musiał zmienić
Zgłoś
Avatar
J................S 2013-07-29, 17:00
autobus ma bagażnik rowerowy z przodu? kurwa dobry zderzak
Zgłoś
Avatar
d................5 2013-07-29, 17:49
Panie i panowie, dawca organów na miejscu.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie