18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (15) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 13 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
kawior2007 2024-05-21, 9:34 6
Bartek ma już chyba wyjebane
Zgłoś
Avatar
dwakilo 2024-05-21, 9:50
ruffin-89 napisał/a:

https://www.ratownictwo.opole.pl/2024/05/wypadek-motocyklisty-na-trasie-zaba-miodary/



Według innego w zdarzeniu brały udział cztery osobu. Czy trzy osoby siedziały w zaparkowanym aucie? Możliwe ale...
Zgłoś
Avatar
boczi 2024-05-21, 9:56 8
I niech zdycha kutasina , wiejski cwaniaczek
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2024-05-21, 10:08
bleblebator1 napisał/a:

od podlasia to ty się odpierdol. Ostoja normalności nieskażona ideologią lgbt+pedo



O kurwa, chłopaki nie łapią ironii....
I z Podlasia bliżej do upadliny niż z Warszawy....
Zgłoś
Avatar
draxidox 2024-05-21, 10:16 19
DupaJasiu123 napisał/a:

A tak na poważnie, jak widzę takiego typa, lepiej szarpać go i zdjąć kask czy zostawić jak leży aby się utopił w kasku?



Tak poważnie to jak ktoś ma w głowie odrobinę więcej niż gówno, to na prawdę w z kaskiem nie trzeba się szarpać. Niektóre nowsze kaski mają specjalne paski za które trzymasz i wychodzi głowa razem z wyściółką bez odpinania kasku, zdejmujesz samą skorupę.
Generalnie nie powinno się samemu ściągać kasku osobie która daje oznaki życia, tutaj widać było ewidentnie, że to już niemal denat więc ja osobiście kask bym zdjął, sprawdził czynności oddechowe i co najwyżej na koniec ułożył w pozycji bezpiecznej aby się chociaż tą swoją krwią nie utopił. Generalnie ten "Bartek" to był debil no co mam powiedzieć, poleciał na mój słuch jakieś 150km/h na wąskiej uliczce między domkami. Cieszmy się, że nie zabił nikogo po za sobą.
Sam jeżdżę na szlifierce, nie jedno widziałem, sam nie raz leżałem, a i zdarza mi się po pustej autostradzie lecieć 250+, ale takich numerów jak śp. Bartek to ja nie odwalam, w mieście/terenie zabudowanym grzeczniutko. I jakoś jeżdżę od 12 lat i żyję mam się dobrze.
Zgłoś
Avatar
Black_Hole 2024-05-21, 10:22 3
golf 4 poduszki boczne , chyba jedyny egz nie bity nie po wystrzale
Zgłoś
Avatar
cedebek324 2024-05-21, 11:17
ten motocyklista zmarł w szpitalu. nie dziwie sie po tyc ruchach agonalnych pod koniec filmu ze nie wczesniej..
Zgłoś
Avatar
Mikefox 2024-05-21, 11:48 1
bosch86 napisał/a:

Jak z małżonkom to przyjmij moje kondolencje



Czego się czepiasz? Przecież dostosował się poziomem do autorki nagrania. Krzyczała, że już "dzwoniom" na 112.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-05-21, 13:18 2
draxidox napisał/a:

ale takich numerów jak śp. Bartek to ja nie odwalam, w mieście/terenie zabudowanym grzeczniutko. I jakoś jeżdżę od 12 lat i żyję mam się dobrze.



To na chuj ty w ogóle wsiadasz na pizdocykl... nie po to je stworzono, by jeździć jak pierdoła. Bartek przynajmniej używał motóra zgodnie z jego przeznaczeniem, a ty co kurwa, boisz się śmierci...
Zgłoś
Avatar
Bladziochreturn 2024-05-21, 13:28 1
Idiotka nagrywa, idiota skrecal w lewo i idiota zapierdalal po wsi. Zlot idiotow.
Zgłoś
Avatar
Kurisu 2024-05-21, 13:50 7
"Wszystko nagrałem" gówno nagrałaś. Momentu wyjebania nie ma.
Zgłoś
Avatar
Julia6996 2024-05-21, 14:33 4
Adenoid_Hynkel napisał/a:

Ten z białego auta w lewo skrecal, nie widać ciągłej. Wina kierowcy auta , mimo tego że motocykl wg dźwięku jechał za szybko.



Jest nagranie więc mogą przybić współwinę motocykliście. Z resztą jak leciał z 150 to nie masz szans zobaczyć go w lusterku

CzerstWybut napisał/a:

Jak sie nie upewniles że jestes wyprzedzany i zjedziesz na przeciwległy pas w celu skrętu w lewo to niestety przepis chujowy ale ty jesteś winny i chuj. Konia to jebie ile motocyklista jechał.
To tak samo jak komuś do dupy wjedziesz to zawsze jesteś ty winny.



Nie zawsze jesteś winny jak w dupę wjedziesz to po raz
Po 2 jeśli samochód sygnalizował poprawnie zamiar skrętu to motocyklista nie powinien wyprzedzać
Po 3 prędkość motocykla była taka że kierowca samochodu nie miał szans go dostrzec i uwaga za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego będzie współwina lub całościową wina motocyklisty. Gdyby jechał przepisowo żyłby.
Zgłoś
Avatar
takamahi 2024-05-21, 14:44 3
kubenq napisał/a:

ja z podlasia jestem pozdrawiam jebac ukraine



Następny zjeb na pasku putlera.
Zgłoś
Avatar
ajdo 2024-05-21, 14:45 3
– Jak wynika ze wstępnych ustaleń motocyklista podczas nieprawidłowego manewru wyprzedzenia najechał na samochód osobowy, który skręcał w lewo – tłumaczyła jeszcze w sobotę Marta Białek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu. Kierowca motocykla zmarł.
Zgłoś
Avatar
zdun 2024-05-21, 14:49 3
Empatii i współczucia mimo okoliczności w was tyle co chuj. Wiem wiem, nie ten portal, ale spoko karma wróci .
Zgłoś