18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
brodatyyy 2024-05-21, 15:25 12
zdun napisał/a:

Empatii i współczucia mimo okoliczności w was tyle co chuj. Wiem wiem, nie ten portal, ale spoko karma wróci .



Na randomowego frajera, który zapierdala na wypizdowiu piździkiem mam używać empatii? Już chuj w to i jego brak odpowiedniego stroju do jazdy, to była kwestia czasu kiedy takie gówno się zajebie - mam nadzieje, że topienie się we krwi było przyjemne leżąc na tym asflacie. Niech mu piach lekki będzie.
Zgłoś
Avatar
mateyrox 2024-05-21, 15:32 8
boczi napisał/a:

I niech zdycha kutasina , wiejski cwaniaczek



Abstrahując już od słuszności zapierdalania w zabudowanym co Ci zrobił ten chłopak że go musiałeś zwyzywać w internecie? Siusiak Ci urus po takim komentarzu?

Nie usprawiedliwiam, ale zapominacie chłopy że każdy w życiu odjebal jakąś głupotę która mogła się skończyć różnie. Ziomek miał całe życie przed sobą, a i kierowca golfiny moze dostać psychicznie. Po chuj na podstawie krótkiego filmiku wszystkich oceniać to ja nie rozumiem. Dramat i tragedia dla wszystkich
Zgłoś
Avatar
zdun 2024-05-21, 15:40 2
mateyrox napisał/a:

Abstrah*jąc już od słuszności zapie**alania w zabudowanym co Ci zrobił ten chłopak że go musiałeś zwyzywać w internecie? Siusiak Ci urus po takim komentarzu?
Nie usprawiedliwiam, ale zapominacie chłopy że każdy w życiu odj***l jakąś głupotę która mogła się skończyć różnie. Ziomek miał całe życie przed sobą, a i kierowca golfiny moze dostać psychicznie. Po ch*j na podstawie krótkiego filmiku wszystkich oceniać to ja nie rozumiem. Dramat i tragedia dla wszystkich



tu jest dużo specjalistów z hujmanem na czele.
Zgłoś
Avatar
mit2 2024-05-21, 16:04 3
O, kolejny który jeździł szybko, ale bezpiecznie
W okolicy mojego grajdoła, rocznie 1-2 takich miejscowych trafia na OIOM, a jak mają niedaleko coroczny zlot, to karetki i straż kilka razy dziennie potrafią do nich jeździć.
Zgłoś
Avatar
milosz1312 2024-05-21, 16:09 3
Będzie więcej zdjęć/filmików ? Wrzucać jakby ktoś miał. Jak patrzę na kolor jego bolida to aż się wyczyn perettiego przypomina. Dobrze za żaden z nich nikogo postronnego nie zabrał.
Zgłoś
Avatar
ArkSa 2024-05-21, 16:38 2
dżonyłojlker napisał/a:

To na ch*j ty w ogóle wsiadasz na p*zdocykl... nie po to je stworzono, by jeździć jak pierdoła. Bartek przynajmniej używał motóra zgodnie z jego przeznaczeniem, a ty co k***a, boisz się śmierci...



Szczyt sebixa to umrzeć w wieku 30 lat zapierdalając na moto, "robiąc to co się kocha". W sumie jak nie ma się żadnych innych ambicji w życiu to może ma to sens.
Zgłoś
Avatar
tarcer123 2024-05-21, 16:48 3
Czy na pewno wszystko nagrała? Laska a chyba niski iloraz inteligencji... Chłopaka szkoda. Sam latam na Moto. Trzeba myśleć za innych i nie odkręcać bezmyślnie. Niestety dał się ponieść adrenalinie. Spoczywaj w Spokoju.
Zgłoś
Avatar
gumbi3 2024-05-21, 17:17 3
Dobrze że miał kask.
Zgłoś
Avatar
HiroTailo 2024-05-21, 17:53 2
Adenoid_Hynkel napisał/a:

Ten z białego auta w lewo skrecal, nie widać ciągłej. Wina kierowcy auta , mimo tego że motocykl wg dźwięku jechał za szybko.



chuja się znasz xD nie wiesz, że z lewej strony nie można wyprzedzać auta skręcającego w lewo?
Zgłoś
Avatar
420710247365 2024-05-21, 17:54 2
siewie napisał/a:

Co to kurwa za komentarz buty na jego nie spadli znowu jakąś ukraińska sciera czy jak



Siurek sie podnosi sie dla jego.
Zgłoś
Avatar
Komar753210 2024-05-21, 17:55 1
Zmarł w szpitalu łeb na pół pękł

kuba1986 napisał/a:

Przeżył?



Zmarł w szpitalu łeb na pół pękł
Zgłoś
Avatar
CzerstWybut 2024-05-21, 19:08
Julia6996 napisał/a:

Jest nagranie więc mogą przybić współwinę motocykliście. Z resztą jak leciał z 150 to nie masz szans zobaczyć go w lusterku
Nie zawsze jesteś winny jak w dupę wjedziesz to po raz
Po 2 jeśli samochód sygnalizował poprawnie zamiar skrętu to motocyklista nie powinien wyprzedzać
Po 3 prędkość motocykla była taka że kierowca samochodu nie miał szans go dostrzec i uwaga za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego będzie współwina lub całościową wina motocyklisty. Gdyby jechał przepisowo żyłby.



Podaj mi przykład kiedy wjezdżasz w inne auto w dupe i to nie twoja wina. ?????
Zgłoś
Avatar
mikkeboss 2024-05-21, 19:31 3
CzerstWybut napisał/a:

Podaj mi przykład kiedy wjezdżasz w inne auto w dupe i to nie twoja wina. ?????



1. Jedziesz droga z pierwszenstem, ktos wyjezdza z podporzadkowanej wymuszajac na tobie pierwszenstwo. Wjazd w dupe a wina nie twoja.
2. Lecisz lewym pasem i ktos wjezdza na twoj pas z prawego, Wjazd w dupe, wina nie twoja
Zgłoś
Avatar
trzonek1pl 2024-05-21, 19:58
widze ze udzielanie pierwszej pomocy nie istnieje
Zgłoś
Avatar
mcvixten 2024-05-21, 20:22 2
DupaJasiu123 napisał/a:

A tak na poważnie, jak widzę takiego typa, lepiej szarpać go i zdjąć kask czy zostawić jak leży aby się utopił w kasku?



Są sytuacje kiedy ściągasz kask bo jest to niezbędne (najlepiej we 2 osoby - jedna ściąga kask druga stabilizuje głowę):
- kiedy pacjent "topi się" w krwi, wymiocinach, jest nieprzytomny i nie oddycha,
- kiedy nie masz jak udrożnić dróg oddechowych = bez tego i tak umrze bo się udusi,
- jeśli robisz RKO i kask Ci w tym przeszkadza uniemożliwiając pomoc,
- kiedy nie możesz ocenić czy oddycha czy nie.

Jak ktoś jest nieprzytomny ale oddycha to zostawmy mu kask, ładnie stabilizuje odcinek szyjny. Potem mu go zdejmą.

Tutaj facet leżał twarzą do ziemi i nawet bez innych obrażeń mógł się poprostu udusić.

No i najważniejsza zasada pierwszej pomocy - martwi nie mają powikłań (klasyczne: nie uciskaj klaty bo żebra mu połamiesz...)
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie