18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
pusifer 2024-05-21, 20:41 3
dżonyłojlker napisał/a:

To na chuj ty w ogóle wsiadasz na pizdocykl... nie po to je stworzono, by jeździć jak pierdoła. Bartek przynajmniej używał motóra zgodnie z jego przeznaczeniem, a ty co kurwa, boisz się śmierci...



Nagroda za dzbana roku już widzę przyznana xD
Zgłoś
Avatar
banshee 2024-05-21, 20:52 1
siewie napisał/a:

Co to kurwa za komentarz buty na jego nie spadli znowu jakąś ukraińska sciera czy jak



Zmień nicka na "sieNIEwie" tumanie.
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2024-05-21, 20:52 1
Mam już dość tych jebanych skurwysynów na tych piździkach. Kiedy oni w końcu to przeniosą na 40+...
Zgłoś
Avatar
zdun 2024-05-21, 21:17 4
Szary_Jeleń napisał/a:

Mam już dość tych j***nych sk***ysynów na tych piździkach. Kiedy oni w końcu to przeniosą na 40+...



Jedź na Orlen, zjedz hotdog-a zatankuj sejczento, szybko złość przejdzie.
Zgłoś
Avatar
metyoo 2024-05-21, 21:20
moż i buty z dla nego ne spadli, ale coś czuję, że kręgosłup strzelił
Zgłoś
Avatar
MDR 2024-05-21, 21:31 1
Adenoid_Hynkel napisał/a:

Ten z białego auta w lewo skrecal, nie widać ciągłej. Wina kierowcy auta , mimo tego że motocykl wg dźwięku jechał za szybko.



Czyli wg ciebie kierowca auta jest winien bo skrecił w lewo i nie zauważył debila na motocyklu który nadjechał z tyłu?
Zgłoś
Avatar
Korcipała 2024-05-21, 21:40 1
MDR napisał/a:

Czyli wg ciebie kierowca auta jest winien bo skrecił w lewo i nie zauważył debila na motocyklu który nadjechał z tyłu?



Się kurwa znawca prawa ruchu drogowego znalazł!!!
Właczenie kierunkowskazów nie uprawnia cię do skrętu, ty tylko sygnalizujesz cheć wykonania manewru np. skrętu, zawracania idt i po pierwsze kurwa patrzymy w lusterka zanim coś zrobimy po to je zamontowano w pojazdach !!!
A jak by pędziła lewym pasem karetka, straż pożarna lub radiowóz milicji to też byś se kurwa skręcił nie patrząc w lusterka???
Zgłoś
Avatar
pankruk 2024-05-21, 21:58 2
Wystarczyło założyć kombinezon i nie zapierdalać w terenie zabudowanym. Mam sporta 1000 ccm, moc 180 KM ale w terenie zabudowanym zawsze jadę 50 km/h i na każdym skrzyżowaniu zwalniam i oczy dookoła głowy. Polatać to można za miastem przy niskim natężeniu ruchu.
Zgłoś
Avatar
BigLebovsky 2024-05-21, 22:00
Już dzwoniom,już dzwoniom.
Zgłoś
Avatar
tarcer123 2024-05-21, 22:13
Bartek przyjebał przy 140 w samochód a ta się pyta czy żyje...
Zgłoś
Avatar
Kici-Kici 2024-05-21, 22:20 1
Lepiej by było, żeby się przekręcił.
Zgłoś
Avatar
MarekJarek1 2024-05-21, 22:22 3
Korcipała napisał/a:

Się kurwa znawca prawa ruchu drogowego znalazł!!!
Właczenie kierunkowskazów nie uprawnia cię do skrętu, ty tylko sygnalizujesz cheć wykonania manewru np. skrętu, zawracania idt i po pierwsze kurwa patrzymy w lusterka zanim coś zrobimy po to je zamontowano w pojazdach !!!
A jak by pędziła lewym pasem karetka, straż pożarna lub radiowóz milicji to też byś se kurwa skręcił nie patrząc w lusterka???



To teraz powiedz, geniuszu, gdzie była ta żółta strzała w momencie, gdy kierowca zaczął manewr skrętu?
Na którym pasie był wtedy motocykl?
Zgłoś
Avatar
7livevil9 2024-05-21, 22:31 2
Bartek Spaghetti
Zgłoś
Avatar
Makster_26 2024-05-21, 22:35 2
Honda CBR 600 F4. Miałem taki sam. Fajny motocykl ale nie wybacza błędów jak każdy inny. Młodzieniaszek wyskoczył na wioskę poszaleć i tak zakończył nie chcący żywot. Dobrze że zajebał w tył a nie w drzwi kierowcy bo kierowca też pewnie skończyłby w worku.
Zgłoś
Avatar
PoliteP 2024-05-21, 22:36 2
Haha kurwa leży, jak szczupak pierdolony XD Podoba mnie się podejście miejscowych- "Dzwońcie na policję i straż". Chuj tam z pogotowiem XD Propsy za profesjonalny strój motohusarza.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie