18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:30
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:48
Avatar
Krakus76 2014-12-30, 18:40 28
w 90% przypadków to złośliwość
Zgłoś
Avatar
wodzwioski 2014-12-30, 18:41 70
Jakim trzeba być chujem żeby tak robić... co to komu kurwa przeszkadza? Jedzie to niech sobie jedzie między autami byle nikogo nie zarysował
Zgłoś
Avatar
LORD_MAJOR_SDMF 2014-12-30, 18:54 16
stoi taka kurwa w korku i zaraz będzie ruszać żeby podjechac ten jebany metr bo bliżej i na chuj otwiera drzwi....
Zgłoś
Avatar
Z................_ 2014-12-30, 19:20 2
Ej no ci ruscy są popierdoleni
Zgłoś
Avatar
sadolus90 2014-12-30, 19:39 7
Bardzo dobrze! Na chama drzwi otwierać i niech te lamusy nauczą się bezpiecznie jeździć.
U mnie normą jest, że motocykliści zapierdzielają 150km/h w terenie zabudowanym.
Dlatego gmina porobiła wysepki aby pieszym było bezpieczniej przejść na drugą stronę ulicy i tym matołom trudniej było wyprzedzać.
Zgłoś
Avatar
cichy1124 2014-12-30, 20:16 36
sadolus90 napisał/a:

Bardzo dobrze! Na chama drzwi otwierać i niech te lamusy nauczą się bezpiecznie jeździć.
U mnie normą jest, że motocykliści zapierdzielają 150km/h w terenie zabudowanym.
Dlatego gmina porobiła wysepki aby pieszym było bezpieczniej przejść na drugą stronę ulicy i tym matołom trudniej było wyprzedzać.



sadosus90 najpierw nagraj filmik jak sadystycznie pierdolniesz się w łeb zanim cokolwiek powiesz/napiszesz.
Bardzo dobrze? Ile osób na filmiku widziałeś, że zapierdalają? Wiadomo kilku się zdarzyło ale jednak większość jedzie zgodnie z przepisami a jeden z drugim z zawiści otworzą drzwi, po prostu czysty debilizm...

A tak w ogóle co wspólnego ma zapierdalanie 150km/h w zabudowanym z otwieraniem drzwi stojąc w korku? Poza tym, że obydwa są głupim pomysłem?
Zgłoś
Avatar
michael_001 2014-12-30, 20:20 20
sadolus90 napisał/a:

Bardzo dobrze! Na chama drzwi otwierać i niech te lamusy nauczą się bezpiecznie jeździć.
U mnie normą jest, że motocykliści zapierdzielają 150km/h w terenie zabudowanym.
Dlatego gmina porobiła wysepki aby pieszym było bezpieczniej przejść na drugą stronę ulicy i tym matołom trudniej było wyprzedzać.


Nie wiem gdzie mieszkasz ale my tu w Polsce mamy instytucję która nazywa się policja i zajmuje się takimi sprawami.
Zgłoś
Avatar
danke1111 2014-12-30, 23:16 7
Czemu motocykliści nie jeżdżą i nie zachowują się jak kierowcy samochodów? Zawsze się wpierdolą między samochody, albo zapierdalają jak szmaty. Życzę wszystkim zjebom na tych srających maszynach, żeby w przyszłym roku się porozbijali o barierki
Zgłoś
Avatar
SkipiBoom 2014-12-30, 23:40 2
ryscy są popierdoleni i tyle... 3:03 zajebiste
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2014-12-31, 2:24 9
Ogólnie otwieranie drzwi to skrajny debilizm i nigdy bym tego nie zrobił ani tego nie pochwalam, ale mam takie pytanie, z jakiego powodu motocykliści mają być uprzywilejowani (albo tak się czują) i nie stac w korku jak reszta uczestników ruchu? To że mniejsze nie znaczy że ma się przeciskać pomiędzy autami. Ogólnie mam to gdzieś że mu ciepło w tym pedalskim wdzianku ze skóry. Nie każdy ma klime w aucie a stoi a do tego mógłby polecieć pod prąd bo powiedzmy pusto a tego nie robi czego nie można powiedzieć o motocyklistach! Jak nie zapierdalają 200 w mieście to w korku stwarzajązagrozenie. Nie, nie zagrożenie życia czy zdrwoia chyba że własnego ale drobnych kolizji, zarysowań bo kto w korku patrzy w lusterka? Wystarczy w pewnym momencie delikatnie zjechać na lewo i już mamy cały bok przerysowany przez takiego dawce. Kurwa jak jesteś uczestnikiem ruchu w pojeździe spalinowym to stój jak reszta! A jak ci za ciepło to ściągnij tą pedalska skórę i jeździj na rowerze!
A już całkowicie nie rozumiem zachowania kiedy jadą szybko lub szybciej niż reszta pomiędzy autami ( przyklad w minucie 1:00) na tak zwane żyletki a potem pretensje że coś sie stało bo kurwa pedał na kosiarce chciał wydymać system (akurat w tym przypadku to celowe ale przypuścmy że komuś w korku zachciało się rzygać czy nie wiem wyjść wylać a ty pyk i dawca nam drzwi zjebał)!
Zgłoś
Avatar
s................7 2014-12-31, 2:50 18
Trzeba uważać i to się tyczy każdego użytkownika drogi. Jak mogą to sobie jadą do przodu, też bym jechał na ich miejscu i każdy z was jebane zawistne chuje. Wy nie możecie to i innym nie chcecie dać podjechać szybciej. Jebane psy sołtysa żywione czosnkiem i cebulą. Janusze - mistrzowie kierownicy się kurwa znaleźli
Zgłoś
Avatar
B................r 2014-12-31, 3:08
Nie ma piwa , wszystkie filmy są na sadolu i wszystkie widziałem.
Zgłoś
Avatar
kaelem 2014-12-31, 3:12 2
Nawet nie wiecie czym grozi jazda jednośladem. Miałem kiedyś taki, zapierdalałem równo... obok lusterek aut, na zakręcie łokciem po asfalcie.... stójka? na jednym kole? phii... amatorka. Teraz już jednak nie jestem zwolennikiem tego sportu... kiedyś wracałem z oranżadą do domu i stało się. Szczotki od hamulców w moim rowerze wpadły w szprychy... milisekunda i leżałem skulony, jak zbity pies. kilka miesięcy po tym, robiłem manewr wskoczenia Wigrami 3 na krawężnik.... ogarnęła mnie cisza na prawie 2 dni... odpadło koło.
Zgłoś
Avatar
Shock 2014-12-31, 3:19 1
@up

niesamo-kurwa-wite
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie