18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 43 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:38
Avatar
ZiooMall 2024-05-13, 23:44
Dobre, to trochę jak ci co buty czyszczą, ciekawe ile biorą za takie czyszczenie, chyba specjalnie bym przejechał na drugi koniec świata żeby mi tak wyczyścili opony w aucie
Zgłoś
Avatar
smc 2024-05-14, 0:45
baronturbina napisał/a:

Tak. Poszukaj w kk.
Art. 887 Obcowanie płciowe z motocyklem/motorowerem małoletnim lub doprowadzenie go do poddania się czynnościom seksualnym
Kto obcuje płciowo z małoletnim motocyklem/motorowerem poniżej lat 4 lub dopuszcza się wobec takiego motocykla/motoroweru innej czynności seksualnej lub doprowadza go do poddania się takim czynnościom albo do ich wykonania, podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 151.



Pierdolisz. Mój prawnik mówi, że dotyczy to tylko motocykli poniżej 125ccm.

Czyli motofilia.
Zgłoś
Avatar
kryptonowa_laska 2024-05-14, 7:01 1
psotny_fiutek napisał/a:

Jeno tylko pytanie.
Po co ?
Czy wszyscy motocykliści i kiblarze to pedały ?
Za dużo razy się to na filmikach dzieje (ich pedalskie zachowania) by odrzucać tą tezę. Obawiam się że jednak jest to prawda.
A zaraz sadolowi motocipeusze wagino-sceptycy, zaczną w komentarzach ich bronić i że wcale na zlotach motocyklowych nie obrabiaja pały kolegom, wcale, wcale



Większość motopizd to pedały i/lub debile, w dodatku frustracji lub cholerycy. Byłem członkiem klubu motocyklowego, ale jak zobaczyłem jakie to stado małp, to się szybko wypisałem i po prostu sobie jeździłem sam. Do pracy, dla przyjemności, na wakacje. Moto sprzedałem po latach jazdy, "wyszalałem się" i uznałem, że to bardziej zabawka niż praktyczny pojazd.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-05-14, 7:21 2
smc napisał/a:

Pierdolisz. Mój prawnik mówi, że dotyczy to tylko motocykli poniżej 125ccm.
Czyli motofilia.


Od 24 sierpnia 2014 roku nowelizacja przepisów o ruchu drogowym umożliwia poruszanie się motocyklem o pojemności do 125 cm³ przez osoby, które posiadają prawo jazdy kategorii B dłużej niż trzy lata. Wtedy dopisano do art kk.po prostu „motocykle” uniknięto podziału na pojemności co utrudniło życie wielu motofilom.

kryptonowa_laska napisał/a:

Większość motopizd to pedały i/lub debile, w dodatku frustracji lub cholerycy. Byłem członkiem klubu motocyklowego, ale jak zobaczyłem jakie to stado małp, to się szybko wypisałem i po prostu sobie jeździłem sam. Do pracy, dla przyjemności, na wakacje. Moto sprzedałem po latach jazdy, "wyszalałem się" i uznałem, że to bardziej zabawka niż praktyczny pojazd.


Wiesz że jak raz gej to już zawsze. Sprzedanie motocykla nie wymaże Twojej przeszlosci
Zgłoś
Avatar
CzarnyAdolf 2024-05-14, 7:46
@SkoPio1

Ooooooch Michellll...in
Zgłoś
Avatar
olaff666 2024-05-15, 20:20
tzw. lizanie kola
Zgłoś