18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:43
Motogość
InnyName • 2018-03-17, 22:29
Tak widzę, wszystkich tych którzy tak często "motopizdeczkują" przez internet...



Od innej strony



Zgłoś
Avatar
C................O 2018-03-17, 22:49 20
raz do roku to i mucha pierdnie
Zgłoś
Avatar
VooDooBlitz 2018-03-17, 23:03 2
Się kurwa nie zesraj z tej radości
Zgłoś
Avatar
Halman 2018-03-17, 23:22 7
film ustawiony przez motopizdy
Zgłoś
Avatar
ToPrzeciezJa 2018-03-18, 0:20 1
Największe pizdy najwięcej kozaczą, taka smutna prawda. Sam przekonałem się po raz kolejny w zeszłą środę. Od razu zaznaczam, że nie ja jestem pizdą, która kozaczyła, bo pewnie tak to byście obrócili.
Zgłoś
Avatar
S................i 2018-03-18, 2:05 37
ToPrzeciezJa napisał/a:

Od razu zaznaczam, że nie ja jestem pizdą, która kozaczyła, bo pewnie tak to byście obrócili.


To ty jesteś tą pizdą która kozaczyła.
Zgłoś
Avatar
Szymon2432 2018-03-18, 3:07 1
tak kończą ci co piszą ,,motopizda,,
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-03-18, 6:00 3
One shot, one kill.
No luck, just skill.
Zgłoś
Avatar
ToPrzeciezJa 2018-03-18, 9:30
PanRewolwerowiec napisał/a:


To ty jesteś tą pizdą która kozaczyła.



Widzę wolna niedziela i już odpierdala co? Wróciłbyś na kase do biedronki, bo nie wiesz co ze sobą zrobić?
Zgłoś
Avatar
gieno1 2018-03-18, 9:33
Reasumując w ryj można dostać od każdego
Zgłoś
Avatar
Novik 2018-03-18, 9:48 2
ale tai skurwiel ma rekawice na motór to wiesz
Zgłoś
Avatar
Nihilista 2018-03-18, 10:01 26
@up
Z tego powodu można kibicować agresorowi niszczącemu czyjąś własność? Bo właściciel, choć mniejszy, nosi rękawiczki? W życiu "rozumowania" pryszczatych piździelców z sadola nie zrozumiem.
Piwko dla Pana, który mimo mniejszych gabarytów posłał ścierwo tam gdzie jego miejsce. Wy też tam się znajdziecie pizdeusze, jeśli swój język przeniesiecie z klawiatury w piwnicy na ulicę.
Lubię motocykle, samochody, łodzie, samoloty - kurwa, mechaniczny świat jest piękny. Poznałem w życiu mnóstwo pizd, które bały się szczególnie motocykli i samolotów, ale żadna z nich nie była z tego dumna - w przeciwieństwie do was, nieudacznicy. Ze swoją ułomnością próbujecie się ostatnio wywyższać, obrażając z automatu ludzi na motocyklach. W dawnych czasach tacy jak wy bali się nawet podejść do konia, teraz ze swojego strachu próbujecie zrobić zaletę w swoim piczkowym towarzystwie wzajemnej adoracji. A chuj wam w cipki.
Zgłoś
Avatar
Januszznarnii 2018-03-18, 10:04
heh dzieciak chyba jeszcze porannej kawy nie wypił
Zgłoś
Avatar
nano50 2018-03-18, 10:58 5
Nihilista napisał/a:

@up
Z tego powodu można kibicować agresorowi niszczącemu czyjąś własność? Bo właściciel, choć mniejszy, nosi rękawiczki? W życiu "rozumowania" pryszczatych piździelców z sadola nie zrozumiem.
Piwko dla Pana, który mimo mniejszych gabarytów posłał ścierwo tam gdzie jego miejsce. Wy też tam się znajdziecie pizdeusze, jeśli swój język przeniesiecie z klawiatury w piwnicy na ulicę.
Lubię motocykle, samochody, łodzie, samoloty - kurwa, mechaniczny świat jest piękny. Poznałem w życiu mnóstwo pizd, które bały się szczególnie motocykli i samolotów, ale żadna z nich nie była z tego dumna - w przeciwieństwie do was, nieudacznicy. Ze swoją ułomnością próbujecie się ostatnio wywyższać, obrażając z automatu ludzi na motocyklach. W dawnych czasach tacy jak wy bali się nawet podejść do konia, teraz ze swojego strachu próbujecie zrobić zaletę w swoim piczkowym towarzystwie wzajemnej adoracji. A chuj wam w cipki.



Nie zesraj się.
Zgłoś
Avatar
jessjess 2018-03-18, 11:21
Jak on chciał z nim walczyć, z pięści w kask mu zajebać? Do motopizdy w kasku to trzeba przynajmniej z nożem.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie