18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 39 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2020-05-19, 15:21 4
Gówniak chciał motor zajebać...
Zgłoś
Avatar
NapalonyJan13 2020-05-19, 19:57
Ależ tam jest Puerto Rico.
Zgłoś
Avatar
kesaburg 2020-05-19, 20:44
ci jak zwykle pierdolnięci.Zamiast wezwać pomoc to pozbierali kukiełkę i chuj wie czy urazu kręgosłupa nie ma to wyjebane mają
Zgłoś
Avatar
GrubyKleks 2020-05-19, 22:05
zgarnął go jak pług śnieg
Zgłoś
Avatar
ksamilian 2020-05-19, 23:36 1
Jaki "gówniak" ? Jesteście pojebani ? To jest dziecko. Widać, że nie macie dzieci tylko się jebiecie pedały pierdolone. Ktoś kto dziecko nazywa "gówniakiem" jest na 169% jebanym pedałem. Jebane ścierwo z pod kartonu. Dzieci nazywać "gówniakami". Pierdolone , jebane żydy i pedały.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2020-05-19, 23:52 1
ksamilian napisał/a:

Jaki "gówniak" ? Jesteście pojebani ? To jest dziecko. Widać, że nie macie dzieci tylko się jebiecie pedały pierdolone. Ktoś kto dziecko nazywa "gówniakiem" jest na 169% jebanym pedałem. Jebane ścierwo z pod kartonu. Dzieci nazywać "gówniakami". Pierdolone , jebane żydy i pedały.



Dokładnie tak. Cieszę się, że ktoś w końcu odważył się to napisać. Na wszystko mogę patrzeć, ale nie na krzywdę niewinnych dzieci. Ja też się odważę i napiszę: że gdy widzę na tych pojebanych filmikach jak dzieciom dzieje się krzywda, to trzęsą mi się ręce i napływają mi łzy do oczu. Nie wiem jakim bezdusznym bydlakiem trzeba być, żeby się z tego cieszyć.
Zgłoś
Avatar
ComeToDie 2020-05-20, 0:00 1
ksamilian napisał/a:

Jaki "gówniak" ? Jesteście pojebani ? To jest dziecko. Widać, że nie macie dzieci tylko się jebiecie pedały pierdolone. Ktoś kto dziecko nazywa "gówniakiem" jest na 169% jebanym pedałem. Jebane ścierwo z pod kartonu. Dzieci nazywać "gówniakami". Pierdolone , jebane żydy i pedały.



bachor,bęben,bękart,chłopaczysko,chłopczyk,chłopczysko,chłopiec,chłystek,chmyz,czort,dziecko,gnojek,gnój i oczywiście gówniak
Zgłoś
Avatar
ZgRyZ 2020-05-20, 1:15 1
który to dolny lewy???
Zgłoś
Avatar
Dziad_Inżynier 2020-05-20, 21:03
ComeToDie napisał/a:

bachor,bęben,bękart,chłopaczysko,chłopczyk,chłopczysko,chłopiec,chłystek,chmyz,czort,dziecko,gnojek,gnój i oczywiście gówniak



Glut, purchlak, kaszojad, szczyl, darmozjad, pasożyt.

EDIT: Aha, no i jebać wrażliwe pizdeczki, wracajcie na demotywatory lamusy.
Zgłoś