18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 3 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
Halman 2020-11-05, 12:50 1
za "zmotocyklowanych" masz u mnie zawsze piwo w ciemno...
Zgłoś
Avatar
TRQPL 2020-11-05, 12:54 2
Skończyło się rumakowanie motocwela
Zgłoś
Avatar
Pralpunkt 2020-11-05, 13:05 2
Wyjebał się jak dzban i cieszy się jak dzban
Zgłoś
Avatar
boo 2020-11-05, 14:10 7
I zamiast zebrac jak najszybciej ten zlom to bedzie debil tarasowal przejazd
Zgłoś
Avatar
Umiem_modować 2020-11-05, 14:42 14
Jebane kółko wzajemnej adoracji. Pewnie każdy znich ma instagrama, a w nim 100 zdjęć ze swojom maszynom. Bez motorów ci ludzie są jak LGBT bezmedialnej atencji, czyli zwykłymi wyrzutkami.
Zgłoś
Avatar
niemamskarpet. 2020-11-05, 15:19 6
sam jesteś motopizda, jeździsz pewnie jakimś fiatem tipo 1.4 albo innym gównem i żal ci dupę ściska
Zgłoś
Avatar
Payan 2020-11-05, 15:46 3
niemamskarpet. napisał/a:

sam jesteś motopizda, jeździsz pewnie jakimś fiatem tipo 1.4 albo innym gównem i żal ci dupę ściska



odezwała sie motopizda. weź wyluzuj, na sadolu jesteś.
Zgłoś
Avatar
c................k 2020-11-05, 16:03 7
Mogliby chociaż kurwa zjechać z drogi, a nie, jeden się wypierdolił i już cała wycieczka sobie robi piknik na pasie.
Zgłoś
Avatar
Jebac_pedalarzy 2020-11-05, 16:05 7
Chuj, wybaczam. Co innego gdyby to był cweloza na kolarzówce w peletonie z przyjaciółmi,, oooo wtedy to bym darł łacha z jego popisów. A tak na marginesie dziś zaobserwowałem Pana, oczywiście ubiór stosowny obcisłe leginsy itp, jak popierdalał pedalakiem pasem awaryjny po drodze EKSPRESOWEJ. Takiej chujozie tylko kij w szprychy i niech drze ryja po asfalcie.
Miłego dnia wszystkim życzę.
Zgłoś
Avatar
twojadziewczynajestgruba 2020-11-05, 16:16 10
Typowa motokurwa i nic więcej, zero poszanowania dla takich. Ulica to nie plac zabaw i jeszcze torują ruch. Motocykliści przepraszają za takie motopizdy, też mamy z nimi wielki problem.
Zgłoś
Avatar
Kamil3l 2020-11-05, 19:15 3
niemamskarpet. napisał/a:

sam jesteś motopizda, jeździsz pewnie jakimś fiatem tipo 1.4 albo innym gównem i żal ci dupę ściska



Co ty pierdolisz? Gość na filmie to motopizda. W chuj ludzi potrafi jeździć motorem, a nie przekształca się w motopizdy. Taka cecha charakteru.
Zgłoś
Avatar
Krzychu5995 2020-11-05, 22:52 1
niemamskarpet. napisał/a:

sam jesteś motopizda, jeździsz pewnie jakimś fiatem tipo 1.4 albo innym gównem i żal ci dupę ściska



Jak większość ludzi na sadolu tutaj zwyzywają cię za to ze nie pracujesz w korpo i masz jakiekolwiek pasje
Zgłoś
Avatar
karoltojan 2020-11-05, 23:28
Umiem_modować napisał/a:

Jebane kółko wzajemnej adoracji. Pewnie każdy znich ma instagrama, a w nim 100 zdjęć ze swojom maszynom. Bez motorów ci ludzie są jak LGBT bezmedialnej atencji, czyli zwykłymi wyrzutkami.



Ten z kamerką ma nawet zajebiste futerko(widać na początku) więc tych związków LGBT jest więcej.
Zgłoś
Avatar
szypki_zygi 2020-11-06, 1:14
Tutaj się akurat zgodzę, ten gość to pizdeczka bez doświadczenia...

Tutaj się akurat zgodzę, ten gość to pizdeczka bez doświadczenia...

Umiem_modować napisał/a:

Jebane kółko wzajemnej adoracji. Pewnie każdy znich ma instagrama, a w nim 100 zdjęć ze swojom maszynom. Bez motorów ci ludzie są jak LGBT bezmedialnej atencji, czyli zwykłymi wyrzutkami.



Czy ja wiem, to że robią fotki i wstawiają w neta to nie świadczy że potrzebują atencji. Tak samo jak ty pewnie wstawiasz jakieś posty na fb czy coś w tym stylu to też potrzebujesz atencji ¯\_(ツ)_/¯
Zgłoś