18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:36
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:01
Avatar
kalek19873 2020-05-22, 11:46
Ale mi sie w głowie zakrecilo uff
Zgłoś
Avatar
IOI 2020-05-22, 11:49 1
przez chwile myslalem ze to ten filmik z czolowka z subaru ktory byl tu jakis czas temu... zakret wyglada podobnie
Zgłoś
Avatar
radek225 2020-05-22, 12:17 39
Miód dla moich oczu i serca.

- szlifierka jest? Jest
- debilizm jest? Jest.
- ignorancja podwójnej ciągłej, napisów w najczystszej postaci jest? Jest
- poszkodowana motopizda jest? Jest.
- poszkodowani w samochodzie, oraz postronni są? Nie ma. I prawidłowo!

Dla mnie jeździjcie i 400km/h na tych waszych dosłownie i w przenośni maszynkach do mięsa, ale nie zabierajcie postronnych do grobu, nie niszczcie mienia (słupki, znaki, latarnie, sygnalizacje, przystanki, ławki). Rozpierdolcie się kulturalnie na jakimś drzewie, czy tam rowie. Nikt po was płakać nie będzie . Drzewu krzywdy nie zrobicie, bo po sążnistych pierdolnięciach w ponad 100 letnie drzewa co najwyżej kora się zedrze.
Zgłoś
Avatar
Halman 2020-05-22, 12:21 15
radek225,
Zgłoś
Avatar
zzzz2 2020-05-22, 12:22 1
Liczyłem na widźmina na końcu. Zawiodłem się.
Zgłoś
Avatar
xxxkamil91xxx 2020-05-22, 13:23
Chodzą plotki, że kamera jeszcze się kula...
Zgłoś
Avatar
zdun 2020-05-22, 13:47
ograniczenia prędkości są dla początkujących kierowców, doświadczony ma ograniczenie na cyferblacie.
Zgłoś
Avatar
OpenStreetMaps 2020-05-22, 15:00
Tam jest chyba napisane Slowacja pierwsze 4 litery bo reszta nazwy kraju się nie zmieściła.
Może przeczytał ale informacja że jest na Słowacji na chuj mu potrzebna ?
Zgłoś
Avatar
ziomandrzej 2020-05-22, 15:32 2
Dobrze, że super otagowałeś, będzie naprawdę łatwo znaleźć w razie jakiegoś dubla czy coś.
Zgłoś
Avatar
LaChupacabra 2020-05-22, 16:41
ziomandrzej napisał/a:

Dobrze, że super otagowałeś, będzie naprawdę łatwo znaleźć w razie jakiegoś dubla czy coś.



Nawet słowa "wypadek" nie użył.

Jak się na tym zastanowić to pewnie w tagach wstawił swoje pseudonimy.
Zgłoś
Avatar
S................n 2020-05-22, 16:42 3
radek225 napisał/a:

Miód dla moich oczu i serca.
- szlifierka jest? Jest
- debilizm jest? Jest.
- ignorancja podwójnej ciągłej, napisów w najczystszej postaci jest? Jest
- poszkodowana motopizda jest? Jest.
- poszkodowani w samochodzie, oraz postronni są? Nie ma. I prawidłowo!
Dla mnie jeździjcie i 400km/h na tych waszych dosłownie i w przenośni maszynkach do mięsa, ale nie zabierajcie postronnych do grobu, nie niszczcie mienia (słupki, znaki, latarnie, sygnalizacje, przystanki, ławki). Rozpierdolcie się kulturalnie na jakimś drzewie, czy tam rowie. Nikt po was płakać nie będzie . Drzewu krzywdy nie zrobicie, bo po sążnistych pierdolnięciach w ponad 100 letnie drzewa co najwyżej kora się zedrze.



Hahaha to samo moż śmiało powiedzieć o autopizdach, zaspierdala bo mysli, że w razie draki pucha go ochroni a tu chuj wjebie sie taki w przystanek i postronnych ludzi zabije.
Zgłoś
Avatar
Machut01 2020-05-22, 19:15
Jakim trzeba być dzbanem żeby zwalniać na zakręcie i dziwić się, że wyniosło go na drugi pas
Zgłoś
Avatar
T................y 2020-05-22, 19:31 5
Machut01 napisał/a:

Jakim trzeba być dzbanem żeby zwalniać na zakręcie i dziwić się, że wyniosło go na drugi pas



Jakim trzeba być dzbanem, żeby nie wiedzieć, że w zakrętach można zwalniać, przyśpieszać, a nawet zmieniać biegi. Jak się potrafi
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2020-05-22, 19:43
TranzystorWyklęty napisał/a:

Jakim trzeba być dzbanem, żeby nie wiedzieć, że w zakrętach można zwalniać, przyśpieszać, a nawet zmieniać biegi. Jak się potrafi



Może gdyby zwolnił PRZED zakrętem to by się nie wypierdolił? Czaisz kurwa różnicę między zwolnieniem NA zakręcie a PRZED zakrętem?!
Zgłoś