18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Riikko 2023-11-17, 19:56 7
0 na 10. przezyl.
Zgłoś
Avatar
FableoPL 2023-11-17, 20:03
Oszukać Przeznaczenie 8
Zgłoś
Avatar
edek_kotek 2023-11-17, 20:16
Bo kierownica była zła
Zgłoś
Avatar
goslaw3 2023-11-17, 20:49 14
bedzie pieklo w nocy....
Zgłoś
Avatar
Myxxer 2023-11-17, 23:31 9
goslaw3 napisał/a:

bedzie pieklo w nocy....



to użyj wazeliny
Zgłoś
Avatar
dhex 2023-11-17, 23:40 7
kurde bela.... ja na rower kask, zborja i boczne kolka, a ten skurwysyn bez niczego prawie 200 na blacie... mial fantazje.
Zgłoś
Avatar
kothletino 2023-11-17, 23:42 12
180 na blacie bez rękawiczek i w japonkach... okej.
Zgłoś
Avatar
EksporterZła 2023-11-18, 0:39 9
Shimmy, przegwizdane. Dla wszystkich początkujących motoseksualistów polecam się zapoznać, jeśli marzy wam się jakiś potężniejszy sprzęt.

Generalnie przyczyn może być wiele, ale połowa jest niezależna od kierowcy i w zasadzie tylko kompensator skrętu może pomóc, ale kto to montuje...

Może to być nierównomiernie zużywająca się opona, lub nieodpowiednie ciśnienie w jej wnętrzu, zużyte łożyska koła lub główki ramy, zużyte elementy zawieszenia, lub uszkodzenie mechaniczne jego geometrii, a także zwichrowane tarcze hamulcowe czy zapieczone tłoczki w zacisku.Nie licząc przypadku,kiedy stawiacie maszynę na koło, przednie lekko skręcone i przyhamowane w momencie przyziemienia może dać taki efekt
Zgłoś
Avatar
smc 2023-11-18, 1:56 3
Gówniane życie. Nie ma nic, co mógłby stracić, więc żyje chwilą.
Zgłoś
Avatar
metyoo 2023-11-18, 16:25 1
EksporterZła napisał/a:

Shimmy, przegwizdane. Dla wszystkich początkujących motoseksualistów polecam się zapoznać, jeśli marzy wam się jakiś potężniejszy sprzęt.
Generalnie przyczyn może być wiele, ale połowa jest niezależna od kierowcy i w zasadzie tylko kompensator skrętu może pomóc, ale kto to montuje...
Może to być nierównomiernie zużywająca się opona, lub nieodpowiednie ciśnienie w jej wnętrzu, zużyte łożyska koła lub główki ramy, zużyte elementy zawieszenia, lub uszkodzenie mechaniczne jego geometrii, a także zwichrowane tarcze hamulcowe czy zapieczone tłoczki w zacisku.Nie licząc przypadku,kiedy stawiacie maszynę na koło, przednie lekko skręcone i przyhamowane w momencie przyziemienia może dać taki efekt



dziękujemy za wykład, ale nikt cie kurwa o to nie prosił, bo nikogo tutaj to nie interesuje, no może poza samym materiałem!
Zgłoś
Avatar
BrunerOvned 2023-11-18, 17:11 6
metyoo napisał/a:

dziękujemy za wykład, ale nikt cie kurwa o to nie prosił, bo nikogo tutaj to nie interesuje, no może poza samym materiałem!



Gość napisał z sensem. Czyżby zapiekła stulejka?
Prosił ciebie ktoś o komentarz?
Zgłoś
Avatar
b4mb0 2023-11-19, 1:23
jak widzę takich na mydelniczkach w klapkach i krótkich spodenkach to mi ich nie szkoda
Zgłoś
Avatar
majeńka 2023-11-19, 1:31 1
EksporterZła napisał/a:

Generalnie przyczyn może być wiele, ale połowa jest niezależna od kierowcy i w zasadzie tylko kompensator skrętu może pomóc, ale kto to montuje...
Może to być nierównomiernie zużywająca się opona, lub nieodpowiednie ciśnienie w jej wnętrzu, zużyte łożyska koła lub główki ramy, zużyte elementy zawieszenia, lub uszkodzenie mechaniczne jego geometrii, a także zwichrowane tarcze hamulcowe czy zapieczone tłoczki w zacisku.Nie licząc przypadku,kiedy stawiacie maszynę na koło, przednie lekko skręcone i przyhamowane w momencie przyziemienia może dać taki efekt


Rozpisałeś się, pozwól że to skrócę: motur się zepsiuł.

Każdy sprzęt, ale to każdy, może się zepsuć. I nie "może" a musi, prędzej czy później. Dlatego istotne jest: co się stanie jak się ów sprzęt zepsuje?

Samochód na ogół po prostu stanie na środku drogi. Może zjechać z drogi i będzie ała, lub nie zadziałają hamulce i potestujesz poduszkę i strefy zgniotu, ale właśnie po to owe strefy zgniotu są.

Motocykl zaś nie ma nic co by ratowało w przypadku awarii. W zasadzie każda nawet najmniejsza awaria przy 200km/h i się wypierdalasz, rozbijając kask i ścierając mięso i kości na rękach i pod klapkami (które od razu odpadną, a z Sadola wiemy że wtedy się umiera).

Niby nie trzeba zapierdalać 200km/h ale samiec to samiec, ma jaja zamiast mózgu i jeśli tylko motur taką prędkość wyciągnie to samiec będzie zapierdalał. Zaś ja wolę się rozglądać i nawet chodnikowi nie ufać jak tylko jakiś motoseksualista jest na horyzoncie.
Zgłoś
Avatar
gambit997 2023-11-19, 2:33 1
dhex napisał/a:

kurde bela.... ja na rower kask, zborja i boczne kolka, a ten skurwysyn bez niczego prawie 200 na blacie... mial fantazje.



Rozumiem że Toto jeszcze asekuruje z tyłu trzymając za taki uchwyt podsidłowy, a Mama truchta obok gdyby się siusiu albo kupkę zachciało i trzeba by Cię obrać szybko z tych akcesoriów.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie