18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
Jebac_pedalarzy 2021-05-31, 10:24 77
Nie wróżę szczeniakowi normalnego dzieciństwa
Zgłoś
Avatar
gorczański 2021-05-31, 10:39 21
Takie dowcipy to sobie można wśród kumpli robić a nie na przypadkowych ludziach. Śmiechom nie było końca..
Zgłoś
Avatar
MisiaXD 2021-05-31, 10:59 6
gorczański napisał/a:

Takie dowcipy to sobie można wśród kumpli robić a nie na przypadkowych ludziach. Śmiechom nie było końca..



Typie on policjanta wrzucił i bardzo dobrze. Twoje dzieciństwo to pewnie konsola na zmianę z PC a łebek będzie miał co wspominać przynajmniej. A ty co? Ognisko w tibi z gimbami lub wakacje z metinem.
Zgłoś
Avatar
zdun 2021-05-31, 11:03 24
MisiaXD napisał/a:

Typie on policjanta wrzucił i bardzo dobrze. Twoje dzieciństwo to pewnie konsola na zmianę z PC a łebek będzie miał co wspominać przynajmniej. A ty co? Ognisko w tibi z gimbami lub wakacje z metinem.



za moich czasów to się portfel ściągało na żyłce i też było fajnie.
Zgłoś
Avatar
gorczański 2021-05-31, 12:20 38
MisiaXD napisał/a:

Typie on policjanta wrzucił i bardzo dobrze. Twoje dzieciństwo to pewnie konsola na zmianę z PC a łebek będzie miał co wspominać przynajmniej. A ty co? Ognisko w tibi z gimbami lub wakacje z metinem.



Oho, mamy do czynienia z bohaterem. Dużo wiesz nt. mojego dzieciństwa. Może jak skończysz podstawówkę, to zrozumiesz że jest różnica między żartami, a wandalizmem. Póki co zabierz się za lekcje i nie dyskutuj.
Zgłoś
Avatar
ra0mir 2021-05-31, 12:51 10
Co jeszcze tak dobrze łykacie pelikany?
Zgłoś
Avatar
MisiaXD 2021-05-31, 13:43 2
gorczański napisał/a:

Oho, mamy do czynienia z bohaterem. Dużo wiesz nt. mojego dzieciństwa. Może jak skończysz podstawówkę, to zrozumiesz że jest różnica między żartami, a wandalizmem. Póki co zabierz się za lekcje i nie dyskutuj.



Wandalizm ha ha ha prędzej naruszenie nietykalności cielesnej psa ogarnij i poczytaj co nie co.
Zgłoś
Avatar
gorczański 2021-05-31, 13:50 9
MisiaXD napisał/a:

Wandalizm ha ha ha prędzej naruszenie nietykalności cielesnej psa ogarnij i poczytaj co nie co.



Jeśli już mówimy o czytelnictwie, to: "Co nieco" , jeśli już. A pies, to ruchał twoją starą i tak powstałeś. Dlatego teraz tak głośno szczekasz.
Zgłoś
Avatar
Fx12 2021-05-31, 13:52 3
Się kiedyś młody gnojek na kopy załapie za "takie żarty"
Zgłoś
Avatar
MisiaXD 2021-05-31, 13:59 1
gorczański napisał/a:

Jeśli już mówimy o czytelnictwie, to: "Co nieco" , jeśli już. A pies, to ruchał twoją starą i tak powstałeś. Dlatego teraz tak głośno szczekasz.



Tu się napinaj i obrażaj cudzych rodziców. Znam takich jak ty kozak w necie pizda w świecie. Zwykle dziecko co nawet z domu niewychdzi. Z reszta skasuj konto bo do matki lub ojca zadzwonię i będzie kara na komputer ha ha
Zgłoś
Avatar
teleimpact 2021-05-31, 14:00 2
Myślałem że gownojady w szkole siedzą ale widzę że dalej robią tiktoka z sadola małe kurwiszcza
Zgłoś
Avatar
NiemiecWaszPan 2021-05-31, 14:03 10
Jebie fejkiem, jak nie wiem co. Tutaj chyba sama dzieciarnia siedzi, że tak łykacie wszystko, jak pelikany...
Zgłoś
Avatar
Tratarara 2021-05-31, 14:11 4
MisiaXD napisał/a:

Tu się napinaj i obrażaj cudzych rodziców. Znam takich jak ty kozak w necie pizda w świecie. Zwykle dziecko co nawet z domu niewychdzi. Z reszta skasuj konto bo do matki lub ojca zadzwonię i będzie kara na komputer ha ha



zamknij już pizde bo tylko sie pogrążasz
Zgłoś
Avatar
lollo 2021-05-31, 14:11 2
Stare w huj
Zgłoś