18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (0) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Może zmieńmy piwa na lajki?
Galala • 2021-08-10, 21:07
Witam , ostatnio odkryłem te forum/portal i bardzo mi się spodobało tutaj, prawie jak na kwejku, oczywiście prawie bo na sadisticu nie ma tak zabawnej i zgranej społeczności. generalnie sadistic robi słabe wrarzenie na pierwszy rzut oka, jak jakieś forum na phpbb by przemo w 2005. Zmieńmy to może na lajki/łapki w górę, będzie bardziej współcześnie wyglądać i generalnie lepiej brzmi. dać komuś lajka, mieć dużo lajków, jeżeli się podobało dajcie łapki w górę, za materiał własny zawsze łapka. Co wy na to koledzy?

PS. Przestańcie wkońcu tu wrzucać filmiki w których ludziom dzieje się krzywda, czasami przez to mam ochotę zrezygnować z tej strony.

2021-08-10, 21:26
Galala napisał/a:

Witam , ostatnio odkryłem te forum/portal i bardzo mi się spodobało tutaj, prawie jak na kwejku, oczywiście prawie bo na sadisticu nie ma tak zabawnej i zgranej społeczności.



Jak to nie... zpraszam na sb" :amused:


Galala napisał/a:

generalnie sadistic robi słabe wrarzenie na pierwszy rzut oka, jak jakieś forum na phpbb by przemo w 2005. Zmieńmy to może na lajki/łapki w górę, będzie bardziej współcześnie wyglądać i generalnie lepiej brzmi. dać komuś lajka, mieć dużo lajków, jeżeli się podobało dajcie łapki w górę, za materiał własny zawsze łapka. Co wy na to koledzy?
PS. Przestańcie wkońcu tu wrzucać filmiki w których ludziom dzieje się krzywda, czasami przez to mam ochotę zrezygnować z tej strony.



Lajki... Nie pamiętam takiego forum gdzie się stawia piwo za temat. Lajki to już przereklamowane pejsbukowe wymysły. Lepiej pić te piwo, niż ssać kciuka ;-)

Galala napisał/a:


PS. Przestańcie wkońcu tu wrzucać filmiki w których ludziom dzieje się krzywda, czasami przez to mam ochotę zrezygnować z tej strony.



Napewno dobrze wpisałeś adres forum? Pozdrawiam :->

2021-09-16, 19:27
Lubię to - z ikoną kciuka to znak towarowy, objęty prawem autorskim, nawet podobne zestawienia ikono-tekstowe są prawnym nadużyciem. Nie ma co się upodabniać do niepodobnych serwisów :)
Ale zgadzam się z tym, że technologicznie sadistic jest dinozaurem. Zmiany są niezbędne, nie doszukujmy się w tak niewygodnym i przestarzałym systemie jakiejś wyjątkowości. Chociaż z racji, iż jestem z branży, zdaje sobie sprawę że to spora inwestycja.

2021-09-17, 14:32
Jestem za! Idąc tym tropem, może wprowadźmy jeszcze możliwość dodawania znajomych do różnych grup i eurogąbki.

2021-09-17, 16:20
Galala napisał/a:


PS. Przestańcie wkońcu tu wrzucać filmiki w których ludziom dzieje się krzywda, czasami przez to mam ochotę zrezygnować z tej strony.



Hahaha. Chyba ruski troll przyszedł z wykopu wyrabiać posty do tabelki.