18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
m_mytnik 2013-01-17, 14:07
Tępe chuje. Niech zrównoważą zarobki wszystkich a nie tylko swoje.
Zgłoś
Avatar
buer2008 2013-01-17, 16:13
Gdyby mieli teraz nagle przeżyć za najniższą krajową miesiąc to by pozdychali.
Zgłoś
Avatar
C................n 2013-01-17, 17:31 1
Ooooo jejku jejku jak te nasze bidulki wiążą koniec z końcem?? 35 tys.?? Za takie pieniądze ciężko ustawić swoją rodzinę i jeszcze kupić nową limuzynę!! Aż mi wstyd, że żyję w takim przepychy za 2 tys miesięcznie!!
Zgłoś
Avatar
Butter 2013-01-17, 20:52 1
zmotoryzowany myśli, że jak jest na wózku to jego słowa więcej znaczą, albo że uznam problem przez niego zgłaszany jako prawdziwy? PIERDOL się (sory nie możesz, kuśka ci nie staje). Kiedyś było 5 średnich krajowych a teraz, 2,5 CIEKAWE KURWA DLACZEGO ?! Chuj, że na wózku i w okularach, dostałby kopa na facjate to by może pomyślał co pierdoli.

Prawnicy dostają lepiej płatną prace... prawda, bo prawnik ze swoją wiedzą, czasem i kasą która poszła na naukę nie pójdzie pracować za grosze (10 kafli), ale taką kasą żaden półgłówek nie pożałuje, a jak się ustawi to więcej kasy wyciągnie.

Oczywiście, że prezesi spółek prywatnych zarabiają grubą kase, BO PILNUJĄ ŻEBY FIRMA ZARABIAŁA JEBANE CWELE.

O kupują samolot, świetnie, ostatnio popularne są Dreamlinery. Zapali się jakiś akumulator z TNT i znów wycieczka rozjebie się na jakiejś palmie.

Sorka wkurwiłem się słysząc tych obłudnych skurwieli.
Zgłoś
Avatar
Dżony 2013-01-17, 21:31
Zgodziłbym się z pierwszym argumentem, że niektórym po prostu nie opłaca się zostać posłami czy ministrami za to 10 000-12 000 tyle, że nie opłaca się to ekspertom wysokiej klasy, czy w sejmie takich mamy? pewnie tak ale w mniejszości, a jeśli się jednak im opłaca to najczęściej chodzi o wyrobienie sobie układów i ewentualne dodatkowe fuchy w radach nadzorczych dla siebie, dla rodziny a to rodzi patologie.
Skoro minister sprawiedliwości nie jest prawnikiem tak jak ministra sportu choćby po AWF to dlaczego mają dostawać więcej nie mając podstawowych kompetencji do wykonywania swojego zawodu?
Zgłoś
Avatar
smougie 2013-01-19, 14:18


To się kur** nie dzieje... Skurw***ny ciągną tak potężną kasę (tak dla mnie 8-10k to potężna kwota), za zbijanie największych bąków na świecie i jeszcze im kur** mało. MAŁO PRAWNIKÓW? To może oni sobie jeszcze teraz będą aplikacje robić za nasze pieniądze?

Jak chcą walić w stołki i dłubać w nosie to niech sobie załatwią orzeczenie o niepełnosprawności i niech wypier****ją do budki na parkingu za 3,5zł - jak nie to niech zapier***alają za to co mają i niech zaczną to robić porzadnie a nie same kleksy walą.

Co za bezczelne typy kur** mać - ale się wkur***
Zgłoś